Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 31 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 31 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 31 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Wed Aug 04, 2010 2:14 pm

vanessa shkruajti:
Hii:) une jam vanessa nga qyteti i shkodres, e zbulova rastesisht kete forum dhe me pelqeu ndaj u bera pjese e tij.....shpresoj tja kalojme mire se bashku:) kiss Razz


myspace layouts codes

cool myspace layouts

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Canadian_Girl_xoxo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Canadian_Girl_xoxo


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 28
Vendndodhja : Toronto, Kanada
Hobi : Sportet si basketball dhe futbolli. AND I LOVE MUSIC.
Koha e lire : Dal me shoqerin, rri ne interenet, lexoj, degjoj muzik etj etj.
Piket : 1
Data e regjistrimit : 05/10/2010

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Tue Oct 05, 2010 12:39 am


HEEY. me quajne ines. jam 15. dhe e zbulove kte faqje shume rastesisht.
tani jetoj ne kanada po me perpara kam jetuar ne tirane.
Smile[b] Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/WTF.LMFAO
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Tue Oct 05, 2010 7:05 pm

Canadian_Girl_xoxo shkruajti:

HEEY. me quajne ines. jam 15. dhe e zbulove kte faqje shume rastesisht.
tani jetoj ne kanada po me perpara kam jetuar ne tirane.
Smile[b] Smile

Prezantohuni - Faqe 31 Welcome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
xhilda
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 30
Vendndodhja : new york
Hobi : \ partyy s
Koha e lire : 2 min,
Piket : 9
Data e regjistrimit : 09/10/2010

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Oct 09, 2010 6:05 pm

ckemiii..jam xhilda po kerkojaa forumee per adoleshentet ne net..dhe me doli faqja juajj!!!!mu duk interesant dhe u rregjistrovaa..!!!tematt ktu me pelqekan shumm ka rreth te gjitha temavee!!!shpresojj qe tja kalom sa me bukurrr!!!!! ju puthhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Oct 09, 2010 6:16 pm

xhilda shkruajti:
ckemiii..jam xhilda po kerkojaa forumee per adoleshentet ne net..dhe me doli faqja juajj!!!!mu duk interesant dhe u rregjistrovaa..!!!tematt ktu me pelqekan shumm ka rreth te gjitha temavee!!!shpresojj qe tja kalom sa me bukurrr!!!!! ju puthhh

Prezantohuni - Faqe 31 Welcome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 28
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Mon Jul 04, 2011 4:10 pm

Hey Ckemi ^^
Me quajne Ina dhe jam 15 vjec ... E kam zbuluar kte forum rastesisht dhe me pelqeu.
U regjistrova dhe shpresoj t'ia kaloj mir ktu xD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Mon Jul 04, 2011 5:15 pm

SeNoRiTa shkruajti:
Hey Ckemi ^^
Me quajne Ina dhe jam 15 vjec ... E kam zbuluar kte forum rastesisht dhe me pelqeu.
U regjistrova dhe shpresoj t'ia kaloj mir ktu xD
mirseerdhe!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 28
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Tue Jul 05, 2011 12:57 pm

Flm ^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Amadeus
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 27
Vendndodhja : Tirane
Piket : 7
Data e regjistrimit : 30/03/2013

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am

Amadeus,emer i vjeter austriak,16 vjec,tirane. Pershendetje te gjithe dhe respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 31 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 31 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 31 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Similar topics
-
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: