Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
letra dashurie Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
letra dashurie Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
letra dashurie Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
letra dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
letra dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
letra dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
letra dashurie Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
letra dashurie Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
letra dashurie Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
letra dashurie I_vote_lcap17%letra dashurie I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
letra dashurie I_vote_lcap29%letra dashurie I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
letra dashurie I_vote_lcap31%letra dashurie I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
letra dashurie I_vote_lcap23%letra dashurie I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
hot_spicy
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
Darkangel
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
angel boy
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
Child In Time
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
Blue Paradise
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
Child Of Darkness
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
rapper_girl
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
Mars
letra dashurie I_vote_lcapletra dashurie I_voting_barletra dashurie I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 letra dashurie

Shko poshtė 
+13
hot_spicy
anisa
Lacuna_Coil
rapper_girl
3bla
--( sea angel )--
Blue Paradise
RioT
barbi brune
bad boy
metallica_death
Burzgoroth
Darkangel
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:05 pm

Ti, erdhe rastesisht ne mua atehere kur une se prisja qe ne jeten time te vjen dicka e tille dhe Ti erdhe !.... Erdhe dhe le gjurme te pa shlyera brenda nje shpirti qe kishte nevoje te ndjej nje dashuri qe i mungonte ne jeten e tij .....Mos harro kurre se po mos te kishte nevoje shpirti im per nje dashuri te tille kurr brenda sdo te lejonte ...e gjete zbraztesine e nje zemre te gatshme te sakrifikoje per Ty ....!
Nese ndonje here dikush do te me pyeste ne do i ziu sy te te shof Ty ....? do i pergjigjesha ne kete menyre : a do i verbri sy drite me mire me pyet keshtu....sepse verberia e syve eshte e pa shmangshme ne mos gjetjen e syve te T'u ....vetem ate here do dije te dalloje driten nga errsira e neteve te pa fundme,jeta vazhdon me mos ndalesen e saj e ti mbetesh perhere kujtimi i oreve te mia....kujtim i neteve te mia te gjata.....ne pritjen e ardhjes se mengjesit dhe shfaqjes se drites ne fund te nje errsire kaq te gjate per mua ....!
MALLSHEM PER TY DO MBES PERHERE !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:07 pm

Veshtir qenka te maresh lapsin dhe te shkruash por ja qe nuk mund te rri. Te prita te vish me buzeqeshje por ti me erdhe me fjalen qe asnjehere nuk kisha dashur ta degjoja, jam mire ketu Dhembja per ty dita dites po me shtohet se bashku me lotet e mi. me ka marr malli per cdo gje: per zerin tend, buzeqeshjen tende, syt e tu ...
Largimi yt i hershem shkaktoi plag te medha ne zemren time, nuk ka ilac qe do te mi sheroje keto plage edhe pse disa thone koha sheron cdo plag un nuk besoj. plaga do me sherohet atehere kure te vij dhe une ne parajs Sa me teper kalon koha aq me teper ndjej mungesen tande. Me shpirt te venitur, me zemer te thyer dhe kthes te pakthyer, me lot ne sy deri sa te jetoj nuk do te harroj. Kush e di sa dite pa diell, pa lule, pa gezim do te kalojne, kurse ne zemren time vetem lot, vuajtje dhe mall per fjalet dhe buzeqeshjen tende te embel. Dhembja nuk ka fund kurse lotet nuk kan fuqi te shprehin pikellimin per ty. Gjithmon do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike vetem duke me shterguar doren. Me shpirt te venitur, zemer te thyer, me shpres te pa shpres, si dje, si sot, si neser une i perlotur te pres te kthehesh, po jo do vi une ma shpejt te ty te ma kthesh besimin ne dashuri, te ma ktheshy lumturin dhe gjith ate qe pata kur ishim se bashku. Mungesa yte ne cdo vend po ndihet. Ditet pa ty vetem une e di se si i kaloj. Malli dhembja per ty kurre nuk do te shuhen. Do te dua edhe me shum se sa te kam dashur, edhe me shum se sa e dua veten,. Une do te jem ne shpirt vetem e ytja e ti vendos vet per lumturin qe mund ta kemi se bashku..atje ne parajse.me prit i dashur se kam edhe pak pune ta perkrah imaxhin tend dhe perseri do jemi se bashku dhe te lumtur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:07 pm

“Kjo vetmi e gjate mori emrin tend
Ky trishtim pa fund mori emrin tim
Po me thuaj tani, ku je ti
Qe shum her i vizatove
Po kurre nuk i kuptove syte e mi
Eci vetem neper shi
Per te shplare kujtimin qe me le ti
Per te hequr nga mendja ato fjale aq te embla
Eci dhe koken nuk dua ta kthej
Per te pare se si gjithcka shembej
Nuk e kuptoj se si e humba zemren
dhe gjithckaje i vura tendin emer.”


“E di se nje cast me ke munguar
E kuptoj s’te kam me prane
E ndjej zemra jote eshte lenduar
Por e fsheh dhimbjen e saj
Me fal nese nuk te them te dua
Por te dua nuk mjafton
Ti se ke iden se cfar je per mua
Po ta krahasojme dashurine tone
Nuk do mend qe ti nuk fiton
Je ne shpirtin time cdo ore e cast
S’ka mendim qe s’te perket
I mbyll syte shikoj imazhin tend
Dhe kur i hap prap aty te gjej
Hyre ne zemren time kur ne te kishte vetem zbrazeti
Ti s’ke per ta kuptuar sa te dua un kurre
asnjeher nuk do te doje njeri... madje as mua ti.”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:19 pm

pfff i kam inat kto gjera

p.s darkangel i ke shkruar bukur letrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 9:38 pm

po te ishte ketu ajo vajza qe dua une do te shkruaj nje roman per te por ja qe nuk eshte
fatkeqesia ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 9:47 pm

une po shkruj nje poezi te vogel fare meqense spo gjej nai tem qe shkruhen poezi

Une dhe ti
ti dhe une
me nje fjal te
DUA SHUM
Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:00 am

Burzgoroth shkruajti:
pfff i kam inat kto gjera

p.s darkangel i ke shkruar bukur letrat
edhe un i kam inat
sme pelqen qe komunikimi ne dashuri te behet me dhenien e nje letre por me blerjen e nje telefoni shume te mire dhe te nje numri me kontrate.......he he eshte me ideale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:36 pm

I urrej kto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 9:31 pm

bad boy shkruajti:
une po shkruj nje poezi te vogel fare meqense spo gjej nai tem qe shkruhen poezi

Une dhe ti
ti dhe une
me nje fjal te
DUA SHUM
Surprised
hahahaahhahahah sa i madh esht ky mo aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:00 pm

ja ta them une nje leter per amoren time

Amore te dua po nga qe eshte erresir me kap per dore.mos harro neser kur te dalim dua akullore.ti me do dhe une e di ma thoje kur ishe ne shpi.nje vend na pelqen dhe ti e di qe ja vlen.un te thoja te dua ti me thoje eshte pak per mua.te thoja jeta ime ti me thoje heret per pushime.te thoja sagapo ti me thoje kujdes se me kafsho.sic ta thash dhe po ta them ti vajz me ppelqen me ty do lidh jet sepse do jemji pashk perjet.TE DUA TE DUA se ti me perket mua


SHenim ;kot ja kam fut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:03 pm

hihihiihihihihhii
cfar letree :D :D
imagjinio qe ja ke fut dhe kot ee hihihihihihihihihi
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:03 pm

hahahahahh te thash une qe jam mire me letersine Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:07 pm

qe je i mir as nuk e diskutoj fare un :D :D :D
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:10 pm

hahahahahahhaha dhe ti nuk mbetesh mbrapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
--( sea angel )--
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
--( sea angel )--


Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti dhe cdo gje qe ka lidhje me ujin
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 10/11/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 7:46 pm

Te ulur ne nje stol
Filloi te binte shi
Te dua tha ajo
As une tha ai
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 8:43 pm

vdiqa un per ty,
vdiqe ti per mu,
kujt i plasi K***
se vdiqem ne te 2!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 8:45 pm

3bla shkruajti:
vdiqa un per ty,
vdiqe ti per mu,
kujt i plasi K***
se vdiqem ne te 2!!!

alamet letre Razz:P :gaga: :gaga:
lere iher qe e ke shkruar gabim Laughing
jo kujt i plasi k** po kujt i plasi b*** eshte ajo
se di mir ti jo LaughingRazz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 9:36 pm

--( sea angel )-- shkruajti:
Te ulur ne nje stol
Filloi te binte shi
Te dua tha ajo
As une tha ai
Puthje

hahahhahahahaahahahahaa sa e bukur kjo. hahahahaa

letra dashurie?? ppfff nuk di une.
une sot bera nje vjersh per shokun por qe kur e lexoi donte tme vriste se ishte ofenduese. kshu di une,nga kto. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
letra dashurie Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:18 pm

vazhdon akoma ajo qe kam then lart.
e mora ne qaf shokun me letrat e mia ''te bukura'' dhe poezit gjith ndjenj qe kur i lexon ai,vdes nga inati. hahahaa
anisa i ke parasysh ti pak a shum.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
letra dashurie Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
vazhdon akoma ajo qe kam then lart.
e mora ne qaf shokun me letrat e mia ''te bukura'' dhe poezit gjith ndjenj qe kur i lexon ai,vdes nga inati. hahahaa
anisa i ke parasysh ti pak a shum.. Razz Razz


hahahahahha sa qesh kur lexoj ato poezit e juaja ne pushim te gjate.
po keto kohet e fundit sikur nuk me keni treguar krijimtarit e juaja, do me tregosh nsr ndonje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:35 pm

anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
vazhdon akoma ajo qe kam then lart.
e mora ne qaf shokun me letrat e mia ''te bukura'' dhe poezit gjith ndjenj qe kur i lexon ai,vdes nga inati. hahahaa
anisa i ke parasysh ti pak a shum.. Razz Razz


hahahahahha sa qesh kur lexoj ato poezit e juaja ne pushim te gjate.
po keto kohet e fundit sikur nuk me keni treguar krijimtarit e juaja, do me tregosh nsr ndonje

te ishte per mua,vazhdoja se e di koken time ti,po kam frik se preket shoku,behet keq pastaj.haahahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
letra dashurie Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 10:36 am

letra dashurie?kto ishin ne mode kohe me parekur nuk ekzistonte celulari emaili pc etj...
tani nuk perdoren me aq me teper qeka nga ata qe nuk dine te postojne nje te tillejome tja jne njeriut te zemres.ka plotmenyrapr ta shprehur dashurine DIKUR ISHTE ME LETRA Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:37 am

menyra e komunikimit me letra esht shum poetike ,, per mua jane me fat te dashuruarit e asaj periudhe , por shume pak sot arrijne tia kuptojne vleren artistike ose m sakt ta risjellin paksa neper jetet e tyre romantike , kur ekziston ajo q ne e quajm perparsi teknologjike..
nejse , letrat m duken shum..hhmm..natyrale..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 9:25 pm

e kam bere men qe do te shkruaj nje leter dashurie dhe do ta shkruaj qe tja jap amores
dhe ta lexojme kur te jemi me beba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 9:26 pm

hihihihihi edhe mua me ka shku mendja por duhet vetem durim,se frymzimin e kam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

letra dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   letra dashurie Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
letra dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» letra HUMORISTIKE bomb fare....
» Histori Dashurie
» thenie dashurie
» Poezi dashurie.
» pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: