Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. I_vote_lcap17%Fotot e antareve. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. I_vote_lcap29%Fotot e antareve. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. I_vote_lcap31%Fotot e antareve. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. I_vote_lcap23%Fotot e antareve. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. I_vote_lcapFotot e antareve. I_voting_barFotot e antareve. I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:56 pm

Ktu cdo antare mund te vendosi fotot e veta. me kete rast edhe prezantohet akoma me mire para antareve te tjere. Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 6:30 pm

Fotot e antareve. 06-04-08_2143
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 6:31 pm

iiiiii e nxorri kjo foton. si e bere mi??????
po gishtin ku e paske vrare??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 6:36 pm

te fotoja me lart jam une me motren e madhe para disa vitesh.


Edituar pėr herė tė fundit nga Child Of Darkness nė Sun Jul 13, 2008 6:50 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 6:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
iiiiii e nxorri kjo foton. si e bere mi??????
po gishtin ku e paske vrare??? Razz
e nxorra mi nxorra,ta tregoj ne msn sesi.
ehh e kam vrare ne stervitje me duket. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 6:56 pm

me duket se qeka shum pune e lehte kjo. do ma thuash patjeter por jo tani.. :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 6:59 pm

po mi po per 2 sek,kur te duash ti te them ska problem per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 7:41 pm

Fotot e antareve. Immagine61


Ky ketu jam une!!!


Edituar pėr herė tė fundit nga EroldCeka nė Tue Dec 16, 2008 11:12 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 8:43 pm

Sa shume qe dukesh ketu ti,jam e sigurt qe po te shoh ne rruge do te te dalloj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 9:24 pm

aman o mars ce do ta njofesh. pppfffff lol!
syt i ka te bukura shum surrati Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 10:26 pm

vetem syte ama se ................................ rrofsh per komplimentin goce ta tregoj une po he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 34
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 11:36 pm

Fotot e antareve. DSC00220

Ktu jam un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 34
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 11:45 pm

Fotot e antareve. P1010173

Dhe ktu un jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 34
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 11:49 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Fotot e antareve. Frenkliune

E njoh kto gocat te dyja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
cun_selvie


Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 28
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:49 pm

cun_selvie
ketu jam une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:03 pm

Fotot e antareve. Se1cnk123731021qa5

ja e vura dhe une nje foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:42 pm

tigri-verdheblu shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Fotot e antareve. Frenkliune

E njoh kto gocat te dyja.

mua e di qe me njeh,po motren time sbesoj se po them se gabohesh!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 34
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:02 am

Child Of Darkness shkruajti:
tigri-verdheblu shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Fotot e antareve. Frenkliune

E njoh kto gocat te dyja.

mua e di qe me njeh,po motren time sbesoj se po them se gabohesh!!

jo jo nuk gabohem.E kam takuar nje here motren tende kur kemi dale ke parku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:03 am

ehe e mora vesh qe shpare se e pyeta vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 34
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:06 am

ok ok.Mi bej te fala ime qe e more vesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:09 am

tigri-verdheblu shkruajti:
ok ok.Mi bej te fala ime qe e more vesh.

ehe,sigurisht.te fala pac. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:18 am

u sa e mil kjo Child of darkness Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:31 am

iiiii nxirre edhe ti foton Child of time. nje nga ato te festes se ke dal yll. Wink :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:10 am

Child In Time shkruajti:
u sa e mil kjo Child of darkness Smile


ehhh e di mi e di lol! sh flm te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
iiiii nxirre edhe ti foton Child of time. nje nga ato te festes se ke dal yll. Wink :D

ja prit dhe ca mi se sa kam hyre Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fotot e antareve. Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotot e antareve.
» Fotot e vipave tuaj me te preferuar!
» A mund te kem msn te antareve te forumit ?
» poezi kushtuar antareve te forumit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: