Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_voting_barSi e moret vesh per forumin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si e moret vesh per forumin?

Shko poshtė 
+48
There with out me
H_boy354
elma
vdekja_eshte_mundesia
terenc
Slash
hot_spicy
the space
alex_anto
Stratovarius
kitty
toni'world
total overdose1
bituku85
Rej
Shpirti-pist
play_boy
dead angel
Realkatil
serial killer
free spirit
smart devil
CiarA
cobain
ceku
metallica_death
odise
aurel_m131
bad boy
don corleone
spartaku
SupergirL
The_Sentinel
rapper_girl
Blue Paradise
COLORED_SPIRIT
Endi
Une
Darkangel
jurgeni
Child Of Darkness
RioT
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
Child In Time
tigri-verdheblu
Soldier Of Fortune
52 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:17 pm

nga Soldier Of Fortune,se e kam koleg ne fushen e ketyre gjerave :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:32 pm

e morra vesh nga motra ime edhe u futa dhe vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:00 pm

kush eshte motra.

O koleg hajde ktheje me fund se nje kam kthyer me fund sot une. Qyl e pata. po nuk besove pyt Lacuna_Coil. Ca dite qyli sot. birre falas nga free sopirit, sufllaqe falas nga lacuna coil I puc fort te dyja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:54 pm

nga moderatoret e ahmet daklit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 7:58 pm

ma tha the doc tor 2000 e kam shok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 3:59 pm

mua me erdhi e-mail nga nje forum tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:38 am

me tha gysi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 12:32 pm

VENUSI me dha adresen. kshu qe u regjistrova..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:50 pm

me erdhi ftes ke msn.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:59 pm

lale me tregove ti dhe me anetaresove ti me sa di une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 9:00 pm

ma trregoj nje shoqa ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 11:41 pm

metallica_death shkruajti:
lale me tregove ti dhe me anetaresove ti me sa di une

si te paskam antaru une? Une vetem te aktivizova llogarine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 10:37 pm

ma th lacuna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 55
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 10:38 pm

se mbaj mend.kush mka fol..po e dija qe ekzistonte qe kur.edhe ja kerkova dje linkun eroldit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
CiarA


Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 30
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 2:19 pm

nga rapper_girl dhe child in time Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 3:37 pm

motra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 3:42 pm

nga shoku i banges
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
serial killer
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 5:34 pm

ma tha nje shoke dhe qe atehere une u regjistrova :qef
:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 11, 2008 11:53 pm

Po me tha aureli nje te premte ne dark qe kishte qene ne ditelindjen e dikujt edhe kjo ditelindje ishte bo si feste metalaresh.... mua kryesisht me plq metali edhe i thash a te than qe mund te kishe marr ene nai tjeter me vete... ai tha po.... shyqyr qe ishim tu fol ne msn se po te ishim drejt per drejt ia kisha ca ballin... Razz jo jo se e kam si vlla... edhe me tha qe kta tipat i kishte njof ne nje forum edhe se kishte njof edhe nje Dj jero qe me njifte mua... ne fillim rreli sikur spo donte te ma jepte linkun e forumit lol nuk e di pse.... edhe te nesermen ma dha... edhe vazhdimin e dini ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 12:30 am

yyyyyyyyyyyyyyyy sa e gjat paska qen
yyyyyyyyyyyyyhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:12 pm

Realkatil shkruajti:
Po me tha aureli nje te premte ne dark qe kishte qene ne ditelindjen e dikujt edhe kjo ditelindje ishte bo si feste metalaresh.... mua kryesisht me plq metali edhe i thash a te than qe mund te kishe marr ene nai tjeter me vete... ai tha po.... shyqyr qe ishim tu fol ne msn se po te ishim drejt per drejt ia kisha ca ballin... Razz jo jo se e kam si vlla... edhe me tha qe kta tipat i kishte njof ne nje forum edhe se kishte njof edhe nje Dj jero qe me njifte mua... ne fillim rreli sikur spo donte te ma jepte linkun e forumit lol nuk e di pse.... edhe te nesermen ma dha... edhe vazhdimin e dini ju

nuk ishte festa e dtl time ajo, ishte nje metal party por une perfitova nga rasti dhe bera dtl time me qene se ishte ne te njeten dite me dtl time se i njifja thuajse te gjithe.

P.s. Te pacim fefe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:24 pm

pash motren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:26 pm

Kush eshte motra jote?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:34 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Kush eshte motra jote?
Saturno :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:35 pm

e njofta edhe motren e vogel :D
me ka mbet pa njoft motra e Venus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e moret vesh per forumin?   Si e moret vesh per forumin? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e moret vesh per forumin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?
» Si do te reagoni nqs merrni vesh se partneri juaj eshte me side???
» Fjalet e fundit mbi forumin!
» Ca mendimi keni per forumin??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: