Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
thenie dashurie Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
thenie dashurie Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
thenie dashurie Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
thenie dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
thenie dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
thenie dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
thenie dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
thenie dashurie Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
thenie dashurie Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
thenie dashurie I_vote_lcap17%thenie dashurie I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
thenie dashurie I_vote_lcap29%thenie dashurie I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
thenie dashurie I_vote_lcap31%thenie dashurie I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
thenie dashurie I_vote_lcap23%thenie dashurie I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
hot_spicy
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
Darkangel
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
angel boy
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
Child In Time
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
Blue Paradise
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
Child Of Darkness
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
rapper_girl
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
Mars
thenie dashurie I_vote_lcapthenie dashurie I_voting_barthenie dashurie I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 thenie dashurie

Shko poshtė 
+23
blond
Dhuri
jona
andie17
0014 Sex De Fer
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
hot_spicy
Child In Time
Lacuna_Coil
fefe_
Blue Paradise
angel_wolf
bad boy
metallica_death
dead angel
play_boy
don corleone
SIMPATIKU_DR
vdekja_eshte_mundesia
spartaku
Darkangel
27 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:46 pm

*Dashuria nuk eshte uje qe tretet mbi dhe, por ajo eshte nje zjarr qe te djeg kudo qe je...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:46 pm

*Ruaje dashurine e vertete se ajo te vjen njehere ne jete...

*Dashuria eshte det gjithkush mund te zhytet por ai(ajo) qe nuk di not mund edhe te mbytet...

*Dashuria e pare ka me shume nektare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:47 pm

*Dashuria e pare ka me shume nektare...

*Dashuria eshte nje arme qe te vret pa krisme...

*Jeta eshte nje lule, prej saj kurre mos u ndaj se dashuria eshte mjalti i saj...


*Ndaleni dhimbjen,sundoni jeten dhe besoni ne enderrat tuaja se ato nuk ju genjejne...

*Mos u dorezo,cdo gje vdes,vdes jeta e jeton vdekja,vdekja e pret vdekjen,jeto jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:47 pm

-Mos ndalo duke kerkuar ate qe do...mund te perfundosh duke dashur ate qe gjen.

-Nese per tan boten ti je nje person, dije se per nje person ti je bota!

-Me mire te humbesh jeten per urrejtje, se sa te largosh vdekjen ne pritje te dashurise tende!

-Nese do ta dije sa shum te dua do te ulje syte qe te mos shihje sa me ben te vuaj.

-Shpirt, cdo minute me ty eshte jete e vertete, cdo minute pa ty eshte shprese per te jetuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:48 pm

Nese do te me gjuash ne zemer..shikoje mire shenjestren, aty je ti!

-Leri buzet e mija te takojne te tuat, syte tane sapo u takuan.

-Do doja te isha nje pike loti qe te lindja ne syte e tu... te jetoja ne faqet e tua dhe te vdisja ne buzet e tua.

-Kur dikush te do mos shiko se sa, por shiko se si..

-DASHURIA LIND NGA URIA, RRITET NGA USHQIMI DHE VDES NGA NGOPJA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:48 pm

-Shpesh deti flet me fjale te largeta, thote gjera qe askush si di, vetem kush di te degjoje mund te kuptoje, por ti degjo zemren time do te te thote: TE DUA ....TE DUA PERJETESISHT!

-Me dashuro, me nje dashuri te zjarrte si deshira per te jetuar e per te vdekur; me dashuro me nje dashuri te embel si lenda qe nderton endrrat: eshte gjithcka qe kerkoj ti!

-E shkruajta te dua ne rere, e fshine dallget, e shkruajta ne qiell, e fshine rete, e shkruajta ne zemer, do mbetet perjete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:49 pm

-Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe!

-Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar

-Me mire te humbesh jeten per urrejtje, se sa te largosh vdekjen ne pritje te dashurise tende!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:50 pm

-Nese cdo here qe mendoj per ty, do te binte nje yll, qielli do te vdiste nga vetmia.

-Te dua..nuk e di si, as prej sa, as prej nga...Te dua pa probleme dhe krenari; te dua ne nje menyre qe vetem une mund ta konceptoj.

-Largesia eshte armiku i vertete i te dashuruarve...por eshte dhe a qe me shume nga te gjithe na ben te ditur se sa duhemi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:51 pm

-Pash ne qiell qe mungonte nje yll, u ktheva rastesisht mbrapa dhe te pash ty.

-Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be nje enderr.

-Nese ti nuk do te kishe emer, do te te therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do te kishte emer do ta therrisja me emrin tend.

-Nese do te zbuloja rrugen per tek zemra jote, do te fshija cdo gjurme per te shmangur kedo qe mund te me ndiqte pas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:51 pm

-Do te mesohem me mosqenien tende, do t'u them njerezve qe "ishte fati", do te dij te shtirem i lumtur....kushedi a do te jem ne gjendje t'i them zemres sime qe mbaroi!

-Kur me dhe dashurine zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturine.

-A qe behet per hir te dashurise eshte pertej te mires dhe se keqes.
-Dashuria plotesohet kur dy shpirtra bashkohen ne nje frymemarrje te vetme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:52 pm

-Nese dikush te sheh me lote ne sy, duaje sepse ka frike se mos te humbet.

-Kur te bije shi, dil nga shtepia...dhe leri pikat qe bien te te prekin...jane puthjet e dashurise qe prej shume kohesh kam dashur te t'i jap.

-Te pres jashte botes...aty ku realiteti behet magji...te pres aty ku urrejtja behet dashuri...ku lotet kthehen ne rreze dielli...te pres aty ku le krenarine pergjithmone...te pres aty ku zemra ime sdo te vuaj me!

-Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:52 pm

-Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje.

-Pasuria nuk te jep dashuri, por dashuria na ben te pasur.

-Je fjala qe me vjen pas. Je zeri qe i jep force gjithe mendimeve te mia.

-Nese dashuria do te kishte ze, zemra ime do te kendonte perjete.

-Emocionet e dashurise jane ethe te shpirtit, kur te shoh vdes nga te ftohtet..brrr..uvaaa....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:52 pm

Dashuria, nga te gjitha pasionet, eshte me e rrezikshmja...sepse sulmon njekohesisht, koken, zemren, dhe trupin...

Dashuria triumfon mbi gjithcka, por jo mbi varferine, dhe dhembjen e dhembeve...

Nje deklarate dashurie, eshte si fillimi i nje loje shah: pasojat jane te pallogaritshme...

Asgje nuk i sherben dashurise, me shume sesa largesia...
Per cdo km largesi, dashuria shtohet...

E vetmja fitore e mundur, ne dashuri...eshte ikja...

Dashuria s'eshte gje tjeter, pervecse bindja e gabuar, qe disa femra jane ndryshe nga te tjerat...

Dashuria ka te drejte te jete, e poshter dhe genjeshtare...
kur eshte e "sinqerte"...

Per te qene te lumtur ne dashuri, nuk eshte nevoja te jemi te verber: mjafton qe nganjehere, te mbyllim syte...

Dashuria eshte fatkeqesia me e bukur, qe mund te na ndodhi...

Ne dashuri, te gjithe meshkujt jane hajdute: e duan akoma me shume nje femer, nese ajo eshte e tjeterkujt...(dhe anasjelltas)

Dashuria eshte e verber, thuhet:
poq cudi sa mire dallon, nje unaze te arte, nga unaza e pavlere...

Semundja me e perhapur e syve...eshte dashuria, me shikim te pare...

Dashuria mundet shume...
paraja mundet gjithcka...
me perjashtim te dashurise...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:53 pm

__________♥_______________Te dua, a me don,
________♥__________♥______une per ty e jap jeten
______♥__♥_______♥________e ti per mua qmendon?!
____♥_____♥____♥__________dhe me trego sa me don
__♥________♥____♥__♥_____
____________♥____♥_____♥_O Zot i vertet
_____________♥____♥__♥_mos me le te vuaj
______________♥____♥___mos ma largo te dashurin
_______________♥_____te behet i huaj.
________________♥____

___♥♥♥_______Te mendoj ne vete
___♥___♥_____te mendoj me drite
___♥_____♥___ te dua me Zemer
___♥______♥__te dua me shpirt
___♥______♥__
___♥_____♥___Te kam dashur
___♥___♥____dhe shum te dua
___♥♥♥______por te lutem ty
_____________mos mem tradhtua
__♥_____♥___
__♥_____♥___Te dua do te them
__♥_____♥___dhe ashtu do te mbes
__♥_____♥___te dua do te them
__♥_____♥___gjersa une te vdes
__♥_____♥___
__♥_____♥___Oj Dashuri e mallkuar
__♥♥♥♥♥____pse sme le te qet
____________po me ben te vuaj
__♥__________gjithnje ne ket jete
__♥_♥________
__♥__♥_______Asgje me te bukur
__♥____♥_____ska ne kete jete
__♥♥♥♥♥♥____se dashurija e vertet
__♥______♥___asgje me te bukur
__♥_______♥_ska per mua
__♥________♥_sa i dashur kur me thet TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:53 pm

-Mora nje trendafil dhe per te mos e lenduar e vendosa ne zemren time.Tani ta dhuroj ty qe je dashuria ime e pafund.

-Me duart e mia do te desha te te qoja ne parajse, por kur te shoh, je ti qe me sjell parajsen ne mendje.

-Eshte e veshtire t'u thuash njerezve qe do "Te dua", kur e di qe keto fjale mund te te bejne ta humbesh pergjithmone.

-A qe behet per dashurine eshte pertej te mires dhe te keqes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:54 pm

-Do desha te shkrihesha ne trupin tend, si bore ne diell, per te reshkitur embelsisht pergjate shpatullave te tua dhe per t'u zhdukur vetem pasi te te kem peshperitur sa shume te dua.

-Syte e tu si te nje maceje jane per mua nje gervishtje ne zemer.

-MOMENTET E BUKURA NUK I NDJEN KUR I JETON, POR VETEM KUR I KUJTON ME NOSTALGJI....

-Kam besuar se kam dashur shume persona...por vetem tani qe te humba kuptova qe je njeriu qe vertet dua .....je ti..... Te dua!

-Nese do te me duhet te zgjidhja mes teje dhe jetes time do te te zgjidhja ty, sepse je ti jeta ime.

-Gjeja e fundit qe kujtoj eshte imazhi yt me ate te kapur prej dore qe dilnit nga jeta ime....pas kesaj...asgje...

-Mos e fshij embelsine tende, sepse te jesh e ndjeshme nuk do te thote te jesh e 'dobet' por te kesh nje zemer qe rreh me fort se te tjeret.

-Ti me the per te te harruar, por une kam qen aq i harrueshem sa qe kam harruar per te te harruar...

-Dashuria eshte si nje zjarr qe te djeg brenda. KUJDES!!! Mos e shuaj kurre!

-I tha dashuria miqesise: pse ekziston ti kur jam une? Miqesia u pergjigj: Per te mbushur me nje buzeqeshje atje ku ti le lot.

-Kur linde ti binte shi...nuk ishte uje, ishin engjejt qe qanin sepse kishin humbur yllin e tyre me te bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:54 pm

-Nqs do te jesh i lumtur per nje cast, Rebelohu! Nqs do te jesh i lumtur per gjithe jeten, Fal!

-Largesi eshte per dashurine ashtu si era eshte per zjarrin. Shuan ate te voglin por ushqen ate te madhin.

-Nqs enderron vetem, eshte thjesht nje enderr, nqs enderron cift, eshte realitet qe fillon.

-Dashuria ime per ty do te mbaroje atehere kur nje piktor i verber do te arrije te pikturoje zhurmen e nje petali trendafili qe bie mbi toke ngadale.

-E dua dashurine, sepse eshte lumturi, ndonese te jep ndonjehere trishtim, por prape eshte e bukur, sepse eshte DASHURI.

Nje puthje krijon nje histori te bukur dashurie, por poezia e ben te pafund!

-Cfare eshte tjeter nje puthje: Vec nje apostrofe e kuqe mes fjaleve TE DUA!

-Te duash eshte te zgjedhesh, te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!

-Puthje te njejta nuk ekzistojne, cdo puthje ka shijen e vet!

-Jane te embla fjalet e tua por jane me te embla puthjet qe i vodha buzeve te tua!

-E cfare eshte nje puthje? Nje sekret i thene ne goje, nje cast te pafund qe ka feshferimen e nje blete midis luleve.

-Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate

-Puthjet nga puthjet shume ndryshojne,
por puthjet e tua te embla do te jene pergjithmon.

-Nje fjale na liron nga te gjitha peshat dhe dhimbjet e jetes, a fjale eshte DASHURI

-Ne fund te fundit nuk vlen te shpikesh "te pamunduren"...e lehte per t'u thene, e veshtire per t'u bere...k gje e komplikuar quhet DASHURI!

*S'kam zemer nga sermi,s'kam zemer flori,por kan nje zemer te paster qe te don vetem ty

*Dashuria te verbon,prandaj nuk me sheh ti dot

*Sikur djalli te falet dhe engjelli te mallkoj,sikur deti te behet i kuq si vena,ateher mund te me dalesh ti nga zemra

*Nese me don me t'vertet me telefo shpejt,para se t'vij tjetri n'zemren time dhe t'harroj krejt

*Sikur nji dite te ishte pergjithmon ateher ate dite dua te ndodhem me ty

*Nese nji top rere ty ne puthje do te kishte dhuruar,une do te kisha dhuru t'gjith Saharen

*Sikur te isha une ti dhe ti une, ateher do e kuptoje qe te dua shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:55 pm

*Nese une do te telefonoja ty sa her qe per ty mendoj,ateher c'do 5 min do hapje tel

*Nese ti nuk don veten,nuk mund te duash as njerzit rreth teje

*Nese ti do ishe lot,s'do kisha qar kurr,nga frika mos te te humbas

*Nese dashuria esht e verber....Si me gjeti mua ateher?

*Nese dashuria do ishte krim,ne te dy do ishim persona me ne kerkim

*A nuk je i lodhur?Se po vrapon ore te tera ne mendjen time

*Me mir nje dashuri e shkurter me perfundim te mire,se sa nje dashuri pa fund ne jet te veshtir

*Dashuria esht si zog qe kendon ne zemren e c'do personi

*Dashuria e vertet nuk njeh keqkuptime

*Flutura nuk fluturon do pa flet,Ariu i bardh s'jeton dot pa akull ne det,une pa ty s'jam e qet

*Jeton nje Clown ne zemren time,shume i vogel por i
vecant,qeshen,qan,kendon,kercen,nese ndjehesh keq dhe don te qash mund t'vish ta maresh

*S'ka rruge pa fund,s'ka dete pa thellesi,s'ka gje ta ngushelloj zemren time der kur t'vish ti

*Dashuria esht e veshtir,dashuria te vret,vetem me ty ndjehem e qet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:56 pm

"Fjala te dua"
Ne 100 Gjuh te Botes

Albanian
Te dua

Arabic
Ana behibak (to male)

Arabic
Ana behibek (to female)

Armenian
Yes kez sirumen

Bambara
M'bi fe

Bangla
Aamee tuma ke bhalo aashi

Belarusian
Ya tabe kahayu

Bisaya
Nahigugma ako kanimo

Bulgarian
Obicham te

Cambodian
Soro lahn nhee ah

Cantonese Chinese
Ngo oiy ney a

Catalan
T'estimo

Cheyenne
Ne mohotatse

Chichewa
Ndimakukonda

Corsican
Ti tengu caru (to male)

Creol
Mi aime jou

Croatian
Volim te

Czech
Miluji te

Danish
Jeg Elsker Dig

Dutch
Ik hou van jou

English
I love you

Esperanto
Mi amas vin

Estonian
Ma armastan sind

Ethiopian
Afgreki'

Faroese
Eg elski teg

Farsi
Doset daram

Filipino
Mahal kita

Finnish
Mina rakastan sinua

French
Je t'aime, Je t'adore

Gaelic
Ta gra agam ort

Georgian
Mikvarhar

German
Ich liebe dich

Greek
S'agapo

Gujarati
Hoo thunay prem karoo choo

Hiligaynon
Palangga ko ikaw

Hawaiian
Aloha wau ia oi

Hebrew
Ani ohev otah (to female)

Hebrew
Ani ohev et otha (to male)

Hiligaynon
Guina higugma ko ikaw

Hindi
Hum Tumhe Pyar Karte hae

Hmong
Kuv hlub koj

Hopi
Nu' umi unangwa'ta

Hungarian
Szeretlek

Icelandic
Eg elska tig

Ilonggo
Palangga ko ikaw

Indonesian
Saya cinta padamu

Inuit
Negligevapse

Irish
Taim i' ngra leat

Italian
Ti amo

Japanese
Aishiteru

Kannada
Naanu ninna preetisuttene

Kapampangan
Kaluguran daka

Kiswahili
Nakupenda

Konkani
Tu magel moga cho

Korean
Sarang Heyo

Latin
Te amo

Latvian
Es tevi miilu

Lebanese
Bahibak

Lithuanian
Tave myliu

Malay
Saya cintakan mu / Aku cinta padamu

Malayalam
Njan Ninne Premikunnu

Mandarin Chinese
Wo ai ni

Marathi
Me tula prem karto

Mohawk
Kanbhik

Moroccan
Ana moajaba bik

Nahuatl
Ni mits neki

Navaho
Ayor anosh'ni

Norwegian
Jeg Elsker Deg

Pandacan
Syota na kita!!

Pangasinan
Inaru Taka

Papiamento
Mi ta stimabo

Persian
Doo-set daaram

Pig Latin
Iay ovlay ouyay

Polish
Kocham Ciebie

Portuguese
Eu amo te

RƃĀ¤toromanisch
Jeu carezel Tei

Romanian
Te ubesk

Russian
Ya tebya liubliu

Scot Gaelic
Tha gra\dh agam ort

Serbian
Volim te

Setswana
Ke a go rata

Sindhi
Maa tokhe pyar kendo ahyan

Sioux
Techihhila

Slovak
Lu'bim ta

Slovenian
Ljubim te

Spanish
Te quiero / Te amo

Swahili
Ninapenda wewe

Swedish
Jag alskar dig

Swiss-German
Ich lieb Di

Tagalog
Mahal kita

Taiwanese
Wa ga ei li

Tahitian
Ua Here Vau Ia Oe

Tamil
Nan unnai kathalikaraen

Telugu
Nenu ninnu premistunnanu

Thai
Chan rak khun (to male)

Thai
Phom rak khun (to female)

Turkish
Seni Seviyorum

Ukrainian
Ya tebe kahayu

Urdu
mai aap say pyaar karta hoo

Vietnamese
Anh ye^u em (to female)

Vietnamese
Em ye^u anh (to male)

Welsh
'Rwy'n dy garu

Yiddish
Ikh hob dikh

Yoruba
Mo ni fe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 9:59 pm

C'do vajzė ka nevojė pėr njė djalė pėr te permbushure tė gjitha nevojat e saj,
C'do djalė ka nevojė pėr tė gjitha vajzat pėr te permbushur te vetmen nevojė te tijen.


Dashuria ėshtė historia e jetės se njė femre,
ėshtė njė episod i jetės se njė mashkulli.Dashura nis me shampanje edhe mbaron me kamomil.

Pse mos dashurosh qe 13-vjeēar kur mund tė vdesėsh ne ēdo moshe?

Dashuria ėshtė njė monument qe ruhet nga njeriu.

Dashuria nuk njeh moshe.

Tė puth pak buzėt e tua se mbase ka mbetur pak helm
pėr mua.

Pse sdashuruam as unė as ti, po dashuronte dashuria, njė dashuri njė fshehtesi me e fshehte se dashuria.

Ato qe kanė kurajo te dashurojne kanė kurajo edhte te veprojnė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 11:06 pm

Dashuri eshte te thuash dua te vdes
dhe te marresh si pergjigje vij me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 11:07 pm

DASHURIA ESHTE E VERBER ANDAJ PREKEN KUDO TE DASHURUARIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 11:07 pm

c'eshte dashuria?tere libri ne nje fjale,tere oqeani ne nje pike loti,shtate pale qiej ne nje shikim,furtune ne nje psheretime,rrufe ne nje prehje,nje mije vjet ne nje cast.kjo eshte dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 7:24 pm

dashurija eshte si nje pishine qe bie brenda por une nuk rashe por me rreshqiti kemba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 9:14 pm

Dashuria eshte nje kopsht me lule nese hyn aty dije se u ngule!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

thenie dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: thenie dashurie   thenie dashurie Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thenie dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: