Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap17%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap29%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap31%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap23%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
hot_spicy
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Darkangel
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
angel boy
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Child In Time
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Blue Paradise
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
rapper_girl
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Mars
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Njohje Prezantime Pershendetje Urime

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.

Ketu do te njiheni me rregollren e forumit, stafin, lajmerimet si dhe mund te kerkoni ndihme apo te ankoheni.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
51165Sygjerimet tuaja...
Sat Mar 30, 2013 3:17 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi juaj

Para se te filloni te postoni ne forum jeni te lutur te prezantoheni ne kete seksion.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
222074AME PRANONI EDHE...
Sat Mar 30, 2013 3:14 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Pershendesni antaret me te ciliet keni marrdhenie te mira dhe qe i keni perzemer
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
32163Pershendesni ant...
Thu Oct 25, 2012 12:48 am
ani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Urime

Uroni anatret per ditelindje, festa apo raste te tjera
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
31592Uroni antaret pe...
Mon Jan 03, 2011 11:37 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit

Debatet e adoleshenteve

 
Asnjė mesazh i ri

Zone e lire

Seksion ku ftoheni te hapni dhe te diskutoni mbi tema argetuese ku mund te replikohet per nje kohe te gjate.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
13723389imazhe interesan...
Tue Apr 12, 2016 12:16 am
don corleone Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema sociale

Tema mbi ceshteje te jetes se perditshme qe na prekin te gjitheve.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1427885Besoni ne Zot ?!...
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Diskutime mes adoleshenteve rreth botes filozofike dhe menyres se konceptimit te saj prej secilit nga ne.
Moderator: Child In Time
12155filozofia.a njih...
Thu Sep 09, 2010 5:09 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dikutime shoqerore

Diskutoni mbi cfare te doni. Gjithcka ne kete sektor eshte mes nesh. Le te debatojme mbi tema qe nuk mund te vendosen ne katgorite e tjera.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
35513450fisi maja :21 dh...
Fri Aug 26, 2011 2:16 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Diskutime mbi ndjenjen me sublime me te bukur dhe te madherishme: Dashurine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1506593thenie dashurie...
Fri Nov 04, 2011 9:40 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Adoleshenca

Diskutime mbi moshen me delikate te njeriut, adoleshencen, pubertetit, sjelljet seksuale, vetvrasja dhe udhekryqin e madh para te cilit gjendet cdo adoleshent.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
855757Adoleshenca esht...
Fri Nov 04, 2011 9:45 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Skuadrat e zemres. Futboll, Basketboll, Formula1, MotoGP si dhe per cdo lloj sporti tjeter mund te diskutoni ketu.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
301231kush eshte skuad...
Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Jepni voten tuaj ne sondazhet e hapura.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
892941A jeni i/e lidhu...
Sun Aug 21, 2011 8:36 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit

Te zbatitemi sebashku

 
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Lojra argetuese nga me te ndryshmet dhe te larmishmet
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
6016283Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit

Art dhe Kuture

 
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Elementi qe i con njerezit ne nje bote tjeter.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1069106Kenga qe po degj...
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Shkrimtaret, librat, poezite dhe krijimet si dhe gjithcka tjeter qe ka te beje me letersine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
261177Shprehje Miqesie...
Mon Oct 03, 2011 11:44 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Arti i kinematografise dhe preferencat tuaja ne kete fushe
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
371200A Walk to Rememb...
Wed Feb 09, 2011 1:31 am
bleona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

Diskutime mbi artin pamor, pikturen dhe fotografine.

Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
15439SPIRO XEGA
Mon Apr 11, 2011 10:49 am
Dimion Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fotografia

Seksion ku ftoheni te vendosi fotot tuaja dhe te komentoni per to apo te argetoheni me fotografi te ndryshme.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
1711Fotot e antareve...
Sat Sep 26, 2009 12:00 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit

Te ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Teknologjia

Teknologjia me e fundit, kompjuterat, celularet dhe cdo gje teknologjike.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
39849 PLUS
Tue Jan 18, 2011 1:47 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Barsaleta

Le te shuajme kureshtjet tona dhe te buzeqeshim sebashku.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
7806pallati 176 vers...
Sat Mar 30, 2013 3:23 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit

Arkiva e forumit

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Arkiva e forumit

Temat e mbyllura

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
286103073Shprehni ndjenja...
Sun Apr 18, 2010 1:18 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 202039 artikuj
Forumi ka 746 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ajsel
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 111 mė Tue Feb 13, 2024 6:39 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant
Users having a birthday today : ana play (31), Besi (35), mima amim (36)
Users with a birthday within the next 7 days: albion (30), balerin-dr (31), BEEDIO (35), Big_Boss (31), brika (27), eril (32), Getuaarta_artta (34), LaLuC-I (31), miru star girl (29), nesti1 (28), play_boy (31), S M I L E (35), SAIMPATIKU (30), SAIMPATIKU_DR (30), SIMPATIKU_DR (30), sybukuri (37), URANI_boy-16 (31)
Legjenda : [ Administratorėt ][ Moderatorėt ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur