Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 2 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 2 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutoriMesazh
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 31
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:19 pm

po tani , nga jam e kam thene me siper nqs ske qene i vemendshem problemi yt, apo jo??? vetem kaq mund te them per vete ,me shume me vjen keq por smundem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:23 pm

kristina shkruajti:
po tani , nga jam e kam thene me siper nqs ske qene i vemendshem problemi yt, apo jo??? vetem kaq mund te them per vete ,me shume me vjen keq por smundem!

avash mi goc..se nje pytje te bera..nuk te vrava..
ti e di per te tjerat..nuk te detyroi njeri..
hajt welcome se e nisem pak keq ne bashk po hajt..ska gje..klm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:24 pm

aman e burr se ju ngeli te gjithve fixim kjo e cuna.... tgjith o mireserdhe , nga je , ku je, etj etj.
po sme kan prit as mu qe me njofin me kaq mikpritje e burr, prisni ket 16 vjecaren kshu... bobob kush e di ca eshte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 31
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:25 pm

pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:33 pm

oj ti vajze e dashur kujdes kur flet me mu se jam baba jot ne moshe e mos mu drejto mua me ti ... ok ? po hajt se ta tregoj une ty se e di shume mire s kush je po nejse hajt .... tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:38 pm

3bla shkruajti:
aman e burr se ju ngeli te gjithve fixim kjo e cuna.... tgjith o mireserdhe , nga je , ku je, etj etj.
po sme kan prit as mu qe me njofin me kaq mikpritje e burr, prisni ket 16 vjecaren kshu... bobob kush e di ca eshte...

Po jo se angel boy kshu e ka me te gjitha! Laughing Apo jo Gyso? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:43 pm

Mars shkruajti:
3bla shkruajti:
aman e burr se ju ngeli te gjithve fixim kjo e cuna.... tgjith o mireserdhe , nga je , ku je, etj etj.
po sme kan prit as mu qe me njofin me kaq mikpritje e burr, prisni ket 16 vjecaren kshu... bobob kush e di ca eshte...

Po jo se angel boy kshu e ka me te gjitha! Laughing Apo jo Gyso? Razz
pusho ti...se sbera gje moj..thjesht i thash prezantohu pak me shum... :D :D
pastaj sdi gjo ti..shtt..goc e keqe Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:46 pm

mir plako, mir po he..... ke e fundit eshte goc ajo.. ke ni te drejte.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:47 pm

kristina shkruajti:
pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...

ejj shoqe..avash icik ti zogu vogel..
sapo erdhe direkt me replika te kota....
ta thash une ..i njoft robt qe me fjalen e pare..
qenke me shum se cduhet e gojes...
avash icik se sa ke ardh a te keqen..se je dhe goc e nuk dua te replikoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:48 pm

angel boy shkruajti:
kristina shkruajti:
pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...

ejj shoqe..avash icik ti zogu vogel..
sapo erdhe direkt me replika te kota....
ta thash une ..i njoft robt qe me fjalen e pare..
qenke me shum se cduhet e gojes...
avash icik se sa ke ardh a te keqen..se je dhe goc e nuk dua te replikoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes

uaaaaaa po ti ca pate re??
ajo po flet me 3blen ti cke qe perzihesh kot pffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:49 pm

Po ti e gys per ca e pate kete repliken?Di vete te flase tjetri,ca i hyni kot kesaj pune?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 11:52 pm

Mars shkruajti:
Po ti e gys per ca e pate kete repliken?Di vete te flase tjetri,ca i hyni kot kesaj pune?

aman o eld...se shef ca robsh qe jan..
sapo vijne direkt me sharje.. No No No
sikur ca i duekt vetja..booo..ylli botes No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:01 am

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
kristina shkruajti:
pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...

ejj shoqe..avash icik ti zogu vogel..
sapo erdhe direkt me replika te kota....
ta thash une ..i njoft robt qe me fjalen e pare..
qenke me shum se cduhet e gojes...
avash icik se sa ke ardh a te keqen..se je dhe goc e nuk dua te replikoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes

uaaaaaa po ti ca pate re??
ajo po flet me 3blen ti cke qe perzihesh kot pffffffff

mir ai nderhyri , po ti per ca nderhyn... ai nderhyni per shoqni po ty cte duhet?? apo shoqe ate ti....
o gys rrofsh e lale..... je cun flori...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:03 am

sdi robi anen e kujt te mbaje,te se sapoardhures qe e ka nis me keq nga te gjith apo te te tjerve qe e kan prit me keq nga te gjith (per tu prit u prit mire ajo por ne fund.....)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:07 am

Lacuna_Coil shkruajti:
sdi robi anen e kujt te mbaje,te se sapoardhures qe e ka nis me keq nga te gjith apo te te tjerve qe e kan prit me keq nga te gjith (per tu prit u prit mire ajo por ne fund.....)


aman o xhen..shife icik si e ka nis ajo..direkt me te shame...edhe shife pastaj rrjedhimin e gjith kesaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:09 am

po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:11 am

po fundja fundit sikur ska lezet te merresh me 1 femer, pff
njs se u be chat fare ktu dhe shum jasht teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:11 am

Lacuna_Coil shkruajti:
po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

aman..une e mbylla ket muhabet per vete..po te vazhdoj te llapi vet ajo..skam cbej un..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:12 am

po doli direkt ajo. beri rremujen e iku... ehhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:18 am

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

aman..une e mbylla ket muhabet per vete..po te vazhdoj te llapi vet ajo..skam cbej un..

o cuna po ju e pat si ishte ajo...sja vlen ti kushtoni me shum vemendje sec e meriton...kshuqe mo e cani koken fare ene vazhdoni per qejf tjujin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:21 am

Endi shkruajti:
angel boy shkruajti:
[quote=
"Lacuna_Coil"]po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

aman..une e mbylla ket muhabet per vete..po te vazhdoj te llapi vet ajo..skam cbej un..

o cuna po ju e pat si ishte ajo...sja vlen ti kushtoni me shum vemendje sec e meriton...kshuqe mo e cani koken fare ene vazhdoni per qejf tjujin![/quote]

normal o endi...aman kush po e ve re ate..
une u kunderpergjigja vec nga me erdhi keq..se e shau ne ate menyr 3blen..
se i duket vetja sikur ca eshte asaj..prandaj nderhyra dhe une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:23 am

ti mir e bane se seshte normale sjellja asaj...po ene 3bla mo merret me ato se sja vlen iher...!
se dolem shum nga tema..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:30 am

Ueee akoma me kete mhb!Boll me!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:34 am

Mars shkruajti:
Ueee akoma me kete mhb!Boll me!

si urdheron shefe...
fjala jote.urdher per ne Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:23 pm

hi jam anisa te dhaskal todri.njoh disa prej jush ketu .me behet qefi qe do jem midis jush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 31Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: