Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Art dhe Kuture Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Art dhe Kuture Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Art dhe Kuture Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Art dhe Kuture Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Art dhe Kuture Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Art dhe Kuture Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Art dhe Kuture Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Art dhe Kuture Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Art dhe Kuture Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Art dhe Kuture I_vote_lcap17%Art dhe Kuture I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Art dhe Kuture I_vote_lcap29%Art dhe Kuture I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Art dhe Kuture I_vote_lcap31%Art dhe Kuture I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Art dhe Kuture I_vote_lcap23%Art dhe Kuture I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
hot_spicy
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
Darkangel
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
angel boy
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
Child In Time
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
Blue Paradise
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
rapper_girl
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
Mars
Art dhe Kuture I_vote_lcapArt dhe Kuture I_voting_barArt dhe Kuture I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
May 2023
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Art dhe Kuture

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Elementi qe i con njerezit ne nje bote tjeter.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1069106Kenga qe po degj...
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Shkrimtaret, librat, poezite dhe krijimet si dhe gjithcka tjeter qe ka te beje me letersine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
261177Shprehje Miqesie...
Mon Oct 03, 2011 11:44 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Arti i kinematografise dhe preferencat tuaja ne kete fushe
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
371200A Walk to Rememb...
Wed Feb 09, 2011 1:31 am
bleona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

Diskutime mbi artin pamor, pikturen dhe fotografine.

Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
15439SPIRO XEGA
Mon Apr 11, 2011 10:49 am
Dimion Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fotografia

Seksion ku ftoheni te vendosi fotot tuaja dhe te komentoni per to apo te argetoheni me fotografi te ndryshme.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
1711Fotot e antareve...
Sat Sep 26, 2009 12:00 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Art dhe Kuture Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur