Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 29 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 29 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+33
SupergirL
kitty
RioT
dj jero
G.I.T
Perfect Dad
the space
Glamours' Master
Big_Boss
NIKI
Soldier Of Fortune
0014 Sex De Fer
vdekja_eshte_mundesia
LaLuC-I
Nightmare
Darkangel
Shpirti-pist
Slash
RockAngel
Blue Paradise
anisa
Mars
doni
Mrs.perfect
Child Of Darkness
angel boy
sweet_girl
fefe_
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
Child In Time
hot_spicy
don corleone
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 10:16 pm

Thnx CHIT & Mel Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 10:16 pm

Lacuna_Coil shkruajti:

qamileee,tdu prap per gruuuuuu,se me ke cmen Razz Razz


Haha popo mo : )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 6:14 pm

un me love_albania Laughing Laughing Laughing
Fotot e antareve. - Faqe 29 6448_1195018643427_1467292707_2116359_1383284_n

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 11:44 pm

tani ti do me na tregu fotot tuaja apo bythet e ktyre ktu Laughing se marr vesh mo lla
imikimi mania..aty realizohen endrrat ne sirtar hahahahahahaha bravo bravo,kjo bjondja shume e eksitume duket Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 8:46 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 8:48 pm

hihihihi me qeka zberthy kemisha Embarassed bukur me pelqen kjo foto dhe amorja gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Sep 26, 2009 11:41 am

kohe pa ven foto ktu un..here i am
Fotot e antareve. - Faqe 29 Ayahuaca

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Thu Sep 23, 2010 1:02 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Sep 26, 2009 11:58 am

e kam komentu une kte?
nejse
ktu je zjarm fare eheheeee Twisted Evil :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 29 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1Sat Sep 26, 2009 12:00 pm

sure as hell Cool :D
te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fotot e antareve. - Faqe 29 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 29 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 29 e 29Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Fotografia-
Kėrce tek: