Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 11 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 9:24 pm

shto dhe emocione me te shame psh ai qe shan te mos e bej me fjel se duket me vulgare por me emocione se ska nai gje te madhe,pastaj dhe emocione te ndryshme dashurie apo ku di un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 8:32 pm

fjalen vl si ta bej? Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 8:39 pm

indiferent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 8:46 pm

po pse gjete vl per te be emocion ti mi,psh fjalen fuck beje me gisht perpjet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 8:47 pm

kur do vihen kto te rejat???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 05, 2009 7:46 pm

ti gjete fuck une gjeta vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 05, 2009 8:59 pm

tani qe u kujtova dhuhet shtu kto Sygjerimet tuaja - Faqe 11 1707_Sygjerimet tuaja - Faqe 11 1128_flipping_off_and_sticking_tongue_outSygjerimet tuaja - Faqe 11 1928_middle_finger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 05, 2009 9:07 pm

ej them se duhet te hapen kto temat e shkolles tani lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 05, 2009 9:59 pm

prit se ka kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 12:35 pm

ka te drejt h_boy per temat e shkolles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 1:21 pm

Nenforumi Shkolla eshte i hapur!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 1:24 pm

Child In Time shkruajti:
Nenforumi Shkolla eshte i hapur!

nqef nqef nqef
Birre Birre Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 1:37 pm

he happy tani se na cat koken Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 2:13 pm

brenda ktyre dy diteve do shtohen ca emocione. qe mos pyesni me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 15, 2009 9:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
brenda ktyre dy diteve do shtohen ca emocione. qe mos pyesni me.
mduket se kan kalu dy dit Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Amadeus
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 27
Vendndodhja : Tirane
Piket : 7
Data e regjistrimit : 30/03/2013

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am

Po ndonje sektor per lojera apo do shum pune?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 11 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» fobite tuaja
» krijimet tuaja
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara
» makina e endrrave tuaja.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: