Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcap17%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcap29%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcap31%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcap23%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
hot_spicy
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
Darkangel
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
angel boy
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
Child In Time
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
rapper_girl
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
Mars
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?

Shko poshtė 
+15
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
odise
CiarA
Venus
Soldier Of Fortune
rapper_girl
Endi
Child Of Darkness
fefe_
SupergirL
Mars
Lacuna_Coil
Child In Time
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 2:29 pm

1. E ZEZA sepse esht pjes e pandar e jetes sime dhe me ben te ndihem mir sa her qe vishem me te zeza
2. JESHILJA sepse esht ngjyra e paqes dhe qetesise
3. E KUQE esht ngjyra e gjakut
4. GRI mduket ngjyr e vecante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 2:54 pm

tgjitha ngjyrat e botes. pa perjashtim. i adhuroj ngjyrat se pasqyrojne bukurite e ksaj bote. se di por mpelqejn dhe pik.
megjithse rrobat shumica i kam te errta se ndjehem me cool dhe rehat.ndjehem Lacuna_coil Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 3:17 pm

E zeza dhe roza,pink me sakte!Edhe shumicen e rrobave ne ate ngjyre e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 3:56 pm

Mars shkruajti:
E zeza dhe roza,pink me sakte!Edhe shumicen e rrobave ne ate ngjyre e kam

roza affraid confused No Surprised
o zot mua ma shpif ajo ngjyr Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:08 pm

ngjyrat e mia te preferuara jane e zeza , kuqe , jeshile, lejla, bojeqielli , gri kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:21 pm

e zeza dhe blu e erret !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 5:08 pm

e zeze dhe lejla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 5:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tgjitha ngjyrat e botes. pa perjashtim. i adhuroj ngjyrat se pasqyrojne bukurite e ksaj bote. se di por mpelqejn dhe pik.
megjithse rrobat shumica i kam te errta se ndjehem me cool dhe rehat.ndjehem Lacuna_coil Razz


edhe un si ty jam po me nje ndryshim si kam shumicen e rrobave me ngjyra te erreta!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 6:11 pm

e bardha, roza, blue e erret, bojeqielli, gri, jeshile tpakten qe me shkojn kur i vesh dhe ndihem vertet rehat :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 3:30 pm

potokalline kam ngjyre te preferuar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 5:35 pm

fefe_ shkruajti:
e zeza dhe blu e erret !

blun e erret kam fillu ta perdor kohet e fundit qe jam zen me mamin se ajo sdo te vishem gjith tzeza, un i fus blu te erret Laughing
edhe lidhse atletesh kam fillu me kombinoj lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:41 am

Me pelqen roza, po s'ka lidhje shume me rrobat. Me pelqen shume kombinimi i rozes me te zezen. Kete vere vura re qe 60% te rrobave i kisha te bardha, 30% te zeza edhe 10% ngjyra te tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
CiarA


Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 30
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 8:19 pm

ngjyre gurkali, jeshilja dhe e zeza
kto mgjyra me pelqejn pasi me shkojn Smile:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:28 am

e kuqe
se terdon demat hahahahahaha:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:31 am

e zeza sepse me pelqen errsira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:45 am

Child In Time shkruajti:
Mars shkruajti:
E zeza dhe roza,pink me sakte!Edhe shumicen e rrobave ne ate ngjyre e kam

roza affraid confused No Surprised
o zot mua ma shpif ajo ngjyr Neutral

jam akoma e ktij mendimi per rozen, sbesoj se do vishem naiher me roze, porr kshu ne pergjithsi m`pelqejn t`gjithaa ngjyrat jocolor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 2:58 pm

Truri, bluja dhe e kuqja, ngjyrat me ndikim me te madh


Truri, bluja dhe e kuqja, ngjyrat me ndikim me te madh
Per te kuptuar sinjalet qe na jep turi dhe menyren se si funksionon, ndoshta duhet te perqendrohemi ne faktin se ngjyrat jane ato qe ndikojne drejteperdrejte ne menyren tone te te vepruarit apo menduarit.

Nese ora do kete fushe me ngjyre te kuqe dhe dhoma e leximit do te jete e lyer me ngjyre blu, atehere mund te presim edhe reagime me te shpejta te trurit. Bluja nxit kreativitetin dhe mendimin pozitiv, ndersa e kuqja ndikon ne perqendrim. Sipas nje studimi te universitetit kanadez, “British Columbia”, ngjyrat jane ato qe kane nje ndikim te drejteperdrejte ne tru.

Ky studim eshte publikuar ne revisten “Science”, Fenomeni ka intriguar edhe gjigante te shkences e artit si, Aristoteli, Njutoni, Shopenhaueri e Getja. Qe prej vitit 800 dhe deri me sot, ceshtja e ndikimit te ngjyrave ne tru ka qene ne fokus te shume studimeve shkencore.

Ne vitin 2007, nje studiuese nga Newcastle doli ne perfundimin se bluja eshte ngjyra me e preferuar nga qeniet humane, por femrat jane me te terhequra nga roza.


woooow se interesante, dhe ta mendosh qe dhomen e kam te kuqe dhe blu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:47 pm

e kuqjaaaaaa..you have no idea sa bukur ngjan me floket :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:58 pm

e verdha
e bardha
roza
lejlaja
uhh mundesisht te gjitha
njeriu ngjan bukur mes ngjyraveee :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:23 pm

e zeza esht e para,pastaj grija,e bardha kto ne pergjithsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:33 pm

e zeza
dhe e verdha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:35 pm

edhe e kuqa te shkoka amore :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 1:27 am

e verdha & kuqja..sot kam qen vetem kuq e verdhe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 2:16 pm

tgjitha tani ne ver
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 3:48 pm

e bardha dhe e zeza me shum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Grupet tuaja te preferuara
» ngjyrat
» Pijet alkolike te preferuara
» Sygjerimet tuaja
» fobite tuaja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: