Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Adoleshenca eshte... I_vote_lcap17%Adoleshenca eshte... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Adoleshenca eshte... I_vote_lcap29%Adoleshenca eshte... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Adoleshenca eshte... I_vote_lcap31%Adoleshenca eshte... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Adoleshenca eshte... I_vote_lcap23%Adoleshenca eshte... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
hot_spicy
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
Darkangel
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
angel boy
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
Child In Time
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
rapper_girl
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
Mars
Adoleshenca eshte... I_vote_lcapAdoleshenca eshte... I_voting_barAdoleshenca eshte... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Adoleshenca eshte...

Shko poshtė 
+64
alerodisgirl
AlboAngelo
sweettina
100% free
ph1ash
Xo1
Smack-u El
ida94
Dhuri
jona
H_boy354
Nightmare
LEADER
Big_Boss
anisa
Glamours' Master
123bla returns
kitty
LaLuC-I
sweet_girl
maria gracia
doni
angel boy
*...BE YOURSELF...*
fallen angel
ina
lovelygirl
odise
the space
dj jero
terenc
the doctor 2000
free spirit
Slash
alex_anto
3bla
AURORA BOREALIS
Little_angel
Rej
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
Darkangel
bituku85
dead angel
don corleone
hot_spicy
smart devil
mel-L
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
RioT
Blue Paradise
Endi
almir_metallica_4ever
fefe_
SupergirL
COLORED_SPIRIT
rapper_girl
Child In Time
Venus
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
68 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Tue Jun 24, 2008 11:55 am

Adoleshenca eshte iluzion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:38 pm

Adoleshenca eshte aventure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 9:37 am

adoleshenca esht e bukur por pak e veshtire deri sa te arrish moshen e pjekurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:14 pm

Adoleshenca eshte eksperience
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:42 pm

Adoleshenca eshte te enderrosh me sy hapur dhe ti harrosh te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:05 am

Adoleshenca eshte periudha kur duhet te kuptosh se c'kerkon dhe c'do behet me jeten tende, pra moshe me pergjegjesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:23 am

Adoleshenca eshte nje loje sa e veshtire aq dhe e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:43 am

Adoleshenca eshte nje periudhe shum e shkurter e jetes por qe mbahet mend gjithomone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:34 pm

Adoleshenca eshte cmenduri ne shume raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 1:50 pm

adoleshenca esht te mbash cel. ne dore gjith diten dhe te presesh nje zile nga cdo person nuk ka rendesi, mjafto te te kujtojen dhe ti nuk ja kthen se perton.. Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 2:21 pm

Adoleshenca eshte mosha kur perton te besh punet e shtepise! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:10 pm

Adoleshenca eshte mosha me e bukur ku eksperimenton te gjitha ndjenjat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:31 pm

eshte papjekuri......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:39 pm

Adoleshenca eshte stina me e bukur e jetes. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:40 pm

i bie pranvera ose vera?? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:40 pm

kshu me duket Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:51 pm

adoleshenca esht frymezim per tu merzitur por edhe per te qeshur si e marr.
esht e embel kur di si ta shijosh por e hidhur kur e tepron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:52 pm

e bukur kjo lart ,bravo. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:53 pm

ehhh lere lere se me hypi nje frymezim i papare per kete teme por pertoj. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:58 pm

Adoleshenca eshte kur ke leke ne xhep mgjs ske punu asnjehere!!!(e thene nga 1 shoku im qe e njohin te gjithe antaret e tanishem te forumit) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 5:45 pm

adoleshenca esht ky dialogu:
mami: pse me internet gjithditen ti? Mad
adoleshenti: jo o ma se ka qen i fikur
mami: pse nuk e di une qe ti flet atje ca quhet mesenxher me lloj lloj njerez?!?!?! Mad
adoleshenti: iiii po per ke te ze be o ma qe vetem shoqen qe njef ti kam, cunin e filanes(mundesisht cuni i shoqes se ngushte te mamit) dhe kusheririn kam. kaq pse ca me di ti mua?!?!?!?! (gjoja i prekur thell ne seder adoleshenti)
mami: e mire mire mbylle tani dhe lexo icik
adoleshenti: ueee o ma te betohem se kam hequr librin nga dora gjith ditn sot.

ja kjo esht adleshenca. :D :D :D lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 11:42 pm

Adoleshenca eshte mosha e rrezikut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:55 pm

adoleshenca eshte nji rruge vetem me nje dalje dhe ska kthim mbrapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:56 pm

adoleshenca esht qefffff me hall ne zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 7:51 pm

adoleshenca eshte fjale lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Adoleshenca eshte... Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoleshenca eshte...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 16Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: