Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
SPIRO XEGA Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
SPIRO XEGA Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
SPIRO XEGA Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
SPIRO XEGA Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
SPIRO XEGA Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
SPIRO XEGA Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
SPIRO XEGA Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
SPIRO XEGA Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
SPIRO XEGA Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
SPIRO XEGA I_vote_lcap17%SPIRO XEGA I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
SPIRO XEGA I_vote_lcap29%SPIRO XEGA I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
SPIRO XEGA I_vote_lcap31%SPIRO XEGA I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
SPIRO XEGA I_vote_lcap23%SPIRO XEGA I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
hot_spicy
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
Darkangel
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
angel boy
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
Child In Time
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
Blue Paradise
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
Child Of Darkness
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
rapper_girl
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
Mars
SPIRO XEGA I_vote_lcapSPIRO XEGA I_voting_barSPIRO XEGA I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 SPIRO XEGA

Shko poshtė 
+5
hot_spicy
Child In Time
baks
Mars
almir_metallica_4ever
9 posters
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:46 pm

E njef njeri eeeeeee ?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:48 pm

Une per vete jo Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:53 am

o almir ca ke kshu me duket sikur ke pi si shume qumesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:25 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
E njef njeri eeeeeee ?????????

shi si bo almiri sikur merr vesh nga piktura Laughing Razz:P:P
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:49 pm

ooooooooooooouuuuuuuuu un smar vesh eeee po esht denisi qe mer vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:49 am

se njof personalisht po me than qe esht piktor i vjeter!!!!!ej po dhe ju sa pytje te veshtira qe bani ma keq se un!!!!po kto ropt perderisa jane te tema e piktures piktore do jen se sjan barinj jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 7:27 pm

Ky njeri meriton shume me teper sesa kaq komente... jam krenare tpranoj lidhjen e gjakut qe kam me spiro xegen,duke qen se ka qen katragjyshi im. nje njeri q e kishte pikturen n gjak,i lindur dhe rritur ne korce n fillim ka punuar n stanboll duke pikturuar n lidhje me tema fetare,por m von iu perkushtua pikturave q shprehnin patriotizem, duke ngritur sa me lart figuren e skenderbeut dhe ngjarjeve historike.duhet t dime shum m teper per artistet tane. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 12:21 pm

merrni lexoni Historin e Artit,botimin e vjeter te kohes se xhaxhit Enver,se eshte e papame.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 3:26 pm

nuk e di fare kush eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 34
Vendndodhja : Korce
Hobi : Piktura
Koha e lire : shah dhe libra
Piket : 6
Data e regjistrimit : 23/03/2011

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Mon Apr 11, 2011 10:48 am

Spiro Xega e njoh une shume mire dhe per te kam krijuar dhe nje website per te gjithe ata qe nuk enjohin le ta shohin se ka vleera te pakrahasueshme dhe eshte piktor i rangut nderkombetar dhe bota e njeh shume mire.
Ja: http://spiroxega.mosaicglobe.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 34
Vendndodhja : Korce
Hobi : Piktura
Koha e lire : shah dhe libra
Piket : 6
Data e regjistrimit : 23/03/2011

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1Mon Apr 11, 2011 10:49 am

Ti Assy cfare lidhje gjaku ke me piktorin e njohur Spiro Xega?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

SPIRO XEGA Empty
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   SPIRO XEGA Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SPIRO XEGA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: