Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcap17%Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcap29%Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcap31%Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcap23%Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
hot_spicy
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
Darkangel
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
angel boy
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
Child In Time
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
rapper_girl
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
Mars
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 16 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Adoleshenca eshte...

Shko poshtė 
+64
alerodisgirl
AlboAngelo
sweettina
100% free
ph1ash
Xo1
Smack-u El
ida94
Dhuri
jona
H_boy354
Nightmare
LEADER
Big_Boss
anisa
Glamours' Master
123bla returns
kitty
LaLuC-I
sweet_girl
maria gracia
doni
angel boy
*...BE YOURSELF...*
fallen angel
ina
lovelygirl
odise
the space
dj jero
terenc
the doctor 2000
free spirit
Slash
alex_anto
3bla
AURORA BOREALIS
Little_angel
Rej
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
Darkangel
bituku85
dead angel
don corleone
hot_spicy
smart devil
mel-L
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
RioT
Blue Paradise
Endi
almir_metallica_4ever
fefe_
SupergirL
COLORED_SPIRIT
rapper_girl
Child In Time
Venus
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
68 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriMesazh
Xo1
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne Boten e Endrrave
Hobi : BasketBall
Koha e lire : Te eci nen hijen e Henes
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/02/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Feb 15, 2010 2:06 am

Adoleshenca eshte periudha e endrreve.Koha me e mire e jetes,pas pleqerise! Laughing Haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.xoni-aspetos.piczo.com
ph1ash
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 26
Vendndodhja : KS
Piket : 5
Data e regjistrimit : 15/02/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Feb 15, 2010 2:33 am

nje gje shum e mir nese dim ta shfrytzojm
vetem nje her do e kesh Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Tue Feb 16, 2010 11:12 pm

periudha me e komplikuar dhe me e bukur e jetes...
ekzistojne qindra dhe mijera rruge qe te cojne ne te njejtin qellim:te jesh i zoti per cdo gje qe ben ,mendon ,dhe ndien!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweettina
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 29
Vendndodhja : gjilan
Piket : 2
Data e regjistrimit : 20/02/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Feb 20, 2010 6:12 pm

adoleshenca eshte mosha me delikate qe ekziston Crying or Very sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Feb 20, 2010 10:55 pm

e kam then dhe do e them,ka te kqija ka te mira kjo periudh ama esht e bukur

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Feb 22, 2010 1:19 am

iku vapa me gushtin:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlboAngelo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 27
Vendndodhja : Herne
Piket : 5
Data e regjistrimit : 21/02/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Feb 22, 2010 7:02 am

ku cunat e mbjen me dor lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alerodisgirl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 8
Mosha : 29
Vendndodhja : albania
Hobi : reading books
Koha e lire : net & libra
Piket : 16
Data e regjistrimit : 28/02/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sun Feb 28, 2010 10:10 pm

eshte mosha kur lekundesh me shume se kurre,
nuk je i/e sigurt x asgje Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Jun 19, 2010 9:16 pm

Adoleshenca eshte mosha me e bukur dhe me e veshtire e jetes....eshte mosha ne te cilen here te duket sikur je ne parajse e here sikur je ne ferr por te dyja keto nderthuren aq bukur dhe e bejne kete moshe te vecante dhe te paharrueshme. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sun Jun 20, 2010 3:48 pm

mosha qe tkerojn llogari shum shum
rehat kur je 19 Laughing Laughing

ps. shijojeni adoleshencen se esht shum periudh cool

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Jun 21, 2010 8:52 pm

mosha me e bukur ku do do kalosh sh pervojaaa te bukuraaa por dhe me e veshtira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:32 pm

Duke u larguar lehtesisht Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:51 pm

qejf maaaaaaaaaaaaaaaa nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 10:13 pm

shum e bukur esht...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Oct 07, 2010 10:35 pm

hallall rroft adoleshenca hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 29
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Dec 25, 2010 4:36 pm

adoleshenca eshte ajo qe eshte shtet ne vete ne adoleshenc knaqesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rrebelja
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 26
Vendndodhja : Peja
Piket : 4
Data e regjistrimit : 04/11/2011

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1Fri Nov 04, 2011 9:45 pm

Adoleshenca eshte periudha me e bukur e jetes te duket qe mund ti besh gjithqka nuk shef asnje penges per gjerat qe ti i don thjesht nese deshiron nje send per te lufton nuk dorzohesh
Ne adoleshenc ndodhin dashuriqkat ndodhin gezimet zhegenjimet ne at periudh kohore ti behesh i aft ti luftofsh disa pengesa te jetes ....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 16 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoleshenca eshte...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 16 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
» pse hip-hop nuk eshte muzike?!
» KAMARJER SILL NJE.............
» .....SEPSE ESHTE CUN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: