Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 30 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 30 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 30 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next
AutoriMesazh
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 29
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Thu Jan 14, 2010 4:10 pm

Mirsejugjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
marsi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
marsi


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Piket : 4
Data e regjistrimit : 29/01/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sun Jan 31, 2010 8:50 pm

mirsejugjeta...jam marsi nga durresi..hasa rastesisht ne kete faqe dhe me pelqeu te bohem pjes e tij.... Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Mon Feb 01, 2010 1:57 am

marsi shkruajti:
mirsejugjeta...jam marsi nga durresi..hasa rastesisht ne kete faqe dhe me pelqeu te bohem pjes e tij.... Ckemi

Mirsevjen marsi. Have fun :D Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Tue Feb 02, 2010 2:12 pm

marsi shkruajti:
mirsejugjeta...jam marsi nga durresi..hasa rastesisht ne kete faqe dhe me pelqeu te bohem pjes e tij.... Ckemi

mire se erdhe marsi,tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Tue Feb 02, 2010 9:33 pm

kalofsh mire mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Wed Feb 03, 2010 3:07 pm

Ju uroj mireseardhjen anetareve te rinj ! Kalofshi sa me mire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xo1
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Boten e Endrrave
Hobi : BasketBall
Koha e lire : Te eci nen hijen e Henes
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/02/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Mon Feb 15, 2010 1:46 am

Une jam Xoni.Ju peshendes t`gjithve.Shpresoj qe t`ia kaloj mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.xoni-aspetos.piczo.com
ph1ash
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 27
Vendndodhja : KS
Piket : 5
Data e regjistrimit : 15/02/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Mon Feb 15, 2010 2:17 am

pershendetje mir se ju gjetaa tgjithve do tbejm muhabet te mire hehehe :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Mon Feb 15, 2010 6:34 pm

Xo1 shkruajti:
Une jam Xoni.Ju peshendes t`gjithve.Shpresoj qe t`ia kaloj mire!

ph1ash shkruajti:
pershendetje mir se ju gjetaa tgjithve do tbejm muhabet te mire hehehe :p

welcome both of you :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Feb 20, 2010 10:01 pm

mire se na keni gjetur antar te rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 7:29 pm

pershendetje te gjitheve :D
shpresoj qe te mos keni arritur numrin max te anetareve sepse sapo vendosa ti bashkohem forumit tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 7:57 pm

ema shkruajti:
pershendetje te gjitheve :D
shpresoj qe te mos keni arritur numrin max te anetareve sepse sapo vendosa ti bashkohem forumit tuaj

sigurish qe jo ema, wellcome Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat May 01, 2010 12:15 pm

un jam ai rrak tak tik te me drita fik te can me thik.........__ Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Wed May 05, 2010 3:14 pm

une jam prezantuar por po prezantohem serish se kam jashtezakonisht shum ekohe qe shyj me ketu.... un jam antonina nga elbasaniii pershendetje te gjitheveeee klmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 12:47 pm

Une quhem Qamilja :D Shoqe e Laqunes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 7:55 pm

hy sapo pash kete forum mendova te rregjistrohesha shpresoj tia kaloj sa me mir ne shoqerin tuaj....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 9:03 pm

ashtu shpresojme dhe ne, mire se erdhe angel star
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 2:22 pm

flm.....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 3:03 pm

angel star shkruajti:
hy sapo pash kete forum mendova te rregjistrohesha shpresoj tia kaloj sa me mir ne shoqerin tuaj....Smile
wellcome n have fun Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 5:52 pm

shum flm.....jeni shum te mir dhe shum mikprites....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S_wItch
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
S_wItch


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 30
Vendndodhja : -
Piket : 1
Data e regjistrimit : 17/07/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Jul 17, 2010 12:31 am

ciao t gjithve un jam sabrina... kam pas qen m par e regjistru ktu po se di pse nk m hapej mo..kshuq u regjistrova dhe iher Smile klm t gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Jul 17, 2010 4:43 pm

Mir se erdhe Klm ktu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sat Jul 17, 2010 7:56 pm

mir se u rihtheve e ke per tja kaluar mir pucc pucc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Sun Jul 18, 2010 11:04 am

S_wItch shkruajti:
ciao t gjithve un jam sabrina... kam pas qen m par e regjistru ktu po se di pse nk m hapej mo..kshuq u regjistrova dhe iher Smile klm t gjith


well come back
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vanessa
Adoleshent
Adoleshent
vanessa


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : fotografia, muzika
Koha e lire : aktivitete nga me te ndryshmet
Piket : 35
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1Wed Aug 04, 2010 10:50 am

Hii:) une jam vanessa nga qyteti i shkodres, e zbulova rastesisht kete forum dhe me pelqeu ndaj u bera pjese e tij.....shpresoj tja kalojme mire se bashku:) kiss Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 30 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 30 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: