Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Regjistrohu Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Regjistrohu Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Regjistrohu Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Regjistrohu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Regjistrohu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Regjistrohu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Regjistrohu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Regjistrohu Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Regjistrohu Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Regjistrohu I_vote_lcap17%Regjistrohu I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Regjistrohu I_vote_lcap29%Regjistrohu I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Regjistrohu I_vote_lcap31%Regjistrohu I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Regjistrohu I_vote_lcap23%Regjistrohu I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
hot_spicy
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Darkangel
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
angel boy
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Child In Time
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Blue Paradise
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
rapper_girl
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Mars
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©
Adoleshentėt

Adoleshentėt - Kushtet e Regjistrimit


Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harroni atė qė kishit).

1. Ju nuk jeni te mirepritur ne kete forum nese mosha juaj nuk eshte midis 13-23 vjec.

2.Duhet evituat cdo lloj replike sharese, ofenduese, kercenuese, vulgareapo qe cenon privatsine e antareve. Postime te tilla do te fshihen apo modifikohen nga stafi i forumit dhe nese shihet e nevojshme ndaj antarit do te merren masa. Ndalohet perdorimi i materialeve vulgare,poshteruese, sharese, ofenduese si edhe i publiciteti ne ikonat e anatreve dhe ne firmat e tyre. Administratoret kane te drejte ti ndryshojne keto detaje si edhe te marrin masa.

3. Duhen evituar temat e dublikuara. Tema te tilla do te mbyllen.
Per tu siguar me pare qe nje teme nuk ekziston mund te perdorni opsionin “search”.

4.Postimet tuaja duhet ti permbahen temes mbi te cilen diskutohet.

5. Llogaria juaj do e behet inaktive nese ju nuk postoni ne forum prej me shume se tre muajsh.

6.Rregulli i fundit dhe me i rendesishmi eshte: Qendroni vetvetja,shprehuni dhe debatoni sa te doni. Mbroni deri ne pike te fundit cdo ide tuajen, gjithmone nese ato qe thoni nuk bine ne kundershtim me pesepikat e mespirme.

Respekte!