Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A Walk to Remember Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A Walk to Remember Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A Walk to Remember Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A Walk to Remember Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A Walk to Remember Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A Walk to Remember I_vote_lcap17%A Walk to Remember I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A Walk to Remember I_vote_lcap29%A Walk to Remember I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A Walk to Remember I_vote_lcap31%A Walk to Remember I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A Walk to Remember I_vote_lcap23%A Walk to Remember I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
hot_spicy
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
Darkangel
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
angel boy
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
Child In Time
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
Blue Paradise
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
rapper_girl
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
Mars
A Walk to Remember I_vote_lcapA Walk to Remember I_voting_barA Walk to Remember I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A Walk to Remember

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A Walk to Remember Empty
MesazhTitulli: A Walk to Remember   A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 3:25 pm

E ka pare njeri filmin? Esht i bazuar te libri me te njejtin titull (Nje shetitje e paharruar)
un kam lexuar edhe librin, jan fantastik, nji histori shum e bukur dashurie Smile


A Walk to Remember 6jqcz9k

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

A Walk to Remember Empty
MesazhTitulli: Re: A Walk to Remember   A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 3:35 pm

e kam pare,esh sh najs,por too sad Sad dhe aktoret jan shum tmire te dy !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A Walk to Remember Empty
MesazhTitulli: Re: A Walk to Remember   A Walk to Remember Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 1:00 pm

kam lexuar dhe librin kam pare dhe filmin....gjeja qe mpelqen me shume jane bukuroshet qe luajne rolet
ajo qe sme pelqen eshte fundi i tyre Sad Sad Sad
A Walk to Remember Walk-to-remember-poster-0
A Walk to Remember Walktoremember
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

A Walk to Remember Empty
MesazhTitulli: Re: A Walk to Remember   A Walk to Remember Icon_minitime1Wed Feb 09, 2011 1:31 am

po po edhe un e kam pare....yll fare eshte...edhe aktoret...qekur e kam pare eshte kthyer ne filmin tim te preferuar....
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A Walk to Remember Empty
MesazhTitulli: Re: A Walk to Remember   A Walk to Remember Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Walk to Remember
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: