Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si e moret vesh per forumin?

Shko poshtė 
+48
There with out me
H_boy354
elma
vdekja_eshte_mundesia
terenc
Slash
hot_spicy
the space
alex_anto
Stratovarius
kitty
toni'world
total overdose1
bituku85
Rej
Shpirti-pist
play_boy
dead angel
Realkatil
serial killer
free spirit
smart devil
CiarA
cobain
ceku
metallica_death
odise
aurel_m131
bad boy
don corleone
spartaku
SupergirL
The_Sentinel
rapper_girl
Blue Paradise
COLORED_SPIRIT
Endi
Une
Darkangel
jurgeni
Child Of Darkness
RioT
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
Child In Time
tigri-verdheblu
Soldier Of Fortune
52 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 6:53 pm

mtha erioni dhe xheni pastaj I love you eh ajo dita drunken drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 6:55 pm

me lajmeroi nje email ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elma
Adoleshent
Adoleshent
elma


Female
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 36
Data e regjistrimit : 30/07/2009

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Sep 14, 2009 10:04 pm

Mua ne fakt sma ka rekomanduar dikush por e gjeta vete kur isha ne kerkim e siper te nje programi a forumi qe te me pershtatej me moshen,te me bente te ndihesha mire,etj etj dhe...keshtu ndodhi Forumi Adoleshentet eshte thjesht i mrekullueshem..
Respekte Moderatoreve.anetareve!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Sep 15, 2009 5:42 pm

elma shkruajti:
Mua ne fakt sma ka rekomanduar dikush por e gjeta vete kur isha ne kerkim e siper te nje programi a forumi qe te me pershtatej me moshen,te me bente te ndihesha mire,etj etj dhe...keshtu ndodhi Forumi Adoleshentet eshte thjesht i mrekullueshem..
Respekte Moderatoreve.anetareve!!!

happy to hear that nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 18, 2009 12:53 pm

elma shkruajti:
Mua ne fakt sma ka rekomanduar dikush por e gjeta vete kur isha ne kerkim e siper te nje programi a forumi qe te me pershtatej me moshen,te me bente te ndihesha mire,etj etj dhe...keshtu ndodhi Forumi Adoleshentet eshte thjesht i mrekullueshem..
Respekte Moderatoreve.anetareve!!!

flm elma..feel free Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 18, 2009 7:37 pm

kam qen me par ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhei
Adoleshent
Adoleshent
xhei


Female
Numri i postimeve : 10
Mosha : 27
Vendndodhja : Tropoj
Piket : 43
Data e regjistrimit : 17/12/2009

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 18, 2009 1:00 am

tuj lyp ne net info per ''dhuna ndaj adoleshenteve"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 19, 2009 11:58 am

xhei shkruajti:
tuj lyp ne net info per ''dhuna ndaj adoleshenteve"


haha ebukur kjo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Dec 20, 2009 1:32 am

po kerkoja info. per ne Fizike dhe me doli kjo faqja...pastaj u re gjistrova...:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 23, 2011 12:28 pm

tu kerku info per shkollen edhe erdha ktu rastesisht , me pelqeu e u regjistrova bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e moret vesh per forumin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: