Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcap17%Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcap29%Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcap31%Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcap23%Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_lcapGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_voting_barGrupet tuaja te preferuara - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Grupet tuaja te preferuara

Shko poshtė 
+36
H_boy354
Slash
3bla
kitty
dead angel
hot_spicy
Stratovarius
dj jero
AURORA BOREALIS
vdekja_eshte_mundesia
Iron Snake
wooow
angel_wolf
the doctor 2000
odise
roxy
death & black
Shpirti-pist
Venus
Burzgoroth
SIMPATIKU_DR
Tarjaholic
COLORED_SPIRIT
SupergirL
RioT
Enny-Art
fefe_
rapper_girl
Une
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
Darkangel
total overdose1
Child In Time
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 6:13 pm

ku ka si grupi i lapardhase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 6:29 pm

him
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:31 am

MUse , dhe Nirvana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:35 am

him
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:11 pm

him
scorpions
metallica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 5:24 pm

Guns'n'Roses,Bon Jovi,AC/DC,WhiteSnake,Metallica,Iron Maiden,etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 8:38 pm

His Infernal Majesty
Linkin park
The rasmus
Backstreet boys
Nickleback
Nightwish
Metallica
3 doors down
Scorpions
Beatles
Evanascence
etj

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...Edituar pėr herė tė fundit nga H_boy354 nė Mon Jan 11, 2010 10:46 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:11 am

pertoj ti them se jan shum,i kam then iher
kam fillu te ngjoj shum fare mudvayne, mfixojn keq fare....jan shum te mire
sidhe Paradise lost prej motres...jan tmire per llojin e vet.
por nuk le pa degjuar asnje die dhe gr.e tjera,gr e mia them une Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:27 am

backtret boys
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
IdeaL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 31
Vendndodhja : Quebec
Koha e lire : shikoj TV ne internet etc..
Piket : 13
Data e regjistrimit : 11/01/2010

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 11, 2010 3:00 am

tokio hotel vetem ktee hahh sa me vije turp Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 12, 2010 2:07 pm

T.B.A Semplicemente il migliore...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 14, 2011 1:16 pm

3 doors down
Three days grace
Linkin park
Paramore
Simple Plan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Grupet tuaja te preferuara - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grupet tuaja te preferuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: