Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcap17%Pijet alkolike te preferuara I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcap29%Pijet alkolike te preferuara I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcap31%Pijet alkolike te preferuara I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcap23%Pijet alkolike te preferuara I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
hot_spicy
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
Darkangel
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
angel boy
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
Child In Time
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
rapper_girl
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
Mars
Pijet alkolike te preferuara I_vote_lcapPijet alkolike te preferuara I_voting_barPijet alkolike te preferuara I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pijet alkolike te preferuara

Shko poshtė 
+10
H_boy354
rapper_girl
Blue Paradise
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Nightmare
Glamours' Master
fefe_
Lacuna_Coil
Child In Time
14 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 10:49 pm

per ata qe pijn alkol..

whiskey, shampanje, jurgemeister, vodka, birra, vere e kuqe mundsisht vetem franceze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 11:10 pm

Child In Time shkruajti:
per ata qe pijn alkol..

whiskey, shampanje, jurgemeister, vodka, birra, vere e kuqe mundsisht vetem franceze

dhe vera e bardh eshte e mrekullueshme si dhe mundesisht konjaku mos jet vendi,iiiii sme pelq.
ehh sa e kam pir birren me par,fshehtas Laughing
tani hic,kam heq dor,sidomos qekur u mbyll rocku Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 12:32 am

disarono , malibu , vodka redbull dhe vodka keglevich
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 1:54 am

Jack Daniel mbreti!
Molinari,Jagermaicifter,rum,Bushmills scotch...Ska te tjera.
Po i piva i pi nga halli! :D
Ah edhe birra me raste por seshte se me pelqen shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 2:10 pm

vera e bardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 4:28 pm

vera e kuqe,birra me raste :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 5:59 pm

veren me raste dhe un,ndersa konjakun hmmmm mir mir dhe ai jo keq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:19 pm

Glamours' Master shkruajti:
Jack Daniel mbreti!
Molinari,Jagermaicifter,rum,Bushmills scotch...Ska te tjera.
Po i piva i pi nga halli! :D
Ah edhe birra me raste por seshte se me pelqen shume.

rum, ue kam kthyer nja 2 gllenka epr pervjetorin e painkillerave, sja mbaj mend shijen Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:30 pm

Child In Time shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Jack Daniel mbreti!
Molinari,Jagermaicifter,rum,Bushmills scotch...Ska te tjera.
Po i piva i pi nga halli! :D
Ah edhe birra me raste por seshte se me pelqen shume.

rum, ue kam kthyer nja 2 gllenka epr pervjetorin e painkillerave, sja mbaj mend shijen Neutral

ndoshta nngaqe ke qen aq shum dru sa ve bast qe nuk mban mend dhe shum gjera tjera.
ahaha arl esht bukur naj her kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:32 pm

hahahahahah duhet ta vije patjeter ne dukje kte e Razz:P
e di esht great nfakt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:35 pm

Child In Time shkruajti:
hahahahahah duhet ta vije patjeter ne dukje kte e Razz:P
e di esht great nfakt

ooppss sorry Razz

esht great,por mos harro dhimbjen e kokes pasi te del pija
mu me ndodhte gjithmon, por tani, aha ska me tapllek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:36 pm

qefi paguhet, no?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sun May 24, 2009 4:22 pm

ooooo tekilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa esht shum e mire drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 2:49 am

perfundimisht plako VODKA, me mbledh stomakun dhe m`con HIGH SmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:32 am

vetem birra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:47 pm

blue jin si dhe: Pijet alkolike te preferuara Heineken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:47 pm

HEINEKEN esht ultra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:47 pm

suko Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:48 pm

peroni ,amstel,dreher,dmth birre Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:52 pm

Big_Boss shkruajti:
suko Razz

dardhe apo pjeshke Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sat Aug 22, 2009 1:10 pm

Montenegro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 12:45 am

qe kur kam provu amf me ka ngel mendja tek ajo.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

Pijet alkolike te preferuara Empty
MesazhTitulli: Re: Pijet alkolike te preferuara   Pijet alkolike te preferuara Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pijet alkolike te preferuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ngjyrat tuaja te preferuara dhe pse ?
» Grupet tuaja te preferuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: