Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcap17%Grupet tuaja te preferuara I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcap29%Grupet tuaja te preferuara I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcap31%Grupet tuaja te preferuara I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcap23%Grupet tuaja te preferuara I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
hot_spicy
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
Darkangel
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
angel boy
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
Child In Time
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
Blue Paradise
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
rapper_girl
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
Mars
Grupet tuaja te preferuara I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara I_voting_barGrupet tuaja te preferuara I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Grupet tuaja te preferuara

Shko poshtė 
+36
H_boy354
Slash
3bla
kitty
dead angel
hot_spicy
Stratovarius
dj jero
AURORA BOREALIS
vdekja_eshte_mundesia
Iron Snake
wooow
angel_wolf
the doctor 2000
odise
roxy
death & black
Shpirti-pist
Venus
Burzgoroth
SIMPATIKU_DR
Tarjaholic
COLORED_SPIRIT
SupergirL
RioT
Enny-Art
fefe_
rapper_girl
Une
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
Darkangel
total overdose1
Child In Time
40 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:03 am

GUNS N' ROSES
Helloween
Iced Earth
Metallica
Nirvana
Dream Theater
Judas Priest
Bon jovi
Scorpions
Cranberries
Doors
Deep Purple
Whitesnake
Beatles
Aerosmith
Iron Maiden
Led Zeppelin
Alice Cooper
Marilyn Manson
AC/DC
R.E.M
Dire Straits
3 doors down
Green Day
Germs
Coldplay
Evanascence
Soad
Eric Clapton
Freedy Mercury
Djemt e Detit
Elita 5
Keane
Korn
Kelly Klarkson
Killers
Placebo
Queen
RHCHP
Europe
Beatles
Rolling Stones
White Stripes
Muse
Foo Fighters
Ramnstein
Nickleback
Nightwish
Lacuna Coil
Radiohead
Megadeth
Anathema
Manowar
Skillet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:15 pm

SliPKnoT,Cradle Of Filth,Iron Maiden,Cannibal Corpse,Dimmu Borgir,BURZUM,Deicide..keto jane kryesoret pastaj jan edhe te tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:26 pm

HIM
Metallica
Cradle Of Fifth
Sepultura
Bon Jovi
Led Zeppelin
AC/DC
Nirvana
Slipknot
Iron Maiden
Deep Purple
S.O.A.D
U2
Queen etj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:33 pm

linkin park
backstreet boys
blue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:36 pm

po ti shkruaj te gjithe, do vije fefja pastaj te me thoje si perhere, kjo nuk shkruhet kshu, por kshu, haha.

Po ve vetem me kryesoret per mua.
kohet e fundit degjoj shum deep purple, pastaj: Evanescence, Godsmack, Green Day, Gunsat, HIM (first love keta), iced earth (e ka fajin fefja qe i kam qef kta), In flames (pak nga ju mbase i njofin), Limpin Bizik, Metallica, Nightwish, Nirvana, System of a down (i vetmi grup nga i cili kam cdo kenege &cdo album), djemte e detit...

_________________
Grupet tuaja te preferuara Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:45 pm

Iced Earth Metallica Nirvana S.O.A.D HIM Nightwish Evanescence, Green Day Elita 5 Aerosmith GUNS N' ROSES 3 doors down Iron Maiden Deep Purple Bon jovi
Scorpions etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:47 pm

ma kujtoj kjo lart mua

nickalback,elita 5 ,3 doors down
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:02 pm

ate nickelback sa inat e kam, ueeee. nejse
SYSTEM OF A DOWN, DEEP PURPLE, CRADLE OF FILTH, HIM , MARILYN MANSON(por vetem kenget ama), METALLICA, ICED EARTH, MY DYING BRIDE, LACUNA COIL, RAMMSTEIN, 3 DOORS DOWN , THE DOORS, LORDI, CRANBERRIS, SLIPKNOT, EVANESCENCE, IRON MAIDEN ETJ ETJ SE PO PETOJ TI THEM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 12:51 am

Iced Earth,In Extremo(mgjs vetem 1 keng me pelq :D )Soad,metallica,scorpions,Bon jovi,Judas Priest ,Nirvana,nightwish, Deep Purple etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 3:33 am

MetallicA - jane gjithmone te paret

pastaj

Iron Maiden
Judas Priest
Iced Earth
Motorhead
ManOwaR
PanterA
Testament
Slayer
Stratovarius
Helloween
Blind Guardian
Accept
Black Sabbath
Damageplan
Kreator
Children of bodom
Death

uhh kaq persa i perket metalit

nga Rock

Scorpions - i adhuroj
Whitesnake - qe pata fatin ti shihja live
Guns n' Roses
Deep Purple
Dire Straits
Led Zeppelin
Pink Floyd
Jefferson Airplane
AC/DC
Queen
Aerosmith
Europe


ehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 1:12 pm

kengetaret e mi te preferuar se frupe pothuajse ska pervec ktyre 4 te pareve qe do shkruaj
G-UNIT (50 CENT, LLOYD BANKS, TONY YAYO, YOUNG BUCK)
D12 (EMINEM's group)
B2K

CHERISH (grup gocash, 4 motra 2 prej tyre binjake)
2 PAC
DR DRE
SNOOP DOGGY DOGG
AKON
CHRIS BROWN
ICE CUBE
DMX
X-ZIBIT
THE GAME
T.I
CHAMILLIOONARE
JA RULE
NATE DOGG
NOTORIUOS B.I.G
LIL WAYNE
BOW WOW
CIARA
MISSY ELLIOT
LIL KIM
LIL MAMA
BUSTA RHYMES
LUDACRIS
FLO-RIDA
USHER
OLIVIA
ASHANTI
T-PAIN
REMY MA
MADONNA
JUSTIN TIMBERLAKE
TIMBERLAND
NELLY
NELLY FURTADO
FAT JOE
TWEET
AALIYAH
SISQO
KAT DELUNA
LIL JOHN
R KELLY
PUSSYCAT DOLLS
SHAKIRA
FERGIE

CHRISTINA AGUILERA
etj etj


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Mon Jul 21, 2008 4:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 1:14 pm

Une shkruajti:
MetallicA - jane gjithmone te paret

pastaj

Iron Maiden
Judas Priest
Iced Earth
Motorhead
ManOwaR
PanterA
Testament
Slayer
Stratovarius
Helloween
Blind Guardian
Accept
Black Sabbath
Damageplan
Kreator
Children of bodom
Death

uhh kaq persa i perket metalit

nga Rock

Scorpions - i adhuroj
Whitesnake - qe pata fatin ti shihja live
Guns n' Roses
Deep Purple
Dire Straits
Led Zeppelin
Pink Floyd
Jefferson Airplane
AC/DC
Queen
Aerosmith
Europe


ehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sinqerisht ke filluaar te me cuditesh ne cdo replike. I njihke Blind Guardian? Ca them edhe une. jo vetem i njifke po i paske te preferuar.

_________________
Grupet tuaja te preferuara Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 4:13 pm

Metallica Iron maiden
Seether , helloween , scorpions , the doors , slayer , megadeth ,moonspell , my dying bride , ministry , deep purple , whitesnake !

me mjaftojn kto , te tjeret jua le juve ti degjoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:20 pm

THE DOORS...jan me shum se banda ime preferuar,jane frymezimi im,adhurimi im,filozofia ime...pastaj jam e shperndare ne shije...PINK FLOYD,THE BEATLES,MY CHEMICAL ROMANCE,SIGUR ROS,COLDPLAY,INFECTED MUSHROOMS...etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 1:50 pm

paramore
alesana
atreyu
flyleaf
nirvana
gween stacy
children of bodom
dimmu borgir
death
panic!at the disco
guns n roses
evanescence
deathstars
nightwish
cradle of filth
fall out boy
bulled for my valentine
blondie
billy talent
the ramones
ac/dc
deep Purple
metallica
megadeath
led Zeppelin
queen
you slut!
new found glory
pink Floyd

kaq po me kujtohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 2:31 pm

fefe_ shkruajti:
Metallica Iron maiden
Seether , helloween , scorpions , the doors , slayer , megadeth ,moonspell , my dying bride , ministry , deep purple , whitesnake !

me mjaftojn kto , te tjeret jua le juve ti degjoni

sh shi si ben ky!! :D po iced earth ku e ke ee?shkruje shpejt hahha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 3:00 pm

po un iced earth i degjova sa i degjova , pastaj i shperndava lol
le ti degjojn te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:42 pm

METALLICA Guns n Roses Stratovarius Scorpions etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:50 pm

SupergirL shkruajti:
METALLICA Guns n Roses Stratovarius Scorpions etj etj etj

kto jan njisha

rrofsh qe mi kujtove se i kam fshi kenget e ketyre pa dashje para ca muajsh dhe skam marr me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 2:41 pm

SEPULTURA JAN GRUPI IM I ZEMRES PRANDAJ DHE SHUME NJEREZ QE ME NJOHIM ME THONE SEPULTURA

DEATH(MI FUTI NE GJAK NJE NJERI QE E DUA SHUME)
MARILYN MANSON(ESHTE I PREFERUARI IM QE NGA"KRRIZAT"QE MZUN NE FUND TE KL GJASHTE haha)
CHILDREN OF BODOM
NIGHTWISH
DIMMU BORGIR
MY DYING BRIDE
APOCALYPTICAAAAAAAAAAAAAA
EVANESCENCE
WITHIN TEMPTATION
GUANO APES
KORN
ANATHEMA
ACE OF BASE
SNOOP DOGGY DOG

ahu dhe shum te tjera se po pertoj me i shkrujt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:38 pm

COLORED_SPIRIT shkruajti:
SEPULTURA JAN GRUPI IM I ZEMRES PRANDAJ DHE SHUME NJEREZ QE ME NJOHIM ME THONE SEPULTURA

DEATH(MI FUTI NE GJAK NJE NJERI QE E DUA SHUME)
MARILYN MANSON(ESHTE I PREFERUARI IM QE NGA"KRRIZAT"QE MZUN NE FUND TE KL GJASHTE haha)
CHILDREN OF BODOM
NIGHTWISH
DIMMU BORGIR
MY DYING BRIDE
APOCALYPTICAAAAAAAAAAAAAA
EVANESCENCE
WITHIN TEMPTATION
GUANO APES
KORN
ANATHEMA
ACE OF BASE
SNOOP DOGGY DOG

ahu dhe shum te tjera se po pertoj me i shkrujt..

QYQA SA STONON KY NE FUND No
UN PER VETE SE DUROJ DOT JEVGUN E DREQIT Evil or Very Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:10 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Une shkruajti:
MetallicA - jane gjithmone te paret

pastaj

Iron Maiden
Judas Priest
Iced Earth
Motorhead
ManOwaR
PanterA
Testament
Slayer
Stratovarius
Helloween
Blind Guardian
Accept
Black Sabbath
Damageplan
Kreator
Children of bodom
Death

uhh kaq persa i perket metalit

nga Rock

Scorpions - i adhuroj
Whitesnake - qe pata fatin ti shihja live
Guns n' Roses
Deep Purple
Dire Straits
Led Zeppelin
Pink Floyd
Jefferson Airplane
AC/DC
Queen
Aerosmith
Europe


ehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sinqerisht ke filluaar te me cuditesh ne cdo replike. I njihke Blind Guardian? Ca them edhe une. jo vetem i njifke po i paske te preferuar.

O djali,po me vjen me qesh tani po sdi ca te te them,Blind Guardian grup heavy,i formuar ne mesin e viteve 80 ,normale qe brezi im e njeh Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:28 am

ti 21 vjec quhesh brezi tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:43 am

Child In Time shkruajti:
COLORED_SPIRIT shkruajti:
SEPULTURA JAN GRUPI IM I ZEMRES PRANDAJ DHE SHUME NJEREZ QE ME NJOHIM ME THONE SEPULTURA

DEATH(MI FUTI NE GJAK NJE NJERI QE E DUA SHUME)
MARILYN MANSON(ESHTE I PREFERUARI IM QE NGA"KRRIZAT"QE MZUN NE FUND TE KL GJASHTE haha)
CHILDREN OF BODOM
NIGHTWISH
DIMMU BORGIR
MY DYING BRIDE
APOCALYPTICAAAAAAAAAAAAAA
EVANESCENCE
WITHIN TEMPTATION
GUANO APES
KORN
ANATHEMA
ACE OF BASE
SNOOP DOGGY DOG

ahu dhe shum te tjera se po pertoj me i shkrujt..

QYQA SA STONON KY NE FUND No
UN PER VETE SE DUROJ DOT JEVGUN E DREQIT Evil or Very Mad


ej po e di ti qe snoop doggy dog esht fansi nr 1 i metallicave..ska koncert te tyre qe ai mos te jet i ftuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 1:01 am

COLORED_SPIRIT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
COLORED_SPIRIT shkruajti:
SEPULTURA JAN GRUPI IM I ZEMRES PRANDAJ DHE SHUME NJEREZ QE ME NJOHIM ME THONE SEPULTURA

DEATH(MI FUTI NE GJAK NJE NJERI QE E DUA SHUME)
MARILYN MANSON(ESHTE I PREFERUARI IM QE NGA"KRRIZAT"QE MZUN NE FUND TE KL GJASHTE haha)
CHILDREN OF BODOM
NIGHTWISH
DIMMU BORGIR
MY DYING BRIDE
APOCALYPTICAAAAAAAAAAAAAA
EVANESCENCE
WITHIN TEMPTATION
GUANO APES
KORN
ANATHEMA
ACE OF BASE
SNOOP DOGGY DOG

ahu dhe shum te tjera se po pertoj me i shkrujt..

QYQA SA STONON KY NE FUND No
UN PER VETE SE DUROJ DOT JEVGUN E DREQIT Evil or Very Mad


ej po e di ti qe snoop doggy dog esht fansi nr 1 i metallicave..ska koncert te tyre qe ai mos te jet i ftuar..

Edhe i Korn ..lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Grupet tuaja te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grupet tuaja te preferuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» GRUPET ME TE MIRA DEATH/BLACK
» Pijet alkolike te preferuara
» Sygjerimet tuaja
» fobite tuaja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: