Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 10 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:51 pm

angel boy shkruajti:
ashtu eshte arlinda ne forum duhet te ket me shum tironsa se na myten elbasanllite ktu........ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

po elbasanlliu e hapi kte forum tongue tongue

mjaft me provokove se ngela duke tber quote ,surrat Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 3:45 pm

pse nuk shtoni ca gjona si kto psh nqef Puthje :gaga: i inatosur :duartrokitje: Party ect...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 9:21 pm

jam shume dakort me fabin
nevojiten me shume emocione..... :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 4:34 pm

hot spicy shkruajti:
jam shume dakort me fabin
nevojiten me shume emocione..... :D :D

ca emocionesh nevojiten mqafsh Laughing

nejse do shtoj ca tjera ok megjithse me kryesoret jan

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 6:27 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
jam shume dakort me fabin
nevojiten me shume emocione..... :D :D

ca emocionesh nevojiten mqafsh Laughing

nejse do shtoj ca tjera ok megjithse me kryesoret jan
po ca kryesoresh ke ktu ti amma se ska hic Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:13 pm

H_boy354 shkruajti:

po ca kryesoresh ke ktu ti amma se ska hic Razz

ashtu?! po kto ca ju duken

:D Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops monkey cat alien pale silent tongue pirat clown
pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers
santa cherry albino sunny Sleep drunken bom rendeer
farao king queen jocolor geek afro flower elephant study scratch
lol! i pafajshem Ckemi nqef te puth :gaga: Birre Puthje
Mohim i inatosur Qef torte :duartrokitje:
Gjume Ndeshkim Kalofsh mire Party
shel shel :Birre;: :rock on: Shif ky aaaaaaaa Jam une ktu :rock band: :yeah:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:14 pm

po der aty tek scratch i mka vet forumi... vetem kjo pjsa ktej qe jan shtu.. po me mir do ishte te shtonit ca te reja se kto jan ber monotone..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:16 pm

Paske pretendime te medhaja zotrote,knaqu me kto qe ke,po ste pelqyn problem per ty Smile
Kalofsh mire

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:18 pm

Child In Time shkruajti:
Paske pretendime te medhaja zotrote,knaqu me kto qe ke,po ste pelqyn problem per ty Smile
Kalofsh mire
Shocked Shocked Shocked un po mundohem te jap sygjerimin tim nuk eshte se pretendoj gje.. ju si te doni.. thjesht po mundohem te gjej ndonje menyre per te "mbajtur gjalle" forumin se me sa shof stafi ktu...............

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:21 pm

Nqs ke ndo1 gje per stafin ktu hapu,cjane ato pika,,sta mban byca e?
Shume flm per sygjerimin por vetem kjo qe s`eshte menyre per te "mbajtur gjalle" forumin.
kjo ndodh vetem me shtimin e antareve si dhe shtimin e postimeve ne dite
ktu numri i antareve ka rene, temat ediskutimit postohen perdit e me pak se tgjith vdisni per cik chat
tani e zejm se shtuam 2 emocione me shume, ku dreqin perparoi forumi Exclamation

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:26 pm

...stafi qeka per toke.. me fal qe se perfundova po mendoja se mund ta kuptonit vet..
sa per nr e antareve sigurisht qe do bie nqs gjithcka vazhdon te jet monotone..
chati? e cte keqe ka?? nqs kjo eshte ajo qe u pelqen anetareve le te chatojn.. nuk mendoj se perben ndonje problem... nejse ju si te doni.... un si anetar jap sygjerimet e mia perderisa eshte dhe tema..se sa merren ne konsiderate pune per ju

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:31 pm

po normal,pun per ne,se perzgjidhen sygjerimet me me vlere
kurse un mendoj se ktu antaret kane rene pertoke..the qe esht ber monoton, pikerisht ai chati e ka ber monoton kte forum,mungon fryma e diskutimeve me njeri~tjetrin
dhe mundesine per te chatuar antaret e kan pas,por ama ne temat e caktuara, jo tfutesh ti tbesh mhb pa lidhje me temen,je vet deshmitar ktyre ndodhive
kshuqe ne vend qe tna japesh ndo1 sygjerim me me vlere per ta ngrit forum je i mirpritur,sa per emocionet e reja sjam dakort

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 12:21 pm

me sa kam ven re un ku a pas chat ka pas me shum diskutime....
sa per sygjerime me te mira do tju a jap kur te me vijn ndermend Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:16 pm

H_boy354 shkruajti:
me sa kam ven re un ku a pas chat ka pas me shum diskutime....
sa per sygjerime me te mira do tju a jap kur te me vijn ndermend Razz

po me tregon ti mu e tkeqen, shifi icik temat aktive te dites dhe mthuj pak ca lesh diskutimi mund te besh rreth tyre

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Blahh

ne vazhdim ose mati fjalet kur te postosh ose mos posto fare Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:40 pm

tani thua ti??!! un po flas ne kohen kur plaste chati jo tani se tani as nuk e vizitojn me forumin e jo te postojn

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:44 pm

edhe kohet kur plaste chati antar i nderuar, sme kan zen syte gjekundi chat me diskutim te hajrit, ja marrim rastin tend, chat me lalucin, diskutime ishin ato?! chat me lacunen, jo xhiro me makine jo kurs patente, jo birra? ca po flet aman?
t`thash shum flm per sygjerimin
po te kesh ndo1 tjeter me te hajrit jepi,nqs jo ky diskutim mbyllet ktu dhe postimet jasht teme do fshihen.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:48 pm

gjithsesi un i qendroj mendimit tim... edhe me chat rritet numri i postimeve... nejse e mbyllim ket muhabet... sa per sygjerim tjeter mud te gjeni ca tema me interesante

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:50 pm

Mor po nqs do me rrit nr e postimeve e thejsht e fare,posto vetem te antari siper,deklaroj cdo 5 min..sic po behet..dhe ja ku u ngjite 1 shkalle me lart ne renditje Laughing se ktu i djeg tgjithve.
Temat interesante nuk mungojne, pastaj me ler te permend nja 2 raste kur un kam hapur tema per diskutim dhe kta antaret tane te brishte kan kerkuar mbylljen se kan pretendime te medhaja, pse s`provoni ti hapni vet, vetem stafi do hapi tema te reja kshu?!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:53 pm

ne fakt ate jam duke menduar po qe nuk po arrij ne nje komkluzion te sakte se car teme mund te jet me interesante prandaj po e hedh si ide...
po kto temat qe paskan kerkuar te mbyllen kush qenkan?? Shocked

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 5:55 pm

ja qe ke ardh ca me vone ti n`forum..ose ke qen e si mban mend,po tashme ska rendsi,dhe sygjerimet perpiquni ti zbatoni dhe vet se vetem 2 antare te stafit skane gjithcka ne dore,varet dhe nga antaret e tjere Wink
kalofsh mire

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 7:33 pm

sugjeroj qe antare te stafit qe nuk jane fare aktive te zevendesohen
shembulli konkret frenkli
ka muaj qe se shof fareeee online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 8:27 pm

oooo pppppooopuuull ma hoqet trurin.
ato emocionet ti shtoj apo jo?????
posti frenklit nu kesht e leht te zevendesohet se ska qen antare thjesht por administratore. ke tbej ndoenj qe llap kot gjithditen??

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 8:30 pm

SHTOJI XHEN SHTOJI PLZZZZZ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 8:30 pm

po ca te shtoj?
gjera me puci puci, gjera me te rrafme Laughing apo ca?
mthoni ju

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 9:21 pm

pak nga tgjitha...puci puci dhe trrafme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 10 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» krijimet tuaja
» fobite tuaja
» makina e endrrave tuaja.
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: