Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:42 pm

ore po vende me vjedh ka sa te duahss, po aman re se pertoj, se 120 tema qe kam hap deri tani une vete i kam shpik nga mendja?

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:28 am

u vu ky chatbox-i
na knaqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 5:03 pm

fefe_ shkruajti:
kush do hapi ca tema te reja ktu ne forum??
kur te kthehem une i ve une Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 6:13 pm

yyyyyyra per tek chata kalamaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:35 pm

Njerez te forumit mos e shkruani linkun e forumit ne hi5 mo eee se kshu futen nchat ato dhe thoni pse shan...SE mu mtha njeri qe e ka pa te hi5 Denades dhe ajo ka shkrujt linkun mduket e ky qe fut e shante...Pupupupu....Mir???????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:43 pm

jo..nuk ka qene person nga te hi5 sepse chati nuk mund te hapet nqs nuk je i regjistruar ne forum.provoje po sbeson.ai qe shante e di une kush eshte.pa merak.vazhdoni publikojeni forumin ne hi 5 se se kane fajin ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:46 pm

Ej o dj jero po ai personi qe ka shajt ka qen me gjith shokt e vet madje kan qen dhe goca...Futesh pa qen i regjistruar...Mesa duket askush se ka marr persiper ket sygjerim dmth sju intereson le te shajn...Ok si tdoni beni Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:50 pm

jo mos e thuaj ate fjale S.A.M Wink
e lexova un dhe do e heq menjeher adresen e forumit ne hi5 ok mi
pasi sdua sherre ne chat se me acarojne, vijn e shajn aty vetem me te te grric nervat Mad megjtihse tani e vura re un qe se paska heq chatin S.O.F se kishim rene dakort qe dje ne dark do hiqej, do i them prap un Wink
po ju them se chati nuk po hiqet vetem se behen sherre por edhe se antaret duhet ti kushtojne me sh rendesi chatit se sa here futem un shoh antaret qe rrijne kot, nuk shkruajne merren vetem me chatin ndaj sduam ta leme forumin mbrapa dore Wink
FLM PER MIRKUPTIMIN !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:55 pm

RROFSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:56 pm

asgje mi , e kam per detyre Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 6:01 pm

nderroni ate foton lart se po na del ne enderr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 6:03 pm

ke foto re ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 6:04 pm

ate lart fare thot(me duket)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 6:09 pm

per cin foto?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 7:25 pm

ej.po ja provojeni nje here kete..beni log off account dhe shifeni qe chati nuk del.shpresoj te jem i qarte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 12:27 am

fefe_ shkruajti:
nderroni ate foton lart se po na del ne enderr
Pse mo, e bukur eshte ajo fotoja. Po na dizenjove ti ndonje qe ja vlen na e jep.

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 12:33 am

dj jero shkruajti:
ej.po ja provojeni nje here kete..beni log off account dhe shifeni qe chati nuk del.shpresoj te jem i qarte

haha po normal, chati esht vetem per antaret e forumit

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:57 am

Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
ej.po ja provojeni nje here kete..beni log off account dhe shifeni qe chati nuk del.shpresoj te jem i qarte

haha po normal, chati esht vetem per antaret e forumit


ATERE REGJISTROHEN E NUK BEJN POSTIME....O ER BEJE ME AFAT PO SBERI POSTIME PER 10 DIT BAN...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 9:42 pm

sa mire qe do hiqet chatboxi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 12:58 am

RioT shkruajti:
sa mire qe do hiqet chatboxi
ai me duket seka nja 5 dit qe eshte heq Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 12:59 am

sa mir qe ka mp ktu te forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 3:42 pm

edhe une te njejtim mendim me kete siper kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 12:05 am

Adoleshnt energjik
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Default6

Duhet nje 'E' pas 'sh'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 12:06 am

rrofsh, sa i kujdesshem tjetri.

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 12:06 am

qyqa si e ke par kte
u harrova qe ke studiuar me kte pun ti Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: