Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcap17%thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcap29%thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcap31%thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcap23%thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
thenie dashurie - Faqe 6 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 6 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 thenie dashurie

Shko poshtė 
+23
blond
Dhuri
jona
andie17
0014 Sex De Fer
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
hot_spicy
Child In Time
Lacuna_Coil
fefe_
Blue Paradise
angel_wolf
bad boy
metallica_death
dead angel
play_boy
don corleone
SIMPATIKU_DR
vdekja_eshte_mundesia
spartaku
Darkangel
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 1:14 pm

dashuria eshte motiv i shpreses
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 1:15 pm

nje dashuri lind nga nje shkendije
jeton nga dashuria per tjetrin
dhe vdes nga xhelozia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 1:16 pm

nqs femra krahasohet me trendafilin gjembat jane mashkulli Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 5:09 pm

a e dini se cfar e ben nje femer te marroset pas nje djali?fakti qe ai behet dhe fmi para saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 12:54 pm

Dashuria eshte kur duhet dy veta, munden me jetu pa njeri tjetrin mirepo kan vendose me jetu bashke......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 12:44 pm

nje dite do te dua dike por asnjehere si dike dikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 1:49 pm

TE dua me shume se dje dhe me pak se nsr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blond
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 28
Vendndodhja : prishtine
Hobi : kėndimi,aktrimi,adventurat
Koha e lire : lexoj,shetis
Piket : 19
Data e regjistrimit : 05/08/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:38 am

te dua te dua per ty e jap jeten si ROMEO per ZHULJETEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 8:59 pm

Se una persona ti Manca...non piangere!!Alza gli occhi e pensa che č sotto il tuo stesso cielo e magari anche lui in quel istante sta guardando il cielo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:27 pm

ne fakt nuk eshte tamam tamam thenie....por eshte kshu shum e bukur....

se sdashuronim as une e as ti por dashuronte dashuria nje dashuri ne fshehtesi me e fshehte se fshehtesia :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Dec 24, 2009 5:09 pm

ME MIRE NJE SEMUNDJE DASHURIE SESA NJE DASHURI E SEMURE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Dec 25, 2009 1:18 am

'Asnje djale nuk i meriton lotet e tu...edhe ai qe i meriton, nuk do te te beje kurre te qash!' I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 32
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Apr 12, 2010 3:48 pm

[b]Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjaveDashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
Dashuri ashte qe te ben te dashurosh
Dashuria eshte qe te ben te gezosh,
Dashuria eshte qe te ben te vajtosh
Dashuria eshte lumturi kur e ke prane
Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire.
Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
Dashuria eshte celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise.
Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjehere, dashuria ne shoqeri ? Kurre
Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.
Gezimi eshte rrjeta e dashurise qe ze shume shpirtra
DASHURIA ESHTE HUMNER QE PO RE STE GJENDEN ME AS KOCKAT
DASHURIA ESHTE SEMUNDJE E PASHERUESHME
DASHURIA ESHTE SYRI I NJE TE VERBRI DHE DEGJIMI I NJE TE SHURDHERI
PA DASHURI SKA JETE DHE JETE PA DASHURI KURR SMUND TE KET
Do te levdoj dashurine
barabar me perendine
se dashuria e vertete
na mban te gjalle ne jete
Se kam pare perendine
shoh ngahere dashurine
dashuria mbreteron
se njeriu pa te srron
Cilen te besojme tanime
perendine a dashurine
perendija e vertete

eshte dashuria vete
[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rrebelja
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 26
Vendndodhja : Peja
Piket : 4
Data e regjistrimit : 04/11/2011

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Nov 04, 2011 9:40 pm

:S cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

thenie dashurie - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thenie dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» thenie per jeten dhe vdekjen
» Histori Dashurie
» Poezi dashurie.
» letra dashurie
» pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: