Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja I_vote_lcapSygjerimet tuaja I_voting_barSygjerimet tuaja I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sun Jun 22, 2008 11:53 pm

Jepni sygjerimet tuaja mbi ceshtje qe kane te bejne me permiresimin e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:07 pm

Te shtojme :PIKTUREN tek Arti dhe Kultura,ju lutem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:08 pm

Patjeter!

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:11 pm

Sapo u shtua

http://adoleshentet.lovelyforum.net/piktura-f18/

Je e lutur si kekuesja e kesaj kategorie te mendosh ndonje teme per mos ta lene kategorin bosh. Faleminderit!

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:53 am

ndonje chat do kemi ketu apo kerkojme shum :D

te pakten vendos chatin e forumit ,them un... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:26 pm

pse mos vendosim chatin qe ke ndertuar ti tek altervista. Si thua? Me dergo kodin html ne msn dhe vendosim ktu.

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 6:51 pm

kerkoj nga stafi qe te shkruhen diku datat e dtl te anetareve qe ti urojm tpakten shoqet e shoket tane se leme nam ashtu

flm per mirekuptimin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:05 pm

i ke te profili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:13 pm

fefe_ shkruajti:
i ke te profili

e di qe i kam ne profil por sdo rrime ne tani te hapim profilet e te tjereve, eshte me mire kur i shohim te gjtihe se sa te rrime te kontrollojme profilet e te gjthe anetareve, te jene te dukshme se sa per ti pare tek profilet e dija une ske pse tma thuash ti anyway beni cte doni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:17 pm

se di pse me duket si forum i kopjuar mua ky.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:22 pm

rapper_girl shkruajti:
fefe_ shkruajti:
i ke te profili

e di qe i kam ne profil por sdo rrime ne tani te hapim profilet e te tjereve, eshte me mire kur i shohim te gjtihe se sa te rrime te kontrollojme profilet e te gjthe anetareve, te jene te dukshme se sa per ti pare tek profilet e dija une ske pse tma thuash ti anyway beni cte doni


shif dhe ne fund te faqes

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Bad Girl 4life (17)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:24 pm

fefe_ shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
fefe_ shkruajti:
i ke te profili

e di qe i kam ne profil por sdo rrime ne tani te hapim profilet e te tjereve, eshte me mire kur i shohim te gjtihe se sa te rrime te kontrollojme profilet e te gjthe anetareve, te jene te dukshme se sa per ti pare tek profilet e dija une ske pse tma thuash ti anyway beni cte doni


shif dhe ne fund te faqes

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Bad Girl 4life (17)

shum flm shoku Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:00 am

emm te shihen mire temat,,esht nje tem shum kot me duket mua,,e hapur nga angel boy,,po te jet kshu po hapim te gjith tema per veten,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:58 pm

te hapin nje teme,per fotot,,
dmth kjo teme te jet e ndare ne tema te tjera si :foto komike,foot te personave qe keni perzemer,foto te modifikuara,foto te aktoreve te perzemert,te kengetareve/grupeve etj,,
si mendoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:30 am

ero forumin e ke qar grafikisht me banner e me te gjitha te tjerat,po ate ikonen ONLINE qe ke zgjedh, vallai sikur ta kan fal ,shif mos sajo nai gje tjeter :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:01 am

ja do dizenjoj noi tjeter se ate e gjeta gati

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:11 am

Soldier of fortune un kisha nji sygjerim
Te forumi i muzikes,mendoj se duhet te ndahet ne dy nenforum, nji per muziken rock dhe metal dhe nji tjeter per rrymat e tjera, mendoj se kshu do evitoheshin sherret mes antarve qe pelqejne rryma te ndryshme, si thua ? Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:22 am

ta diskutoj nje here me mars dhe venus, them se mund te behet! Po ca emri ti veme?

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:32 am

jo te forumi lereni sic esht "Muzika" pastaj brenda ktij fusni 2 nenforume, njeri "Rock & Metal" tjetri "Hipop % r&b" ose dicka e till, kupton, dhe pastaj beni zhvendosjen e temave aty ku i takon seciles

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:39 am

per ty i llafe goje eshte te ndash nje forum ne dy nenforume brenda, po hajde me thuj mua. Troc muhabeti nuk e di si behet! Nejse do i hedh nje sy. Po pata mundesi ta bej do e bej!

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:42 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
per ty i llafe goje eshte te ndash nje forum ne dy nenforume brenda, po hajde me thuj mua. Troc muhabeti nuk e di si behet! Nejse do i hedh nje sy. Po pata mundesi ta bej do e bej!

ok se po te sjell nji pm Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:56 am

nenforumi i i u krijua pasi fansat e kesaj rryme jane te shumte ne foum, por nuk mund te premtoj qe do qendroje sepse nuk i dihet si do pritet.

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:08 pm

Un mendoj se esht shum mir, tani mos perzihen shum antaret, ata qe sdegjojn rock mos futen fare te ajo kategori dhe do jemi te gjith me te qete Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 11:28 am

Kam nje sygjerim!
Tek forumi zone e lire,te hapim nje nenforume me teme "sofrat" dhe tek ky forum te hapim tema psh Sofra e Elbasanit, Sofra e Tiranes, Sofra e Vlores, Sofra e Durresit etj,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 2:15 pm

Per cfare do te hynte ne pune nje nenforum i tille?

_________________
Sygjerimet tuaja Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

Sygjerimet tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 11Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» krijimet tuaja
» fobite tuaja
» makina e endrrave tuaja.
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: