Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Kėrko Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Kėrko I_vote_lcap17%dashuri - Kėrko I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Kėrko I_vote_lcap29%dashuri - Kėrko I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Kėrko I_vote_lcap31%dashuri - Kėrko I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Kėrko I_vote_lcap23%dashuri - Kėrko I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Kėrko I_vote_lcapdashuri - Kėrko I_voting_bardashuri - Kėrko I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 28 matches for dashuri

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Dashuri me shikim te pare...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Dashuria88Darkangel4564Fri Jun 11, 2010 4:49 pm
xheneta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Keni qar ndonjeher per dashuri??


Dashuria17Vizitor1923Thu May 27, 2010 8:14 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

 [ Sondazh ] shoqeria apo i/e dashuri/a


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Sondazhe104rapper_girl5301Sun Apr 04, 2010 12:14 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Eshte dashuri apo thjesht seks ?


Dashuria0ema1068Sat Mar 13, 2010 9:04 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  a ka dashuri ne internet?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria31don corleone2494Wed Feb 17, 2010 12:12 am
100% free Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  dashuri ...por jo reciproke


Dashuria18123bla returns1386Mon Aug 24, 2009 9:27 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Dashuria92Soldier Of Fortune3834Fri Aug 07, 2009 10:06 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria25vdekja_eshte_mundesia1917Fri Aug 07, 2009 9:13 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  kur na lendojn ne dashuri.......


Dashuria14vdekja_eshte_mundesia1279Thu Aug 06, 2009 3:42 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Celsi Suksesit Ne dashuri...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria25Glamours' Master2145Thu Aug 06, 2009 3:40 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria30hot_spicy1560Tue Aug 04, 2009 3:42 pm
DarkVampire666 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  cfare do benit per te rifituar nje dashuri te humbur?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria34don corleone2446Sat Jul 25, 2009 9:19 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri


Dashuria14metallica_death2089Mon Jul 20, 2009 12:55 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Kujt personi VIP do te donit qe ti ngjante e dashura ose i dashuri


Dikutime shoqerore5Darkangel638Sun Jul 12, 2009 2:19 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????


Dashuria15*...BE YOURSELF...*2319Wed Jul 01, 2009 4:38 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria74Soldier Of Fortune6979Sat Jun 27, 2009 10:50 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Kur keni rene ne dashuri per here te pare?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Dashuria90Soldier Of Fortune4266Thu Jun 25, 2009 10:03 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

 [ Sondazh ] si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?


Sondazhe11don corleone931Tue Mar 10, 2009 10:30 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri


Dashuria13vdekja_eshte_mundesia688Sun Jan 11, 2009 6:47 pm
Burzgoroth Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  pse njeriu vdes per dashuri...


Dashuria15vdekja_eshte_mundesia1309Fri Dec 19, 2008 8:38 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria34toni_montana1377Thu Dec 18, 2008 1:29 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria47toni_montana2015Tue Dec 09, 2008 11:13 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?


Dashuria6vdekja_eshte_mundesia725Fri Nov 28, 2008 2:11 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria33Soldier Of Fortune3412Thu Nov 27, 2008 1:09 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridashuri - Kėrko Empty

  Dashuri e heshtur?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria34Soldier Of Fortune1689Mon Nov 24, 2008 11:41 pm
angel boy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdashuri - Kėrko Empty

  Nga shoqeri ne dashuri....


Arkiva e forumit4Vizitor750Sat Nov 08, 2008 9:35 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdashuri - Kėrko Empty

  dashuri e induktuar apo dashuri normale.


Arkiva e forumit8don corleone661Thu Nov 06, 2008 3:42 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdashuri - Kėrko Empty

  kur keni bere dashuri per here te fundit ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit30Darkangel1658Fri Sep 12, 2008 8:05 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: