Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
fate - Kėrko Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
fate - Kėrko Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
fate - Kėrko Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
fate - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
fate - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
fate - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
fate - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
fate - Kėrko Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
fate - Kėrko Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
fate - Kėrko I_vote_lcap17%fate - Kėrko I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
fate - Kėrko I_vote_lcap29%fate - Kėrko I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
fate - Kėrko I_vote_lcap31%fate - Kėrko I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
fate - Kėrko I_vote_lcap23%fate - Kėrko I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
hot_spicy
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
Darkangel
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
angel boy
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
Child In Time
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
Blue Paradise
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
Child Of Darkness
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
rapper_girl
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
Mars
fate - Kėrko I_vote_lcapfate - Kėrko I_voting_barfate - Kėrko I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 1 match for fate

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i rifate - Kėrko Empty

  NJEREZ DHE FATE--serite e reja


Kinematografia10vdekja_eshte_mundesia10006Thu Apr 09, 2009 12:20 am
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: