Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 39 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 39 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 8:57 pm

kam edhe te tjera po nuk po i ve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 8:57 pm

o Er ne kamera ngjan me mir :D:D
Me zor te kam njoft

Sh mir keni dal te tgjitha fotot Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 8:58 pm

there with out me shkruajti:
nuk po ju a prish
Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0050-1

kjo foto eshte 1-sh
xheeeniii ka dal shuume mire :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 8:59 pm

Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0044


nxirre mer tamam se na kpute qafen
sa bukuuuuuur :D
tani kjo esht rezi apo jo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 9:00 pm

there with out me shkruajti:
kjo eshte foto njish fare.me eroldin
Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0061

Ky eroldi sh qelfi ngjaka Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 9:01 pm

yeeeeeeeeeeeesssssss xheni ka dal njishhhhh Smile
rock kafeja... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 9:03 pm

hahahahahahahahah eroldi lali imeeeeeeeeeeeeeeee te puth
uhihaaa sa yll qe esht...
e puf shum te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 9:04 pm

there with out me shkruajti:
nuk po ju a prish
Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0050-1
TASHI KJO LART ESHTE LACUNA??kurse ti ai djali qe ka ditelindjen...
nuk e ka per zakon ti levdoj njerezit po me beso qe te kjo foto keni dal
SHUM SHUM YLL...me vertet komplimenta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 9:04 pm

sa i lezetshem eri hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:36 pm

there with out me shkruajti:
kjo eshte foto njish fare.me eroldin
Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0061


100 here te thashe mos ma nxirr fytyren ketu ti nuk merrke vesh ca ke e burre ca te kam ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:37 pm

e kam nxjerr qe te tremen te gjithe.ti dali fytyra jote ne enderr si makth Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:39 pm

po me ato floke aq bukur sa kam dale une nxirr te pakten ndonjeren ku kam dale me kapuc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:40 pm

ime e do ta nxjerr.foton flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:41 pm

per te nxjerr avash ti re po thuaj ta ve ne forum kur te dush e lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:50 pm

Child In Time shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0044


nxirre mer tamam se na kpute qafen
sa bukuuuuuur :D
tani kjo esht rezi apo jo ?
po arli une jam
shshshsh flm .sa kam qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:58 pm

Fotot e antareve. - Faqe 39 N12693040242788337594ct3
Fotot e antareve. - Faqe 39 W329
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:59 pm

don corleone shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 39 N12693040242788337594ct3
Fotot e antareve. - Faqe 39 W329

Vellai Kelvit ti ee,dhe cuni xhaxhi Edit? :D Qepare e bera lidhjen se kush ishe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:00 pm

kush o ky mi ????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:00 pm

Mars shkruajti:
don corleone shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 39 N12693040242788337594ct3
Fotot e antareve. - Faqe 39 W329

Vellai Kelvit ti ee,dhe cuni xhaxhi Edit? :D Qepare e bera lidhjen se kush ishe ti
po po


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Mon Feb 02, 2009 5:26 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:33 pm

U bera gati edhe une te dal nje foto me erin, po e kishin ne modalitet video dhe e beme video. Haha! Kur e kthyem ne foto nuk ndizej me aparati dhe nuk e beme foton. Gjithsesi rrofsh per copen e tortes ero, ose me sakte per torten duhet te falenderoj rezarten se ajo u kujtua. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 2:52 pm

S.A.M shkruajti:
there with out me shkruajti:
kjo eshte foto njish fare.me eroldin
Fotot e antareve. - Faqe 39 DSCI0061

Ky eroldi sh qelfi ngjaka Laughing Laughingky esh eroldi kos qeni.

e mbaj mend pse kam dal ashu. di qe kam qen duke u zen me ndonje posht por se mbaj mend me ke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:00 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
U bera gati edhe une te dal nje foto me erin, po e kishin ne modalitet video dhe e beme video. Haha! Kur e kthyem ne foto nuk ndizej me aparati dhe nuk e beme foton. Gjithsesi rrofsh per copen e tortes ero, ose me sakte per torten duhet te falenderoj rezarten se ajo u kujtua. lol!
vl mo.
po torta e kujt ishte Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:04 pm

there with out me shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
U bera gati edhe une te dal nje foto me erin, po e kishin ne modalitet video dhe e beme video. Haha! Kur e kthyem ne foto nuk ndizej me aparati dhe nuk e beme foton. Gjithsesi rrofsh per copen e tortes ero, ose me sakte per torten duhet te falenderoj rezarten se ajo u kujtua. lol!
vl mo.
po torta e kujt ishte Question Question Question

po torta qe hengrem ne te dy?? hihihihihihihihi sa te kqinj jemiiiii i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:06 pm

mos e pyet u futet te torta kembe e duar kurse be your self hante kremin qe kisha lene un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 3:09 pm

Mrs.perfect shkruajti:
mos e pyet u futet te torta kembe e duar kurse be your self hante kremin qe kisha lene un

hahahaahhaahahahahaha une jam inosenteeee,eri po hante me shum,une me delikates,vetem kremin.....hihihihihihihi saja shkret Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fotot e antareve. - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 39 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 39 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotot e antareve.
» Fotot e vipave tuaj me te preferuar!
» A mund te kem msn te antareve te forumit ?
» poezi kushtuar antareve te forumit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: