Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcap17%Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcap29%Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcap31%Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcap23%Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_lcapFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_voting_barFjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fjalet e fundit mbi forumin!

Shko poshtė 
+15
anisa
Darkangel
Blue Paradise
Iron Snake
Glamours' Master
sweet_girl
doni
G.I.T
Big_Boss
Nightmare
H_boy354
*...BE YOURSELF...*
Slash
Child In Time
Soldier Of Fortune
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor




Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 10:19 am

Lacuna_Coil shkruajti:
the man that fucks shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ca me shku te rock albenia te ai forum vari k@rin
e para:edhe une e njof rock albanian edhe eshte forum i madh fare :rock on: :rock on: .e dyta:mos fol per ate forum kur ke hyre vetem 1 her.
e treta:ne ate forum un kam njoft shum njerez,kam njoft krijusin kam njoft moderatorin kam njoft te gjithe me rradhe kshuqe kjdes kur shan kte forum se i shan edhe ato persona per te cilet fola me shpare.

per forumin po me vjen keq sepse nga pash postimet ktu kane filuar miqesi, dashuri dhe "dashuri".gjithashtu me vjen keq sepse sapo u futa.
kalofshi mir te gjithe.


yeahh cheers cheers

sa t'dush Laughing
te njof gje un ty???? Suspect Suspect
mos i baj kot quote postimeve te mija kur nuk e di se per cfar po flas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 10:35 am

hahaha sa kot kto njerzit sot mer ejjjj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 10:44 am

Lacuna_Coil shkruajti:
hahaha sa kot kto njerzit sot mer ejjjj Laughing
po pra kot fare qeke.
rri mo fillo kot ime se nuk kam nerva te merrem me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 12:40 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk do fshihet jo. thjesht do ngrihet. nuk do mund te futet askush e nuk do mund te postoje akush por forumi do mbetet.
Per mua kujtim i bukur eshte pse e kam hap kete forum. gallat fare. per kunj me dike tjeter. me kujtohet kur ja kam propozuar eldes postin e admines, menyra dredharake si e ka marre frenkli postin e moderatores. situatat e veshtira ne te cilat jam gjendur kushedi sa here e ku nuk kam ditur si te veproj. antaret e shumte qe kam njoft dhe tani i kam bere miq. ditet kur nuk beja mesimet se rrija online ne forum. kur te me kujtohen gjera te tjera do ti shkruaj, por kujtimi me i bukur ne absoulut eshte kjo foto shume sweet

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 N675685543_1336698_785

haha Laughing Laughing
skam ca te shtoj me un!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 12:46 pm

Blue Paradise shkruajti:
Dita fillonte me adoleshentet dhe mbaronte me adoleshentet
kam kaluar ktu pjesen me te madhe te kohes,dhe futja ime ne kte forum me te vertet qe beri nje ndryshimin me te madh te jetes time.ku gjithcka nisi duke i then childit qe hajt mo po regjistrohem i her kot dhe perfundoj duke njohur adoleshent dhe mbi te gjitha njerez shum te mire,njerez qe i respektoj dhe qe kam kaluar nje kohe shum te mire duke folur me ta dhe mendoj dhe pse forumi do mbyllet un do i kem akoma shok dhe shoqe te mire :D
cdo fillim ka dhe fundit e saj,asgje nuk esht gjithmon,e rendesishme esht zhvillimi i saj dhe zhvillimi i ktij forumi ka qen me te vertet shum i bukur.pavarsisht cdo sherri qe ka ndodh ktu kemi kuptuar qe kemi mendime te ndryshme dhe secili mendon sipas menyres se tij dhe gjeja qe na bashkoi ishte fakti qe jemi ADOLESHENT dhe kto gjera ndodhin.mos te harrojm qe ktu kemi kaluar momente te bukra ku secili tregonte situata nga jeta e tij,duke ber humor,duke luajtur.Fal ktij forumi un njoha ENEAN shokun e zemres time,dhe pikerisht ndodhi ktu ajo qe un nuk mendoja qe do me ndodhte asnjher ne jet.I falenderoj te gjith antaret te cilet kemi ndar bashk nje pjes te jetes tone ,duke ndenjur deri naten von duke ber mhb(ktu mbaj mend ku ishte chati dhe nejta me angel boy deri naten von Razz ) dhe ne mengjes heret.me kujtohen gallatat qe benim me childin kur postonim ktu,kam kaluar nje periudh shum te bukur dhe kjo fal jush.I uroj te gjithve kaloni nje jet sa me te bukur :D

PERSHENDES SHUMM FARE :
Lacuna_Coil
angel boy
Child Of Darkness
S.A.M
Mars
Endi
Soldier Of Fortune
RioT
bad boy
*...BE YOURSELF...*
Mrs.perfect
Big_Boss
doni
123bla returns

ne menyr shum te vecant shoqen timeee child in time
rapper girl dhe super girl

dhe me shummm shumm shummm dashurii DARKANGEL

hehe sa bukur paske fol Smile
E un te pershendes shuuum ty Olta,Child in time,Soldierin,Darkangel,S.a.m,Lacunen,bad boy,angel boy!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 2:03 pm

Blue Paradise shkruajti:
Dita fillonte me adoleshentet dhe mbaronte me adoleshentet
kam kaluar ktu pjesen me te madhe te kohes,dhe futja ime ne kte forum me te vertet qe beri nje ndryshimin me te madh te jetes time.ku gjithcka nisi duke i then childit qe hajt mo po regjistrohem i her kot dhe perfundoj duke njohur adoleshent dhe mbi te gjitha njerez shum te mire,njerez qe i respektoj dhe qe kam kaluar nje kohe shum te mire duke folur me ta dhe mendoj dhe pse forumi do mbyllet un do i kem akoma shok dhe shoqe te mire :D
cdo fillim ka dhe fundit e saj,asgje nuk esht gjithmon,e rendesishme esht zhvillimi i saj dhe zhvillimi i ktij forumi ka qen me te vertet shum i bukur.pavarsisht cdo sherri qe ka ndodh ktu kemi kuptuar qe kemi mendime te ndryshme dhe secili mendon sipas menyres se tij dhe gjeja qe na bashkoi ishte fakti qe jemi ADOLESHENT dhe kto gjera ndodhin.mos te harrojm qe ktu kemi kaluar momente te bukra ku secili tregonte situata nga jeta e tij,duke ber humor,duke luajtur.Fal ktij forumi un njoha ENEAN shokun e zemres time,dhe pikerisht ndodhi ktu ajo qe un nuk mendoja qe do me ndodhte asnjher ne jet.I falenderoj te gjith antaret te cilet kemi ndar bashk nje pjes te jetes tone ,duke ndenjur deri naten von duke ber mhb(ktu mbaj mend ku ishte chati dhe nejta me angel boy deri naten von Razz ) dhe ne mengjes heret.me kujtohen gallatat qe benim me childin kur postonim ktu,kam kaluar nje periudh shum te bukur dhe kjo fal jush.I uroj te gjithve kaloni nje jet sa me te bukur :D

PERSHENDES SHUMM FARE :
Lacuna_Coil
angel boy
Child Of Darkness
S.A.M
Mars
Endi
Soldier Of Fortune
RioT
bad boy
*...BE YOURSELF...*
Mrs.perfect
Big_Boss
doni
123bla returns

ne menyr shum te vecant shoqen timeee child in time
rapper girl dhe super girl

dhe me shummm shumm shummm dashurii DARKANGEL


edhe un te prsh shum olta :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 3:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
the man that fucks shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ca me shku te rock albenia te ai forum vari k@rin
e para:edhe une e njof rock albanian edhe eshte forum i madh fare :rock on: :rock on: .e dyta:mos fol per ate forum kur ke hyre vetem 1 her.
e treta:ne ate forum un kam njoft shum njerez,kam njoft krijusin kam njoft moderatorin kam njoft te gjithe me rradhe kshuqe kjdes kur shan kte forum se i shan edhe ato persona per te cilet fola me shpare.

per forumin po me vjen keq sepse nga pash postimet ktu kane filuar miqesi, dashuri dhe "dashuri".gjithashtu me vjen keq sepse sapo u futa.
kalofshi mir te gjithe.


yeahh cheers cheers

sa t'dush Laughing

ik mi ti se na ke harru fare:tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 6:47 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
Dita fillonte me adoleshentet dhe mbaronte me adoleshentet
kam kaluar ktu pjesen me te madhe te kohes,dhe futja ime ne kte forum me te vertet qe beri nje ndryshimin me te madh te jetes time.ku gjithcka nisi duke i then childit qe hajt mo po regjistrohem i her kot dhe perfundoj duke njohur adoleshent dhe mbi te gjitha njerez shum te mire,njerez qe i respektoj dhe qe kam kaluar nje kohe shum te mire duke folur me ta dhe mendoj dhe pse forumi do mbyllet un do i kem akoma shok dhe shoqe te mire :D
cdo fillim ka dhe fundit e saj,asgje nuk esht gjithmon,e rendesishme esht zhvillimi i saj dhe zhvillimi i ktij forumi ka qen me te vertet shum i bukur.pavarsisht cdo sherri qe ka ndodh ktu kemi kuptuar qe kemi mendime te ndryshme dhe secili mendon sipas menyres se tij dhe gjeja qe na bashkoi ishte fakti qe jemi ADOLESHENT dhe kto gjera ndodhin.mos te harrojm qe ktu kemi kaluar momente te bukra ku secili tregonte situata nga jeta e tij,duke ber humor,duke luajtur.Fal ktij forumi un njoha ENEAN shokun e zemres time,dhe pikerisht ndodhi ktu ajo qe un nuk mendoja qe do me ndodhte asnjher ne jet.I falenderoj te gjith antaret te cilet kemi ndar bashk nje pjes te jetes tone ,duke ndenjur deri naten von duke ber mhb(ktu mbaj mend ku ishte chati dhe nejta me angel boy deri naten von Razz ) dhe ne mengjes heret.me kujtohen gallatat qe benim me childin kur postonim ktu,kam kaluar nje periudh shum te bukur dhe kjo fal jush.I uroj te gjithve kaloni nje jet sa me te bukur :D

PERSHENDES SHUMM FARE :
Lacuna_Coil
angel boy
Child Of Darkness
S.A.M
Mars
Endi
Soldier Of Fortune
RioT
bad boy
*...BE YOURSELF...*
Mrs.perfect
Big_Boss
doni
123bla returns

ne menyr shum te vecant shoqen timeee child in time
rapper girl dhe super girl

dhe me shummm shumm shummm dashurii DARKANGEL

hehe sa bukur paske fol Smile
E un te pershendes shuuum ty Olta,Child in time,Soldierin,Darkangel,S.a.m,Lacunen,bad boy,angel boy!



:D:DD:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 8:26 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
the man that fucks shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ca me shku te rock albenia te ai forum vari k@rin
e para:edhe une e njof rock albanian edhe eshte forum i madh fare :rock on: :rock on: .e dyta:mos fol per ate forum kur ke hyre vetem 1 her.
e treta:ne ate forum un kam njoft shum njerez,kam njoft krijusin kam njoft moderatorin kam njoft te gjithe me rradhe kshuqe kjdes kur shan kte forum se i shan edhe ato persona per te cilet fola me shpare.

per forumin po me vjen keq sepse nga pash postimet ktu kane filuar miqesi, dashuri dhe "dashuri".gjithashtu me vjen keq sepse sapo u futa.
kalofshi mir te gjithe.


yeahh cheers cheers

sa t'dush Laughing

ik mi ti se na ke harru fare:tongue:

une nuk postoj dot aty No No se di pse nuk me dalin postimet pasi kam postuar.


olta flm qe mke ven te paren e listes :D Razz
tdu shumm te puth
i pershendes ato qe ke pershendetur ti.

SDUA TE MBYLLET FORUMI,JA KEMI KALU FARE MIRE KTU, PSE MOS VAZHDOJ TE EKZISTOJ????? STAFI MUND TE NDRYSHOJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 9:05 pm

he pra as nje se mer per siper ket punen e stafit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 9:07 pm

Big_Boss shkruajti:
he pra as nje se mer per siper ket punen e stafit

kush tha??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 9:08 pm

po folni pra me erin ju qe dini mir me e perdor ju qe rrini shum online ne forum se shum gjynaf me u mbyll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 9:21 pm

po ta kthej ktu pergj. e pm. coi melit pm ti dhe thuj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 9:40 pm

nuk eshte online pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 9:49 pm

ca bohet kshu as njerit si bjen menja per forumin v.k fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 10:56 pm

deri para ca ditesh filloi te mbushej, tani...:S:S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:05 pm

te bahet gati per 28 qershorin se iken perlesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:12 pm

flm qe u njoha me kaq shum njerez dhe qe sot jan miqte e mi dhe me vjen keq se mbajta dot hapur se kemi ca probleme Sad gjithsesi ja kemi kaluar mire per sa koh do jemi bashk do ket gjithmone nje forum qe te na mirpres.i pershendes te gjith antaret Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:16 pm

Big_Boss shkruajti:
ca bohet kshu as njerit si bjen menja per forumin v.k fare
te ka vajt menja te behesh sesben administrator eeeee ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:30 pm

fola me dy antare te cilet per momentin nuk dua tja permend emrat sepse nuk eshte vendosur asgje perfundimisht, dhe ata jane te gatshem ta marrin persiper forumin. cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:33 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
fola me dy antare te cilet per momentin nuk dua tja permend emrat sepse nuk eshte vendosur asgje perfundimisht, dhe ata jane te gatshem ta marrin persiper forumin. cheers

edhe ca,po pranuan ato,do vazhdoj te ekzistoje forumi,sdo mbyllet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:34 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
fola me dy antare te cilet per momentin nuk dua tja permend emrat sepse nuk eshte vendosur asgje perfundimisht, dhe ata jane te gatshem ta marrin persiper forumin. cheers

edhe ca,po pranuan ato,do vazhdoj te ekzistoje forumi,sdo mbyllet?

ishalla pranojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
fola me dy antare te cilet per momentin nuk dua tja permend emrat sepse nuk eshte vendosur asgje perfundimisht, dhe ata jane te gatshem ta marrin persiper forumin. cheers

edhe ca,po pranuan ato,do vazhdoj te ekzistoje forumi,sdo mbyllet?

ishalla pranojn
vetem te mos jete ai vdekja bashk me ate te veten spicyn ca e ka ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:36 pm

the man that fucks shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
fola me dy antare te cilet per momentin nuk dua tja permend emrat sepse nuk eshte vendosur asgje perfundimisht, dhe ata jane te gatshem ta marrin persiper forumin. cheers

edhe ca,po pranuan ato,do vazhdoj te ekzistoje forumi,sdo mbyllet?

ishalla pranojn
vetem te mos jete ai vdekja bashk me ate te veten spicyn ca e ka ajo

hahaha,pastaj skishte njeri qe do futej Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 11:40 pm

Ashtu do te perkeqsohej gjendja e forumit.
per mendimim tim ato duhet te vihen vetem nese doni ta mbyllni forumin Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalet e fundit mbi forumin!   Fjalet e fundit mbi forumin! - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjalet e fundit mbi forumin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Si e moret vesh per forumin?
» preferoni chatin apo forumin?
» Ca mendimi keni per forumin??
» BANDAT E ROCKUT NE FORUMIN TONE
» Cfare po beni nderkohe qe po shfletoni forumin?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: