Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcap17%Si e moret vesh per forumin? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcap29%Si e moret vesh per forumin? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcap31%Si e moret vesh per forumin? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcap23%Si e moret vesh per forumin? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
hot_spicy
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
Darkangel
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
angel boy
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
Child In Time
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
rapper_girl
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
Mars
Si e moret vesh per forumin? I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? I_voting_barSi e moret vesh per forumin? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si e moret vesh per forumin?

Shko poshtė 
+48
There with out me
H_boy354
elma
vdekja_eshte_mundesia
terenc
Slash
hot_spicy
the space
alex_anto
Stratovarius
kitty
toni'world
total overdose1
bituku85
Rej
Shpirti-pist
play_boy
dead angel
Realkatil
serial killer
free spirit
smart devil
CiarA
cobain
ceku
metallica_death
odise
aurel_m131
bad boy
don corleone
spartaku
SupergirL
The_Sentinel
rapper_girl
Blue Paradise
COLORED_SPIRIT
Endi
Une
Darkangel
jurgeni
Child Of Darkness
RioT
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
Child In Time
tigri-verdheblu
Soldier Of Fortune
52 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:05 pm

Nga e moret vesh per forumin, kush ja u tregoi, me nje fjale si ndodhi qe u antarsuat?

_________________
Si e moret vesh per forumin? Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Thu Nov 20, 2008 9:31 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 33
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:20 pm

Me ftuan modeatoret e forumit te shkolles Ahmet Dakli.Me nje imail.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:39 pm

nga repper_girl

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:42 pm

ishte idea e soldier per ta krijuar bashke,kshu qe e mora vesh heret dhe e falenderoj per zgjedhjen,jo per gje po eshte treg sh i zgjuar ketu lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:43 pm

Me verte?!

_________________
Si e moret vesh per forumin? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:48 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Me verte?!

Dyshon gje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:49 pm

mtha eri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:49 pm

me duket se e mora vesh e para, apo jo solder. lol! ma tha administratori.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e moret vesh per forumin? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:49 pm

fefe_ shkruajti:
mtha eri

kush esht eri scratch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:50 pm

fefe_ shkruajti:
mtha eri

Kush eshte ky re? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:50 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
me duket se e mora vesh e para, apo jo solder. lol! ma tha administratori.

sa per te par zin rradhen haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:51 pm

Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
mtha eri

Kush eshte ky re? Razz

eri e ka emrin , apo ngaterrova un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:52 pm

jooo te siguroj qe jo. e di ti qe solder me tha mua: ej po ra fjala, thuaji ndonjeher fefes per forumin. tani ndoshta e ke marr vesh i pari, se di une. nejse crendesi ka??

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e moret vesh per forumin? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:54 pm

ishte nje ajo, dhe jo nje ai, po nuk ju siguroj qe ishte lacuna.

_________________
Si e moret vesh per forumin? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:54 pm

ca beni te gjith si misterioz ju te ky forumi re
haha

eri i 1 ne renditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:37 am

laura coil ma tha ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 3:59 pm

NGA ADMINISTRATORJA,MARS,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:45 pm

fefe_ shkruajti:
ca beni te gjith si misterioz ju te ky forumi re
haha

eri i 1 ne renditje

duan te bejn si interesant hahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:49 pm

mua me erdhi me email dhe u regjistrova se per forum jam i cmend:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:56 pm

Ma tha Child in time Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 12:30 am

me erdhi nje mesazh ne hi5!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:40 pm

MTHA VEGENCY NE MSN..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:43 pm

mtha child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:26 pm

me tha LACUNA_COIL qe e kam shuuuuuuuuuuum xhan :D

Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 3:35 pm

Blue Paradise shkruajti:
mtha child in time

hehe kisha gjithato koh qe te thoja zotrote hehehe Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si e moret vesh per forumin? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e moret vesh per forumin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: