Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap17%M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap29%M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap31%M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap23%M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barM.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 M.I.C !!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
5 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:41 pm

si ta mar vesh un qe ke postu ti aty re po hap nje add tjeter boje M.I.C 4EvEr-2 se se mor vesh fare kur poston............ mir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:46 pm

hahahahha po ku e di un si ndrrohet nicku ktu??

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:47 pm

dil hap add tjeter
u pa kjo pun haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:48 pm

e mir.. ashu po e baj..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:51 pm

oki po iki un tani shnet noten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:55 pm

hajt se ne un po iki.. naten......

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:39 pm

Cuna kjo teme eshte shume e ngjashme me temen "msn.." kshuqe mund te beni chat andej sa te doni, kjo teme mbyllet.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 4:23 pm

tema rihapet per arsy chati Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 4:26 pm

po cja fut kot e fabjol
per ke e hape per veten dhe hijen tende?/ ska antareeeeeee!!!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 4:28 pm

do vij se i kam lajmeru une :D :D :D

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 4:29 pm

sheeeel sheeel
ej po alda humbi rrugen?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 4:30 pm

sja ka marr doren akoma Razz Razz Razz Razz
merre icik per dore se mos hum me verte Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: M.I.C !!!!!!!!!!!   M.I.C !!!!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
M.I.C !!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: