Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:44 am

si urdheron zonjusha shefe Razz Razz shif se ka dhe tema te tjera qe duhen hequr Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:44 am

jo, nqs nuk mbyllet tema e akullore ska pse te mbyllet as tema e birres, jan 2 tema pothuaj te ngjashme, ose te dyja, ose asnjera.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:45 am

po pra,te dyja me mire,pff tema koti per mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:47 am

meqe ka teme me pije(nje birre per)ka teme dhe si tip embelsire(nje akullore per)po i fus edhe une nje teme me ushqim(nje sufllaqe per) Razz Razz Razz Razz lol! lol!
bej shaka po shikoni se ka dhe cas tema te tjera qe duhen fshir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:47 am

Child Of Darkness shkruajti:
po pra,te dyja me mire,pff tema koti per mua!

jo jo se kur tkemi vap naj her na jep ndonje naj birr ktu dhe me kte rast ja kerkojm dhe live Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 10:40 am

po mendoja ka shum tema qe jan hap per lajmet e fundit,si psh tema vdiqky,ka ndodh kjo ose te tjera,me mir
hapni nje tem lajmet e fundit,dhe te shkruhen te gjith aty :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 11:56 am

o te vdes una :D flm zemer po nuk mendoj se eshte mire ashtu

imagjino pak..aty do postoheshin lajmet njeri pas tjetrit dhe dikush do komentonte per lajmin e pare, dikush per te dytin,dikush per te tretin, do behej shum lemsh renditja kupton

me mir kshu,cdo lajm temen e vet, flasim per lajme me verte t`rendsishme e qe ja vlejn, se me fillu me hap teme per cdo lajm qe japin televizionet.. Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 36
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:26 pm

spo mpelqeka ky formati ri.per mu duhet heq ajo figura ku lexon adoleshentet.ka shum gjyra.duket si forum kllounesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:28 pm

haha,e ca na sygjeron te vendosim? :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 36
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:31 pm

se di. i figur qe mos ngjaj sikur jemi ncirk.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 1:56 pm

Mendoj se ne forum duhte dhe nje nenforum tjeter FILOZOFIA.Si Letersia apo te tjerat.Aty mund te diskutohet per figura te medha te koherave qe kane thene shprehje te medha apo edhe thjesht per tema te thella filozofike.MArr shkas nga forumet e tjera dhe gjithashtu nga formimi i secilit prej nesh per te diskutuar mbi keto gjera.

Flm per mirekuptimin
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:35 pm

ej stafiii..keto sygjerimet merren parasysh??? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:37 pm

jam ne nje mendje me melun,un kam dash gjithmone qe te hapet nje nenforum i till por nuk kam deklaruar gje,ndoshta nga neglizhenca por duhet hap patjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:40 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
jam ne nje mendje me melun,un kam dash gjithmone qe te hapet nje nenforum i till por nuk kam deklaruar gje,ndoshta nga neglizhenca por duhet hap patjeter


ta kishit deklaru


ok sugjerimi do merret parasysh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:41 pm

Smile flm lacuna.
ne forum ekzistojne disa tema per filozofine
keshtu qe ato mund te zhvendosen atje.thnx Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 9:42 pm

por kur kam dash un,forumi ka qen gati duke u mbyllur,pastaj me ka dal nga mendja.tani meqe i esht kthyer normalitetit esht mir qe te hapet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 12:15 pm

do me pelqente te rimerrnim gradat tone
une psh kam qene vip si shume te tjere
brenda mundesive do ishte me mire ti rimerrnim :D
flm per marrjne parasysh te sygjerimit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:37 pm

hot spicy shkruajti:
do me pelqente te rimerrnim gradat tone
une psh kam qene vip si shume te tjere
brenda mundesive do ishte me mire ti rimerrnim :D
flm per marrjne parasysh te sygjerimit :D


kam dash te merrem me kete pune por duke qene se ne forum kan ngelur shume pak veta,per te mos then max 5 te perhershmit, mendova se nuk ja vlente. tgjith VIP i bie te jeni tani. nejse do e mendoj dhe do ju them nqs behet gje.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:41 pm

une mendoj se sduhet te ket kshu grada per te gjithe....
mendoj se grada mund te ket vec ndonjeri qe ben vertet shum per forumin....prsh poston gjera qe ne na nevojiten per pc ose gjera vertet interesante........ndoshta mund te quhej antar special........thjesht mendimi im ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:43 pm

po secili mendon se ben pjes ne kte pershkrimin tend ergys....keq kshu keq ashtu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:44 pm

Shum dakort me Lacunen..ja lista antareve qe jan aktiv kohet e fundit: angel boy, anisa (rralle), GoLdEn BoY, hot spicy, H_boy354, RioT(rralle), vdekja_eshte_mundesia

pra i bie qe kto 6 antaret aktiv me postime (dhe vlen per tu theksuar qe jan te vetmit) tbehen tgjith V.I.P

no sense

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:45 pm

ktu ke ne asnji nuk ben pjes aty ku them une....
deri diku mund tejet vec solder off fortune meqe ka krijuar forumin dhe merret pak me design(se di a e shkrujta mire Razz Razz )te forumit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:47 pm

ah po dhe ne vend qe t`sygjeroni per trifitu gradat, un do ju sugjeroja qe te gjenit menyra per t`sjell antare te rinj n`forum se ka ren ndjeshem

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:47 pm

angel boy shkruajti:
ktu ke ne asnji nuk ben pjes aty ku them une....
deri diku mund tejet vec solder off fortune meqe ka krijuar forumin dhe merret pak me design(se di a e shkrujta mire Razz Razz )te forumit....

e ca thua ti?? te ve grad speciale solderit une qe nuk esht me pjes e forumit????? po jo mo ergys.
shum mire e ke shkrujt Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:49 pm

ashtu eshte arlinda ne forum duhet te ket me shum tironsa se na myten elbasanllite ktu........ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» krijimet tuaja
» fobite tuaja
» makina e endrrave tuaja.
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: