Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Njerez - Kėrko Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Njerez - Kėrko I_vote_lcap17%Njerez - Kėrko I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Njerez - Kėrko I_vote_lcap29%Njerez - Kėrko I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Njerez - Kėrko I_vote_lcap31%Njerez - Kėrko I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Njerez - Kėrko I_vote_lcap23%Njerez - Kėrko I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
hot_spicy
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
Darkangel
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
angel boy
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
Child In Time
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
Blue Paradise
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
rapper_girl
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
Mars
Njerez - Kėrko I_vote_lcapNjerez - Kėrko I_voting_barNjerez - Kėrko I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 5 matches for Njerez

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riNjerez - Kėrko Empty

  A ka njerez ?


Zone e lire3emri6351Sun May 12, 2013 2:24 pm
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNjerez - Kėrko Empty

  Njerez te humbur.c mendim keni per to?


Dikutime shoqerore7don corleone824Sun Jul 12, 2009 2:25 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNjerez - Kėrko Empty

  njerez luan shqiperia.


Sport15don corleone1121Thu Jun 11, 2009 6:13 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNjerez - Kėrko Empty

  NJEREZ DHE FATE--serite e reja


Kinematografia10vdekja_eshte_mundesia10006Thu Apr 09, 2009 12:20 am
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetNjerez - Kėrko Empty

  A mund te rrahe zemra per dy njerez?


Arkiva e forumit7vdekja_eshte_mundesia667Mon Dec 08, 2008 9:19 pm
odise Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: