Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcap17%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcap29%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcap31%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcap23%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?

Shko poshtė 
+36
Iron Snake
Nightmare
LaLuC-I
don corleone
123bla returns
Blue Paradise
odise
3bla
angel boy
play_boy
angel_wolf
bad boy
dead angel
aurel_m131
Child Of Darkness
urani
3rrorr
ani
S.A.M--->2
dj jero
RioT
kristi
rapper_girl
SupergirL
Endi
saturno
fefe_
Darkangel
kitty
Child In Time
MaRgOt
free spirit
Lacuna_Coil
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:12 am

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nqs meriton dhe e verteton me vepra qe esht per nje shanc te dyt,normal qe po
ca kupton me vepra? scratch

uhh qyqa do te them veprat une tani?
po ja psh.nqs verteton qe e do shum,ben gjithcka te jet e mundur ti vertetoj se ka lindur per te etj etj (po ku di une se mos e kam provuar vet tbej vepra Razz ) Laughing
po pse budalla jam un qe pyta se e di qe se ke provuar,veper do te thote ti futesh i te puthur e mos e leshosh me


Shocked Shocked mfal po mduket icik pa lidhje..
ose smarr vesh une..
Shocked Shocked Shocked si me pa lidhje ti nuk merr vesh kjo gjeja qe them une perdoret ne rastin kur ban si e veshtire goca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 35
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 1:06 am

Kur ban si e veshtir goca? Razz ....duhet te rrij me shume ke ky forumi. Merrke leksione te vyera :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 3:49 pm

Iron Snake shkruajti:
Kur ban si e veshtir goca? Razz ....duhet te rrij me shume ke ky forumi. Merrke leksione te vyera :gaga:
:gaga: po kuptohet kur e di qe te do dhe thot jo ktej por anej me i puthje i myllni te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:50 pm

mendoj se po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:51 pm

alex_anto shkruajti:
mendoj se popse mendon qe po ti je edhe icik si e vogel per kete pytje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:54 pm

po kot me erdhi ne mendje kot dhe e thash .............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:56 pm

alex_anto shkruajti:
po kot me erdhi ne mendje kot dhe e thash .............
shum mir ben qe e shpreh mendimin tend,se dhe un shum dakort me ty jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:58 pm

alex_anto shkruajti:
po kot me erdhi ne mendje kot dhe e thash .............


eeeeee the kot kjtova qe e kishe serjozishte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:59 pm

kot nuk e kemi te drejten e fjales - te shprehim ate qe mendojme dhe deshirojme hahahah
jo jo e thash per kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:00 pm

alex_anto shkruajti:
kot nuk e kemi te drejten e fjales - te shprehim ate qe mendojme dhe deshirojme hahahah
jo jo e thash per kot
po ke te drejt nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:01 pm

mir mi lali po te drrejtet e fjales e ke po je me ja fut kot me kot Wink se njeri spo te thote mos fol se kety spytet as kush per vec shefit Wink

po me mire do ishte qe te jepshe nje mendim tatin qe e ndjen qe eshte ashtu edhe jo kot apo e kam gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:03 pm

???????????????????????????????????????????????????? Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:05 pm

e nqs e ke me mu,un e kisha me shaka kte punen e fjales ,dhe mendimin tim ne lidhje me kte tem e kam dhen nji her Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:06 pm

ndoshta sepse jo te gjitha gjerat qe thua arrin ti ndjesh ai kot nuk quhet mendim - un mendoj thjesht mendoj nuk po them dicka qe eshte e vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 9:25 am

Shanci i dyt?Mendoj se po!Pa tjeter qe po!E kam thene dhe e them.Ne duam se na duan!Kur ti e vlerson ate lidhje qe ke patur nje here pavarsisht ndarjes,them se duhet te pranosh te japesh nje shanc!
Jam i sigurt qe ai person qe e kerkon kete mund te te beje me te lumtur se me pare!
Une do e jepja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:17 pm

AI QE MESOHET ME NJE TE DYTE DO DHE NJE TE TRETE
TANI VARET NGA SITUATA POR UNE SDO JA JEPJA NQS LENDIMI DO ISHTE I MADH
AS VETE SDO E KERKOJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:46 pm

ja ku jemi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:06 pm

jo cdokush absolutisht jo [vetem nqs je e/i trash]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Dashuri e heshtur?
» dashuri ...por jo reciproke
» kur na lendojn ne dashuri.......
» Keni qar ndonjeher per dashuri??
» pse njeriu vdes per dashuri...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: