Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Arkiva e forumit Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Arkiva e forumit Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Arkiva e forumit Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Arkiva e forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Arkiva e forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Arkiva e forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Arkiva e forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Arkiva e forumit Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Arkiva e forumit Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Arkiva e forumit I_vote_lcap17%Arkiva e forumit I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Arkiva e forumit I_vote_lcap29%Arkiva e forumit I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Arkiva e forumit I_vote_lcap31%Arkiva e forumit I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Arkiva e forumit I_vote_lcap23%Arkiva e forumit I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
hot_spicy
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
Darkangel
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
angel boy
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
Child In Time
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
Blue Paradise
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
rapper_girl
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
Mars
Arkiva e forumit I_vote_lcapArkiva e forumit I_voting_barArkiva e forumit I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
178Child In Time9533Sun Apr 18, 2010 1:18 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 3ida941239Sun Jan 10, 2010 1:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36H_boy3542246Sat Jan 09, 2010 4:30 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 22, 23]
557Enny-Art10368Fri Oct 16, 2009 10:14 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 13, 14]
340Vizitor10265Wed Sep 30, 2009 3:58 pm
from_sweet_fire Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 12, 13]
307RioT10295Fri Sep 25, 2009 8:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 11don corleone884Thu Sep 24, 2009 11:40 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 7H_boy354680Fri Sep 18, 2009 12:57 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 3hot_spicy702Wed Sep 09, 2009 7:31 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27don corleone1773Wed Sep 09, 2009 7:28 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 10don corleone3644Sun Sep 06, 2009 1:06 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 21vdekja_eshte_mundesia1060Wed Sep 02, 2009 4:27 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 13vdekja_eshte_mundesia932Wed Sep 02, 2009 6:24 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 9LaLuC-I1040Fri Aug 14, 2009 9:46 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 19don corleone994Thu Aug 06, 2009 2:57 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 2Zhana753Wed Aug 05, 2009 9:01 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39SiNdI2224Fri Jul 24, 2009 5:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel10651Sat Jul 11, 2009 10:05 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 13don corleone603Sat Jul 11, 2009 4:40 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 9Vizitor599Tue Jul 07, 2009 4:57 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel10711Mon Jul 06, 2009 6:05 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32hot_spicy1584Fri Jul 03, 2009 8:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43don corleone1441Fri Jul 03, 2009 8:38 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
60don corleone2833Fri Jul 03, 2009 12:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
45vdekja_eshte_mundesia3109Fri Jul 03, 2009 12:44 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Vizitor1482Fri Jul 03, 2009 12:42 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 14RockAngel710Fri Jul 03, 2009 12:37 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 9vdekja_eshte_mundesia576Fri Jul 03, 2009 12:20 pm
Child Of Darkness Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 20ceku1526Thu Jul 02, 2009 10:43 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 22don corleone1039Wed Jul 01, 2009 5:09 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
88don corleone3485Wed Jul 01, 2009 4:25 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27hot_spicy1160Wed Jul 01, 2009 4:02 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel10677Mon Jun 29, 2009 9:53 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Soldier Of Fortune10623Sat Jun 27, 2009 11:32 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 21play_boy1705Sat Jun 27, 2009 12:31 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26don corleone1188Sat Jun 27, 2009 12:26 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26don corleone1080Sat Jun 27, 2009 12:21 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 1H_boy354583Fri Jun 26, 2009 8:46 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47metallica_death2023Fri Jun 26, 2009 1:14 am
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 2H_boy354594Thu Jun 25, 2009 10:14 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel10738Thu Jun 25, 2009 10:13 pm
Child Of Darkness Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 12, 13]
314vdekja_eshte_mundesia9534Thu Jun 25, 2009 12:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 3don corleone512Thu Jun 25, 2009 12:46 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 5breang dance608Wed Jun 24, 2009 9:49 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty
[ Sondazh ]

tekstet e kengeve

 
20breang dance1712Wed Jun 24, 2009 9:46 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 1angel boy914Wed Jun 24, 2009 5:35 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
50LaLuC-I2491Wed Jun 24, 2009 5:20 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 11don corleone3244Wed Jun 24, 2009 5:15 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
994Enny-Art10681Wed Jun 24, 2009 4:48 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArkiva e forumit Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
82Soldier Of Fortune3705Wed Jun 24, 2009 12:32 am
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
E rendesishme E rendesishme
Global announcement Global announcement
Kryesore Kryesore