Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 40 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 40 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:27 pm

paskeni lene nam o milet paskeni qene te vdekur per torte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:28 pm

po e pra u zhyten aty apo sishte dhe nje cope e vogel ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:29 pm

Mrs.perfect shkruajti:
po e pra u zhyten aty apo sishte dhe nje cope e vogel ajo

he moj he avash se tani qe u kujtova vetem qershin mora une se mkan then esht e mire per diet tongue tongue Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:41 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
mos e pyet u futet te torta kembe e duar kurse be your self hante kremin qe kisha lene un

hahahaahhaahahahahaha une jam inosenteeee,eri po hante me shum,une me delikates,vetem kremin.....hihihihihihihi saja shkret Razz Razz
ngeli that saja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 5:26 pm

Fotot e antareve. - Faqe 40 DSCI0060
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 5:27 pm

shum mir paskan dal djemat,dhe goca gjithashtu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 5:27 pm

there with out me shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 40 DSCI0060

we xheni me kapucin tim cdo me kapucin tim ajo re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 5:28 pm

odeta shkruajti:
shum mir paskan dal djemat,dhe goca gjithashtu..

vetem se duhej te ishte fut goca ne mes keto me futen mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 5:29 pm

EroldCeka shkruajti:
odeta shkruajti:
shum mir paskan dal djemat,dhe goca gjithashtu..

vetem se duhej te ishte fut goca ne mes keto me futen mua
ska gje ,prap mir keni dal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 6:22 pm

uee sa bukur kto miiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 6:25 pm

EroldCeka shkruajti:
there with out me shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 40 DSCI0060

we xheni me kapucin tim cdo me kapucin tim ajo re

ej po ai i mezit sh fytyr e pame kush eshte ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 6:30 pm

eshte eroldi mi shoku im dhe i xhenit...esht te shkolla ime rri te rroku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 6:31 pm

emri sme thot gje po ama fytyra shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 7:25 pm

Darkangel shkruajti:
emri sme thot gje po ama fytyra shume

nqs rri ne elbasan lale edhe mund te jemi pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Tue Feb 03, 2009 9:25 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
U bera gati edhe une te dal nje foto me erin, po e kishin ne modalitet video dhe e beme video. Haha! Kur e kthyem ne foto nuk ndizej me aparati dhe nuk e beme foton. Gjithsesi rrofsh per copen e tortes ero, ose me sakte per torten duhet te falenderoj rezarten se ajo u kujtua. lol!

:D :D :D :D :D po jo mo eri ca thua...un u kujtova me vonese...po ti erdhe lart ,edhe as eri ,as xheni ,asnje sme tha gje mua.... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1Tue Feb 03, 2009 9:52 pm

spo e gjej foton e don corleones po ai esht i bukur vet ska nevoj per komente Razz

-------
Suite ą un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
http://adoleshentet.lovelyforum.net/viewtopic.forum?t=1279
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fotot e antareve. - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 40 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 40 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Fotot e antareve.
» Fotot e vipave tuaj me te preferuar!
» A mund te kem msn te antareve te forumit ?
» poezi kushtuar antareve te forumit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: