Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 29 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 29 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 29 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
AutoriMesazh
elma
Adoleshent
Adoleshent
elma


Female
Numri i postimeve : 26
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 36
Data e regjistrimit : 30/07/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Sep 15, 2009 12:36 am

Duke kerkuar falje per postimet qe kam bere pa u prezantuar po them dy fjale per veten<Quhem Elma tr. 17 vjec gjimnaziste serioze ne pergjithesi e qeshur ne vecanti :D :D me pelqen te lexoj,te diskutoj mbi tema te ndryshme etj etj...shpresoj tja kalojme sa me kendshem se bashku. Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Sep 15, 2009 1:16 pm

mire se na gjete elma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Sep 15, 2009 4:20 pm

elma shkruajti:
Duke kerkuar falje per postimet qe kam bere pa u prezantuar po them dy fjale per veten<Quhem Elma tr. 17 vjec gjimnaziste serioze ne pergjithesi e qeshur ne vecanti :D :D me pelqen te lexoj,te diskutoj mbi tema te ndryshme etj etj...shpresoj tja kalojme sa me kendshem se bashku. Kalofsh mire

mire se erdhe elma dhe uroj qe te kalosh sa me kendshem ketu mes nesh :D :D :D :D :D :D :D :D ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Sep 15, 2009 5:33 pm

elma shkruajti:
Duke kerkuar falje per postimet qe kam bere pa u prezantuar po them dy fjale per veten<Quhem Elma tr. 17 vjec gjimnaziste serioze ne pergjithesi e qeshur ne vecanti :D :D me pelqen te lexoj,te diskutoj mbi tema te ndryshme etj etj...shpresoj tja kalojme sa me kendshem se bashku. Kalofsh mire
mirse erdhe & have fun cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 30
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Fri Sep 18, 2009 7:42 pm

ckemi.
si keni qen juve.
per antaret e rinj qe jan fut kto kohe un jam eri ja kam fut kot te gjitha per dtl per moshen e per e tjerat.
po ama fotoja ime nuk genjen.
per ato qe me njohin mirse ju gjeta, se kisha ca kohe pa hy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Sep 19, 2009 5:12 pm

There with out me shkruajti:
ckemi.
si keni qen juve.
per antaret e rinj qe jan fut kto kohe un jam eri ja kam fut kot te gjitha per dtl per moshen e per e tjerat.
po ama fotoja ime nuk genjen.
per ato qe me njohin mirse ju gjeta, se kisha ca kohe pa hy

Welcome back Eri Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 30
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Sep 19, 2009 11:40 pm

thnx arlinda Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 31
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 12:13 am

Welcome back Pra Razz:P:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Nov 03, 2009 1:21 am

welll hiii everyone...un jam aurora dhe kam nja nje shekull qe sfutem te ky forumi(kam icik si shum pa u fut .....wooowww ).......epo mireseERDHA:PPPPPP
cup all the new ones and the old ones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Nov 05, 2009 11:10 am

AURORA BOREALIS shkruajti:
welll hiii everyone...un jam aurora dhe kam nja nje shekull qe sfutem te ky forumi(kam icik si shum pa u fut .....wooowww ).......epo mireseERDHA:PPPPPP
cup all the new ones and the old ones

well come back... happy to see u here :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Wed Nov 18, 2009 11:39 am

AURORA BOREALIS shkruajti:
welll hiii everyone...un jam aurora dhe kam nja nje shekull qe sfutem te ky forumi(kam icik si shum pa u fut .....wooowww ).......epo mireseERDHA:PPPPPP
cup all the new ones and the old ones

hej you,mire se ke riardh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Wed Nov 18, 2009 11:49 am

AURORA BOREALIS shkruajti:
welll hiii everyone...un jam aurora dhe kam nja nje shekull qe sfutem te ky forumi(kam icik si shum pa u fut .....wooowww ).......epo mireseERDHA:PPPPPP
cup all the new ones and the old ones

Mire se na gjete aurora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 33
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Nov 19, 2009 7:35 pm

jam klodiani u regjistrova ketu se kerova ne google dicka me adoleshentet dhe me pelqen te bej pjese ne kete forum Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Nov 24, 2009 11:29 am

klodi1 shkruajti:
jam klodiani u regjistrova ketu se kerova ne google dicka me adoleshentet dhe me pelqen te bej pjese ne kete forum Razz


mir se erdhe bo$$i klm ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sun Jan 03, 2010 2:59 pm

jam ida.jam 15 vjec..........ne shkolleeeeee me plq te kaloj sh kohe ne net dhe si padashje u bera pjes e ketij forumi.hope tja kaloj mire me te gjith ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ankhe
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 29
Vendndodhja : kosove
Piket : 9
Data e regjistrimit : 05/01/2010

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Jan 05, 2010 11:41 am

pershendetje jam Ana nga kosova jam 16 vjece.rastesisht hasa ne kete web dhe u bera pjese e kesaj shoqerie.shpresoj te kaloj mire me ju miq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Jan 07, 2010 1:09 pm

mir sa na gjetet haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Jan 07, 2010 2:55 pm

welcome ju te rinjte...weee sa kohe pa postuuuuuuuuuu Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 7:46 pm

ida94 shkruajti:
jam ida.jam 15 vjec..........ne shkolleeeeee me plq te kaloj sh kohe ne net dhe si padashje u bera pjes e ketij forumi.hope tja kaloj mire me te gjith ju.
welcome welcome :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 6:58 pm

mire se keni ardh ida dhe ankhe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
IdeaL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 32
Vendndodhja : Quebec
Koha e lire : shikoj TV ne internet etc..
Piket : 13
Data e regjistrimit : 11/01/2010

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: pershendetje per t'gjith ju , me pelqej ky forum andaj e zgjodha kte nese me pritni mir ndihem edhe un shkelqyeshem shpresoj se do te kalojm bukur :D   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Jan 11, 2010 2:36 am

jetoj ne quebec
hobi studioj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Jan 11, 2010 10:47 am

IdeaL shkruajti:
jetoj ne quebec
hobi studioj

welcome and have fun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Jan 12, 2010 2:04 pm

MIR SE NA GJETEN ATO QE KAN ARDH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 29
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Wed Jan 13, 2010 5:04 pm

Mirse ju gjeta.
Megjithese kjo eshte adresa e 7 qe kam hyre ne kte forum Razz:P
Nese me mbani mend un kam qen There with out me.
Po me kishte marr malli per forumin.
Nuk e dija qe eshte gjall gjerisa e pash ne fb tek nje faqe per adoleshentet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Jan 14, 2010 3:34 pm

Smack-u El shkruajti:
Mirse ju gjeta.
Megjithese kjo eshte adresa e 7 qe kam hyre ne kte forum Razz:P
Nese me mbani mend un kam qen There with out me.
Po me kishte marr malli per forumin.
Nuk e dija qe eshte gjall gjerisa e pash ne fb tek nje faqe per adoleshentet Smile
wellcome bach :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 29 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 29 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: