Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcap17%Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcap29%Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcap31%Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcap23%Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
hot_spicy
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
Darkangel
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
angel boy
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
Child In Time
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
rapper_girl
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
Mars
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_lcapAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_voting_barAdoleshenca eshte... - Faqe 14 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Adoleshenca eshte...

Shko poshtė 
+64
alerodisgirl
AlboAngelo
sweettina
100% free
ph1ash
Xo1
Smack-u El
ida94
Dhuri
jona
H_boy354
Nightmare
LEADER
Big_Boss
anisa
Glamours' Master
123bla returns
kitty
LaLuC-I
sweet_girl
maria gracia
doni
angel boy
*...BE YOURSELF...*
fallen angel
ina
lovelygirl
odise
the space
dj jero
terenc
the doctor 2000
free spirit
Slash
alex_anto
3bla
AURORA BOREALIS
Little_angel
Rej
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
Darkangel
bituku85
dead angel
don corleone
hot_spicy
smart devil
mel-L
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
RioT
Blue Paradise
Endi
almir_metallica_4ever
fefe_
SupergirL
COLORED_SPIRIT
rapper_girl
Child In Time
Venus
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
68 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:36 pm

uuuu tu thaft goja dreqqqqq Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:40 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uuuu tu thaft goja dreqqqqq Mad Mad

adoleshenca eshte te mallkosh shoqen Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:44 pm

anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uuuu tu thaft goja dreqqqqq Mad Mad

adoleshenca eshte te mallkosh shoqen Sad Sad Sad


ti prishesh gjakun motres jo biologjike ,yyyy ste vjen zor,sme ke dhen nje tas hashure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:46 pm

ahhahahah
adoleshenca eshte qe te kerkosh ne publik nje tas hashure
hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:47 pm

hahaha adoleshenca esht budaaallaaalleeek thuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:50 pm

niki thote : " adoleshenca eshte 3 metra siper gardhit " hahahhahhahhha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:51 pm

hahahahha jo po siper murit qe kalova une,se aq esht ai Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:53 pm

adoleshenca eshte qe moderatorja te bej chat me nje antare i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:56 pm

ashu eee,mbaje mend Twisted Evil Twisted Evil

vazhdojme me temen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 1:00 pm

adoleshenca eshte ti mbetet hatri moderatores lol! i pafajshem te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 1:23 pm

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Teasingclap2Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Teasingclap2Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Teasingclap2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:05 pm

gomarlleqe fitimprurse :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:07 pm

te zihesh gjtihe diten keq fare dhe ne 1 te nates te pajtohesh per qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:08 pm

te pranosh me veshtirsi gabimet,kjo e fundit esht gje shum e mir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:11 pm

te zihesh me miq qe i ke shum xhan, pa e ditur se per ca je zen Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:20 pm

ne perfundim per mua,ose me sakt ka kaluar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:24 pm

po iken gjith zhurma dhe probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:26 pm

+ infinit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 4:02 pm

te jesh nen moshe dhe te duket vetja sikur e ke boten mbi shpatulla :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 5:28 pm

te ngrifen ca pula te behen gjela pernjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 6:52 pm

....te dalesh me familjen dhe perballe te kesh te dashurin duke i hedhur buzeqeshje dhe duke i thene te tjereve se ai eshte nje shoki yti Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 9:50 pm

hot spicy shkruajti:
....te dalesh me familjen dhe perballe te kesh te dashurin duke i hedhur buzeqeshje dhe duke i thene te tjereve se ai eshte nje shoki yti Laughing Laughing Laughing

Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 11:48 pm

eshte qr !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 12:03 am

fefe_ shkruajti:
eshte qr !

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 5:01 pm

...kot fare Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Adoleshenca eshte... - Faqe 14 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoleshenca eshte...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 14 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
» KAMARJER SILL NJE.............
» .....SEPSE ESHTE CUN
» e njihni kte se eshte nga elb

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: