Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcap17%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcap29%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcap31%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcap23%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?

Shko poshtė 
+36
Iron Snake
Nightmare
LaLuC-I
don corleone
123bla returns
Blue Paradise
odise
3bla
angel boy
play_boy
angel_wolf
bad boy
dead angel
aurel_m131
Child Of Darkness
urani
3rrorr
ani
S.A.M--->2
dj jero
RioT
kristi
rapper_girl
SupergirL
Endi
saturno
fefe_
Darkangel
kitty
Child In Time
MaRgOt
free spirit
Lacuna_Coil
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 3:40 pm

normal qe jo bota ska pak veta ..pfffff
ta besh te vuaj ama po Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 4:05 pm

po sigurisht qe e meritojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 10:07 pm

se di a do ma jepte ai cuni nje shans te dyte, boo se di ne ka gabuar apo jo ne ate pergjigje qe i dhashe :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 10:10 pm

jo cdokush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 10:26 pm

si kjo lart mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 10:29 pm

asnje se meriton , mdegjoni mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 35
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 12:10 am

po ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 5:09 pm

jam dakort me kete lart.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 5:10 pm

po e merito shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:55 pm

nese nje cift ndahet arsyet jan shum te forta


shanc te dyt nuk ka te pakten per mua,njeher i jepet rasti te jet me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:56 pm

mendoj se po nese ato ndejne akoma per njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:57 pm

dhe po dhe jo.varet vga rethanat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:00 pm

mendoj se un e meritoj nje shans te dyte nqs bej ndonje gabim te vockel apo jo RazzSmile
hihihii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:01 pm

po ti pe na pyt ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:03 pm

there with out me shkruajti:
po ti pe na pyt ne?

jooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 35
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 7:14 pm

jo vetem nje te dyte por nje pafundesi shacesh nqs me verte ja vlen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 7:19 pm

po re e meriton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 8:58 pm

nqs meriton dhe e verteton me vepra qe esht per nje shanc te dyt,normal qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 30
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 9:13 pm

varet se me ke eshte....per mu e meriton.... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 30
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 9:16 pm

varet sa bindese do jen provat qe ai te jep,qe e merion nje shanc te dyte. mendoj se te gjith gaboj dhe e kemi te drejten e nje mundesi per te rindrequr ate qe kemi ber gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 30
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:02 am

varet nga personi, po mire eshte qe poooo e meriton Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:06 am

Lacuna_Coil shkruajti:
nqs meriton dhe e verteton me vepra qe esht per nje shanc te dyt,normal qe po
ca kupton me vepra? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:08 am

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nqs meriton dhe e verteton me vepra qe esht per nje shanc te dyt,normal qe po
ca kupton me vepra? scratch

uhh qyqa do te them veprat une tani?
po ja psh.nqs verteton qe e do shum,ben gjithcka te jet e mundur ti vertetoj se ka lindur per te etj etj (po ku di une se mos e kam provuar vet tbej vepra Razz ) Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:10 am

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nqs meriton dhe e verteton me vepra qe esht per nje shanc te dyt,normal qe po
ca kupton me vepra? scratch

uhh qyqa do te them veprat une tani?
po ja psh.nqs verteton qe e do shum,ben gjithcka te jet e mundur ti vertetoj se ka lindur per te etj etj (po ku di une se mos e kam provuar vet tbej vepra Razz ) Laughing
po pse budalla jam un qe pyta se e di qe se ke provuar,veper do te thote ti futesh i te puthur e mos e leshosh me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:11 am

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nqs meriton dhe e verteton me vepra qe esht per nje shanc te dyt,normal qe po
ca kupton me vepra? scratch

uhh qyqa do te them veprat une tani?
po ja psh.nqs verteton qe e do shum,ben gjithcka te jet e mundur ti vertetoj se ka lindur per te etj etj (po ku di une se mos e kam provuar vet tbej vepra Razz ) Laughing
po pse budalla jam un qe pyta se e di qe se ke provuar,veper do te thote ti futesh i te puthur e mos e leshosh me


Shocked Shocked mfal po mduket icik pa lidhje..
ose smarr vesh une..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dashuri e heshtur?
» dashuri ...por jo reciproke
» kur na lendojn ne dashuri.......
» Dashuri me shikim te pare...
» Keni qar ndonjeher per dashuri??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: