Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_lcapNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_voting_barNgjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?

Shko poshtė 
+15
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
odise
CiarA
Venus
Soldier Of Fortune
rapper_girl
Endi
Child Of Darkness
fefe_
SupergirL
Mars
Lacuna_Coil
Child In Time
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
blond
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 27
Vendndodhja : prishtine
Hobi : kėndimi,aktrimi,adventurat
Koha e lire : lexoj,shetis
Piket : 19
Data e regjistrimit : 05/08/2009

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 11:47 am

e kuqja -dashurin I love you
e verdha xhelozine Mad
e bardhe-te miren :D
e zeze-te keqen Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

e zeze , e bardhe, e kuqja dhe lejla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
heart love
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 27
Vendndodhja : albania
Hobi : patinazhi,noti
Koha e lire : interneriii,roman
Piket : 253
Data e regjistrimit : 13/03/2010

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 9:40 pm

portokallia me ngjall rezatim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 27
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 27, 2010 11:45 pm

e kaltert me qetssoon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?   Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: