Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcap17%thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcap29%thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcap31%thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcap23%thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
thenie dashurie - Faqe 4 I_vote_lcapthenie dashurie - Faqe 4 I_voting_barthenie dashurie - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 thenie dashurie

Shko poshtė 
+23
blond
Dhuri
jona
andie17
0014 Sex De Fer
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
hot_spicy
Child In Time
Lacuna_Coil
fefe_
Blue Paradise
angel_wolf
bad boy
metallica_death
dead angel
play_boy
don corleone
SIMPATIKU_DR
vdekja_eshte_mundesia
spartaku
Darkangel
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 8:01 pm

ahaa,shif shif,ppff sme ke mua per thenje joo... Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
thenie dashurie - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 8:03 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ahaa,shif shif,ppff sme ke mua per thenje joo... Razz Razz
e di me e di. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 5:09 pm

don corleone shkruajti:
Thjeshtesia esht te kesh gjith detin dhe te duash vetem nje pik ,
Te kesh gjith qiellin dhe te duash vetem nje YLL ,
Te kesh gjith boten dhe te duash vetem nje Zemer ,
Te presesh dike qe nuk Vjen ne diqka te vdekur te besosh
te kendosh per dike qe ste degjon Ja cdo te Thot Te Dashurosh

kjo eshte vertet sh e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 6:51 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
don corleone shkruajti:
Thjeshtesia esht te kesh gjith detin dhe te duash vetem nje pik ,
Te kesh gjith qiellin dhe te duash vetem nje YLL ,
Te kesh gjith boten dhe te duash vetem nje Zemer ,
Te presesh dike qe nuk Vjen ne diqka te vdekur te besosh
te kendosh per dike qe ste degjon Ja cdo te Thot Te Dashurosh

kjo eshte vertet sh e bukur

epo squhet dashuri, por dashuri platonike Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 2:44 am

Child In Time shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
don corleone shkruajti:
Thjeshtesia esht te kesh gjith detin dhe te duash vetem nje pik ,
Te kesh gjith qiellin dhe te duash vetem nje YLL ,
Te kesh gjith boten dhe te duash vetem nje Zemer ,
Te presesh dike qe nuk Vjen ne diqka te vdekur te besosh
te kendosh per dike qe ste degjon Ja cdo te Thot Te Dashurosh

kjo eshte vertet sh e bukur

epo squhet dashuri, por dashuri platonike Laughing
po ashtu eshte Razz Razz po ndonjeher vlen em sh ti mbash gjerat brenda teje,kur ato mund te shkaktojne me sh dhimbje tek te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 3:39 pm

ateher i bie qe po vuan ti vetem se mendon shum per te tjeret.
jam shum egoiste per ta pranuar kte, s`duhet te ndodhi kshu

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 7:37 pm

Child In Time shkruajti:
ateher i bie qe po vuan ti vetem se mendon shum per te tjeret.
jam shum egoiste per ta pranuar kte, s`duhet te ndodhi kshu
ndonjeher duhet edhe pse me limite gjithcka Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:11 pm

Nuk duhet fajesuar graviteti per ata qe bien ne dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:15 pm

shum e bukur kjooo...
per zotin e papame bravo zemer....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:16 pm

te puth eshte mese e vertet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:22 pm

kjo nuk eshte thenie por ne nje aktivitet per diten boterore te librit e degjova dhe me pelqeu

nje qytet i heshtur perze dy te dashuruar.
bjerini kembanave
qyteti vdiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:24 pm

shum e bukur kjo mizerje dashuria mban gjall njerzit,njerzit bejn qytetet je popullohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorthenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:37 pm

"Dashuria nuk iken e vjen...Por nje dit qe do ta kesh afer...DUHET TA RREMBESH!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 5:23 pm

Deshire per pasion
Aventure e perkryer
Shume vuajtje e lot
Uragan qe sndalet
Rini e perjetshme
Interes i dyanshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 7:37 pm

Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorthenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 7:41 pm

Dashuria nuk esht cmim per te zgjuarit...esht ndjenj e te dashuruarit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:25 pm

*Mos u dorezo,cdo gje vdes,vdes jeta e jeton vdekja,vdekja e pret vdekjen,jeto jeten
-Kur dikush te do mos shiko se sa, por shiko se si..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:52 pm

Dashuria ėshtė tėrė jeta e gruas, kurse njė episod nė jetėn e mashkullit.
De Stali


Mė ėmbėl se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja.
Longfellou


Nė qoftė se miqėsia nuk pėrmban dashuri, dashuria pėrmban miqėsi.
De Koster


Dashuritė e mėdha janė tė rralla, siē janė tė rralla veprat e mėdha.
Adleri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:53 pm

Dashuritė e para janė si dhėmbėt e parė: dalin pa dhembje dhe ua lėshojnė vendin tė tjerėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:53 pm


Dashuria eshte si pianoja
mesohet me gishta luhet me zemer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:54 pm

hot spicy shkruajti:

Dashuria eshte si pianoja
mesohet me gishta luhet me zemer.
e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:55 pm

edhe mua me pelqeu shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 6:36 pm

Kush vjen pėr mirė troket nė derė; kush dashuron, derėn e gjen tė hapur.
Tagora

Ngrije urėn e dashurisė deri nė diell, vetėm ajo na lidh me jetėn, vetėm ajo na lidh me njerėzit.
A.Podrimja

Dashuria i ka ligjet e veta tė zhvillimit, stinėt e veta jetėsore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranverėn e hershme, verėn e nxehtė dhe, pas tyre, vjeshtėn e cila pėr disa ėshtė e nxehtė, e ndritshme dhe frutdhėnėse, ndėrsa pėr disa tė tjerė e ftohtė, e zymtė dhe e mjerė.
Bjelinski

Nė fillim tė dashurisė dashnorėt flasin pėr tė ardhmen, e kur ajo ėshtė nga fundi, flasin pėr tė kaluarėn.
Karlo

Dashuria ėshtė zjarr i furishėm. Atė s'mund ta shuajė dot as uji i bekuar. Madje as gjaku. Pregeli

Dashuria? Nė fillim fjalė tė mėdha, pastaj fjalė tė pakta e nė fund fjalė tė shumta.
Pajeroni

Tė lutem, mė duaj pak, nė qoftė se dėshiron tė mė duash gjatė.
Herriku

Dashuria ėshtė ēelės qė tek njeriu ēel ēdo gjė.
Hoperi

Dashuria ėshtė fati, tė cilin ia japim njeri-tjetrit.
Sandi

Dashuria ėshtė i vetmi pasion qė nuk duron as tė kaluarėn, as tė ardhmen.
Balzaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 6:36 pm

S'ka dyshim qė dashuria ėshtė fshehtėsi e pashpjegueshme.
Myse

Asnjėherė nuk dashuron mjaft, nė qoftė se nuk dashuron shumė.
Peshi

Njerėzve u pėlqen mė shumė dashuria se martesa, pėr kėtė arsye romanet janė mė argėtues se historia.
Shetmfori

Tė dashurosh do tė thotė tė duash njė tjetėr mė shumė se veten.
Femau

Dashnorėt nė botė shohin vetėm veten, harrojnė se i shohin tė tjerėt.
Platoni

Kur dashuron, edhe majmuni tė duket i bukur, kur nuk dashuron nuk tė pėlqen as lulja lotos.
Kineze

Njerėzit mė tepėr mundohen pėr bukėn dhe dashurinė.
Japoneze

Dashuria asnjėherė nuk lind nė shpirtin e prishur.
Ikbali

Vajza mė shumė i beson dashurisė, se sa nėnės sė vet.
Gėte

Nuk ėshtė vėshtirė tė dashurosh, vėshtirė ėshtė ta shprehėsh atė.
Myse

Dashuria lind, jeton dhe vdes nė sy.
Shekspiri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 12:37 pm

sa mhapin barkun kto lloj shprehjesh.komplet carje trapi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
thenie dashurie - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thenie dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: