Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 3:16 pm

Po kjo ben qe antaret te lidhen me shume em njeri tjetrin,afron ato njerez qe jan ne te njejtin qytet,pastaj merr zakone dhe gjera te ndryshme nga sofrat e tjera!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:03 pm

Do ishte mire te hapej nje teme sharjesh,,ku vetem aty mund te shahet,,shfryhen antaret aty,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:10 pm

Nje teme e tille u hap dhe u dergua ne arkive. Ne forume do shfryhen njerezit?

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:29 pm

RioT shkruajti:
Kam nje sygjerim!
Tek forumi zone e lire,te hapim nje nenforume me teme "sofrat" dhe tek ky forum te hapim tema psh Sofra e Elbasanit, Sofra e Tiranes, Sofra e Vlores, Sofra e Durresit etj,,

nje teme e tille duhet sepse cdo forum i mire e ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:31 pm

Me fal per ate qe po them, por eshte vetem nje shembull, mos e keqkupto! Po sikur un te shaj ty nga familja ne ate teme si do ndjeheshe? E shikon pra qe nje teme e tille nuk eshte e nevojshme?

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:40 pm

o soldier sme more vesh e la nuk thash per ate temen por per temen sofra e elbasanit edhe me radhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:38 pm

Hey eshte e mundur te veni nje chat box?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:16 am

ju suregjoj te degjoni kte kengen te gjith
gjith diten e kam degju ja 30 her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:17 am

o ftyre, te sygjeroj te futesh urgjent ne msn se po erdha edhe iher ne elbasan do te te rraf
Na falni stafi per daljen, por ky cuni lart e ka tepru !!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:18 am

RioT shkruajti:
Hey eshte e mundur te veni nje chat box?

Edhe mund ta veme!Ta diskutojme njehere me gjithe stafin! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:18 am

Child In Time shkruajti:
o ftyre, te sygjeroj te futesh urgjent ne msn se po erdha edhe iher ne elbasan do te te rraf
Na falni stafi per daljen, por ky cuni lart e ka tepru !!!

Ja fute friken me duket se hyri direkt! Razz Te sygjeroj qe keshtu te jesh me gjithe meshkujt! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:21 am

hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:23 am

fefe_ shkruajti:
hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz

Kshu thua tani ti!Ku e di une! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:27 am

Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz

Kshu thua tani ti!Ku e di une! lol!

mir mir
po ta fal se paske ven kte foton e bukur si avatar :D :D :D
mos na ofendo me haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:30 am

fefe_ shkruajti:
Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz

Kshu thua tani ti!Ku e di une! lol!

mir mir
po ta fal se paske ven kte foton e bukur si avatar :D :D :D
mos na ofendo me haha

U po kjo fotoja! :D I sugjeroj vetes mos dal me nga tema! Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:31 am

Mos sygjeroni me kshu gjerash te kjo tema. Le te jete i cik serioze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:24 pm

Sygjeroj te vehen disa emotions te reja,,psh une do doja nje emotion me futje duresh haahah,,e kam shume qejf kete ikonen,,me ka ngel fixim nga nje forum tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:30 pm

kte do e kem un parasysh, do i them S.O.F po jo nje te tille sic thua ti ylli No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:35 pm

hahaha mire ska gje,,anyway po e deshet ja ku eshte Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 9:12 pm

Ja u shtova figurinen qe deshet

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 9:14 pm

:yeah:

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:45 am

:yeah: hihihi thnx je i madh!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:56 am

una nuk kam na nji sugjerim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 11:25 am

thuje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:54 pm

kam nje sygjerim o lal :
tek ajo tema "parfumi qe perdorni" te mos jet me tem me sondazh pasi anetaret sperdorin vetem ato parfume qe ka permendur don corleone, dmth ta heq si sondazh, te jet tem e thjesht, mendimi im ky, ti si thua ? Smile
flm per mirekuptimin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» krijimet tuaja
» fobite tuaja
» makina e endrrave tuaja.
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: