Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:56 pm

kam dhe une nje sygjerim...te vihet nje kategori me video ku anetaret te kene mundesi te cojne video...kategoria te ndahet ne video muzikore,video humoristike etj..kjo gje eshte shume vlefshme mendoj une..ju nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:57 pm

kategoria te quhet videoteka e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 12:03 pm

do ishte shume e ngarkuar pasi videot e ngarkojne performancen.

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:35 pm

http://adoleshentet.lovelyforum.net/zone-e-lire-f17/ah-sikur-t361-105.htm#53411

kjo faqe ka ik per lesh, nje antar paska ven nje avatar super tmadh
vetem SOF e rregullon kte Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:41 pm

Child In Time shkruajti:
http://adoleshentet.lovelyforum.net/zone-e-lire-f17/ah-sikur-t361-105.htm#53411

kjo faqe ka ik per lesh, nje antar paska ven nje avatar super tmadh
vetem SOF e rregullon kte Wink

un se vura re shpar...pranaj dilka ashtu faqja :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:45 pm

Child In Time shkruajti:
http://adoleshentet.lovelyforum.net/zone-e-lire-f17/ah-sikur-t361-105.htm#53411

kjo faqe ka ik per lesh, nje antar paska ven nje avatar super tmadh
vetem SOF e rregullon kte Wink

Jo mi se e rreg dhe une!E rregullova dmth! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:17 pm

Mars shkruajti:
Child In Time shkruajti:
http://adoleshentet.lovelyforum.net/zone-e-lire-f17/ah-sikur-t361-105.htm#53411

kjo faqe ka ik per lesh, nje antar paska ven nje avatar super tmadh
vetem SOF e rregullon kte Wink

Jo mi se e rreg dhe une!E rregullova dmth! Wink

ops silent
harrova qe e bejn edhe administratoret
anyway thnx

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 11:31 pm

ej o stafi keni thene nje here qe mund te veme nje chat box...mundohuni mbase e vini nje!!!!se eshte gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 12:17 am

kam edhe une nji........
a mund ta regulloni qe ke profili jone te mund te vejme
noi peisazh ose noi gjo te bukur si ke tagged.....hi5....e ku ta di une ......
pres pergjigje nga stafi.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 5:54 pm

edhe un jam dakort me iden e chatboxit :D:D:D:D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 5:19 pm

kam nje sygjerim..dhe nuk dua te kem kofnlikte,,,dhe ndonje mosmarveshje dhe seshte aspak personale.....
nuk me duken normale keto temat ca mendon per mu...fare..tani a ja vlen te hap dikush nje teme dhe te thoje ca mendon per mu...po mbahi per vete mendimet..forumi seshte per cfare mendon ti per mu apo skane ca tema te hapin edhe hajt tja fusim nje ca mendon ti per mu...pffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 7:48 pm

o stafi....mundohuni mbasssssse vini nje chat box se na plaset
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:16 pm

o stafi na vini nje chat box mo aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:18 pm

ok do mundohemi, do i them s.o.f Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:19 pm

ok thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:22 pm

RioT shkruajti:
ok thnx

nothing honey SmileWink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:23 pm

dj jero shkruajti:
kam nje sygjerim..dhe nuk dua te kem kofnlikte,,,dhe ndonje mosmarveshje dhe seshte aspak personale.....
nuk me duken normale keto temat ca mendon per mu...fare..tani a ja vlen te hap dikush nje teme dhe te thoje ca mendon per mu...po mbahi per vete mendimet..forumi seshte per cfare mendon ti per mu apo skane ca tema te hapin edhe hajt tja fusim nje ca mendon ti per mu...pffffffff

te gjitha kto tema qe thot dj jero jane mbyllur dhe jane derguar ne arkive Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:26 pm

RioT shkruajti:
o stafi na vini nje chat box mo aman

ne date 21 eshte kater mujori i forumit. do ja u bej dhurate. tashme chati eshte vendosur prej pese ditesh ne forum, por ne date 21 do publikohet linku. Faleminderit.

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:29 pm

thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 4:06 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
RioT shkruajti:
o stafi na vini nje chat box mo aman

ne date 21 eshte kater mujori i forumit. do ja u bej dhurate. tashme chati eshte vendosur prej pese ditesh ne forum, por ne date 21 do publikohet linku. Faleminderit.
hallall mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:03 am

te hapim nje teme,kshu "shaj" edhe te shajm antaret,por jo qe te meren per baza,,dmth jo per te ber sherr,,psh un i them sam-it derr,,ose zhulse ose ku di un,,edhe ajo ma kthen po ne te njejten menyr se e din qe esht me shum si gallat,,edhe antaret e tjer,,jemi mesu ti themi drreq,,qelbesir ,ndyrsir e kshu e ashtu,por nuk i mer njeri per baze ato,nuk po them te shahen nga fisi nga motra,por kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:05 am

me mir riot
se do jet ndonjeri me nerva ndonje dit dhe do i kapi te gjithj me rradhe hahaha
dhe ashtu si ke shajt ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:19 pm

kush do hapi ca tema te reja ktu ne forum??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:35 pm

ate po mendoja edhe une, te behet nje thirrje per tema te reja. duhet menduar mire kjo.

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:40 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
ate po mendoja edhe une, te behet nje thirrje per tema te reja. duhet menduar mire kjo.

sof hudhi nji sy andej nga veni tjeter ku rri une...ene shif mos vjedhesh nanji gjo me vler Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» krijimet tuaja
» fobite tuaja
» makina e endrrave tuaja.
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: