Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni I_vote_lcap17%Prezantohuni I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni I_vote_lcap29%Prezantohuni I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni I_vote_lcap31%Prezantohuni I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni I_vote_lcap23%Prezantohuni I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni I_vote_lcapPrezantohuni I_voting_barPrezantohuni I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:54 pm

Pershendetje!

Pasi te regjistroheni ne forum jeni te lutur te beni prezantimin tuaj ketu. Mund te na thoni emrin tuaj, qytetin nga jeni, moshen apo edhe ndonje gje tjeter. Faleminderit qe jeni pjese e forumit!

------------------------------------

Per shkak te numrit te madh te postimeve kjo teme eshte ndare ne dy pjese, pasi nje teme nuk mban me shume se 990 replika. Pjesa tjeter ndodhet ne kete adrese: http://adoleshentet.lovelyforum.net/arkiva-e-forumit-f14/prezantohuni-t6.htm


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Sat Jan 24, 2009 1:23 am, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
ToNI NbD
Adoleshent
Adoleshent
ToNI NbD


Male
Numri i postimeve : 62
Mosha : 31
Vendndodhja : OveR thE wOrlD
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/12/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 10:32 pm

ckemi jam toni kam pas qen tek ky forum harrova pass kshuqe hyna me add te re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 10:35 pm

ToNI NbD shkruajti:
ckemi jam toni kam pas qen tek ky forum harrova pass kshuqe hyna me add te re
hajt mo.
mirse erdhe PRAP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 12:03 am

ToNI NbD shkruajti:
ckemi jam toni kam pas qen tek ky forum harrova pass kshuqe hyna me add te re

mire se erdhe ton!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 31
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 10:24 am

mirseerdhe kush ka ardh i ri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 2:03 pm

mire se kan ardh te gjithe ato qe kan ardh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 12:22 am

Nėse stė kujtohem do te prezantohem TE DUA e kam emrin VETEM TY mbiemrin i lindur nga nji femėr vend banimin tek nji ZEMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:49 pm

ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:49 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mire se erdhe Smile
kalofsh sa me mir ktu
dhe na thuaj pak nga je,, tir apo el??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:53 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....


mire se na gjete kristina
shpresoj tja kalosh mire ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 35
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:59 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mireserdhe ylli... se ku te kam pa un ty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 7:00 pm

rapper_girl shkruajti:
kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mire se erdhe Smile
kalofsh sa me mir ktu
dhe na thuaj pak nga je,, tir apo el??

nga el jam...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 7:01 pm

kristina shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mire se erdhe Smile
kalofsh sa me mir ktu
dhe na thuaj pak nga je,, tir apo el??

nga el jam...

ok
edhe 1 here po te them : kalofsh sa me mir ktu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 7:05 pm

rapper_girl shkruajti:
kristina shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mire se erdhe Smile
kalofsh sa me mir ktu
dhe na thuaj pak nga je,, tir apo el??

nga el jam...

ok
edhe 1 here po te them : kalofsh sa me mir ktu :D

sh flm je sh e sjellshme..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 8:44 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mireserdhe krist.
kalofsh super mire ktu. Smile Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 8:49 pm

kristina shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
kristina shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mire se erdhe Smile
kalofsh sa me mir ktu
dhe na thuaj pak nga je,, tir apo el??

nga el jam...

ok
edhe 1 here po te them : kalofsh sa me mir ktu :D

sh flm je sh e sjellshme..

mire se na erdhe kristi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 9:09 pm

welcome new member of our forumotion...... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 10:05 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

rrofsh nje here per puthjen qe po na jep neve cunave, po se ku te kam pare une ty. fytyre e pare me dukesh. po nuk e pate problem a mund ta thuash edhe shkollen. gjithe te mirat dhe kalofsh kendshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 11:31 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

mire se erdhe kristi!ja kalofsh mire ketu!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 11:33 pm

mirserdhe
ndryshe nga kto te tjeret mu sme dukesh fytyr e pare haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 1:24 am

Mireserdhe krist e nga ana ime gjithashtu!Have fun :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 31
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:09 pm

mireserdhe kristina.kalofsh bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:12 pm

kristina shkruajti:
ckemi, une jam kristi, me tha nje shoqe per kete forumin mu duk interesant dhe u rregjistrova. shpresoj tia kalojm bukur se bashku... kiss u all, sidomos cunat Razz....

hajt mire se erdhe dhe klm ktu..
mesa shof qenke shum e gojes Razz Razz do e provojm dhe ket gje.. :D Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:16 pm

sh flm te gjitheve....
ps. angel boy , nuk jam e gojes , thjesht them ate qe mendoj pa druajtje... ok???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:17 pm

kristina shkruajti:
sh flm te gjitheve....
ps. angel boy , nuk jam e gojes , thjesht them ate qe mendoj pa druajtje... ok???

pa problem/..sthash nanji gjo te keqe.. :D :D
sna u prezantove icik me shum..nga je ..me ca merresh..nese nuk e ke bezdi sigurisht?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

Prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 31Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: