Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 8 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
i sygjeroj stafit qe t ket kujdes edhe me overfllodet Laughing

ahahhaahhahahahaaa Razz Razz
na u be qull forumi

e modhe :gaga: :gaga:

crendsi ka si shkruhet, rendsi ka ideja,mendimi, ashtu lexohet nfund tfundit Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:38 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
i sygjeroj stafit qe t ket kujdes edhe me overfllodet Laughing

ahahhaahhahahahaaa Razz Razz
na u be qull forumi

e modhe :gaga: :gaga:

crendsi ka si shkruhet, rendsi ka ideja,mendimi, ashtu lexohet nfund tfundit Laughing
sinqerisht e ke me???e mban mend ate kengen qe titullohej gabriel dhe ishte e shkruajtur i can fly???edhe ajo kuptohej se cila kenge ishte por ama i nevojitej nje quote nga ty ....anyway...e mesove si shkruhet??jam e kenqaur qe te ndihmova :D
sygjerimet per forumin skam pse i them ktu
ja them shefit live Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:38 pm

hhahaha cme knaq gjithmon hoti mu hahah te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:39 pm

haha si fillim perpiqu mos ngatarrosh jeten virtuale me ate realen Smile
kurse sa per ate kengen, ti sja kishe fare idene titullit, "i can fly" esht thjesht fraze qe perdoret gjate kenges, dhe titulli skishte lidhje me ket..njs me ke merrem, pafshim Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:40 pm

hajt te puth pak te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:40 pm

Child In Time shkruajti:
haha si fillim perpiqu mos ngatarrosh jeten virtuale me ate realen Smile
kurse sa per ate kengen, ti sja kishe fare idene titullit, "i can fly" esht thjesht fraze qe perdoret gjate kenges, dhe titulli skishte lidhje me ket..njs me ke merrem, pafshim Smile
Puthje Puthje Puthje Puthje ja tkam ty si shpirt qe me ndihmon Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:41 pm

hahahahahahaha mir mi mir, po kujdes mos u hap kaq shum me robt Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:49 pm

mendoj se stafi duhet zvendesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 11:24 pm

dj jero shkruajti:
mendoj se stafi duhet zvendesuar

ka gjasa qe ky te jete muaji i fundit i forumit, por nuk esh vendosur asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 11:31 pm

aha..this explains everything.. Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 11:42 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
dj jero shkruajti:
mendoj se stafi duhet zvendesuar

ka gjasa qe ky te jete muaji i fundit i forumit, por nuk esh vendosur asgje

pse???
mund te japesh ndonje shpjegim me teper nqs esht e mundur

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 2:44 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
dj jero shkruajti:
mendoj se stafi duhet zvendesuar

ka gjasa qe ky te jete muaji i fundit i forumit, por nuk esh vendosur asgje
Surprised Surprised Surprised dmth e ndave menjen per ate qe me the??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 3:59 pm

ej cfare ka ndodhur???pse nuk do kete me forum??? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 4:19 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
dj jero shkruajti:
mendoj se stafi duhet zvendesuar

ka gjasa qe ky te jete muaji i fundit i forumit, por nuk esh vendosur asgje

forumi eshte shum mir kshu nuk mendoj se duhet te myllet,nqs shefi paguan lek per licencen (sban vaki) ateher po,ne te kundert lere se esht shum mir ktu disa antar po e mbajn gjall forumin,po kalojn gati gjysmen e dites on vetem e vetem per tu argetuar dhe biseduar.sme duket e drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 4:27 pm

ouuuuu pse do mbyllet??? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 4:35 pm

Child In Time shkruajti:
aha..this explains everything.. Smile

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 3:37 pm

i sugjeroj atyne qe merren me rregullin nforum qe tmos lejojn qe tprishen temat se po shof rob qe puthen kot mkot pa pik lidhje me temen.ste bahet ma te shkrush kur shef kto lloj karagjozlluqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 3:51 pm

0014 Sex De Fer shkruajti:
i sugjeroj atyne qe merren me rregullin nforum qe tmos lejojn qe tprishen temat se po shof rob qe puthen kot mkot pa pik lidhje me temen.ste bahet ma te shkrush kur shef kto lloj karagjozlluqesh

plako ato skane asgje te keqe...fundja jane ato ''puthja te kota dhe te shumta''qe thua ti qe zene nje pjese te mire te postimeve dhe mbajne forumin gjalle...pastaj puthjet sjane te ndaluara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:01 pm

muhabeti a qe..ket shqetsim kam un mer bab....ti menon ndryshe.dakort pun per ty. mu ma shpifin ti shof ne cdo tem.nuk a se jam kunder tputhmeve po jo perher ky avaz.perdit.nga 10 her ndit.nqs dun me u puth tshkojn nvene tjera tu jap un naj lek po spaten.
ishte per kto anteret e stafit sugjerimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:50 pm

mu po mpelqe shum ky formati ri me ngjyren e verdh :D
por ai banner aty lart,sikur te nderrohej, dhe mundsisht naj gjo me shum ngjyra:)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:52 pm

ketu qendron problemi. ka shteru fantazia.
se e di qe ai ka nje vit aty e u be i merzitshem

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:36 am

jo aq serioze te ato lajmerimet lol
sikur po lexon ndonje njoftim te gjykata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:37 am

fefe_ shkruajti:
jo aq serioze te ato lajmerimet lol
sikur po lexon ndonje njoftim te gjykata

lol!

do e kemi parasysh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:41 am

do sygjeroja qe ti behej nje spastrim i mire forumit nga ca tema koti....
jo nje akullore njerit nje birre tjetrit nje sufflaqe tjetrit Laughing Laughing
dhe ca tema te tjera objekte me vrime etj etj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:42 am

angel boy shkruajti:
do sygjeroja qe ti behej nje spastrim i mire forumit nga ca tema koti....
jo nje akullore njerit nje birre tjetrit nje sufflaqe tjetrit Laughing Laughing
dhe ca tema te tjera objekte me vrime etj etj....

kjo e fundit do prishet patjeter se eshte shume kot por nuk kisha kohe ne dreke.
tema me sufllaqe nuk ka prandaj rri rehat.ajo me akullore nuk do mbyllet pasi autori mund te ankohet duke then se duhet te mbyllet edhe teme nje birre per. ok?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 8 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: