Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcap17%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcap29%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcap31%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcap23%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
hot_spicy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
Darkangel
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
angel boy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
Child In Time
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
rapper_girl
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
Mars
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 40 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Uroni antaret per ditelindje

Shko poshtė 
+74
Enny-Art
Glamours' Master
Iron Snake
cycling_boy
che tartuf junior
che guevara
Big_Boss
Nightmare
RockAngel
Marionette`s Word
Shpirti-pist
dj hacker
anisa
NIKI
sweet_girl
123bla returns
Slash
Burzgoroth
doni
Grifsha
maria gracia
DARK LOVE
death & black
LaLuC-I
free spirit
*...BE YOURSELF...*
roxy
the space
smart devil
terenc
elbasanlli-puro
the doctor 2000
enio
bituku85
toni'world
Rej
alex_anto
hot_spicy
kitty
odise
cobain
aurel_m131
saturno
eni dr
3bla
LoPiNa
bad boy
wooow
play_boy
don corleone
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
SIMPATIKU_DR
dead angel
ani
dj jero
angel boy
Endi
Venus
Blue Paradise
RioT
SupergirL
Darkangel
spartaku
Child In Time
rapper_girl
baks
MaRgOt
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
78 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Tue Dec 08, 2009 10:08 pm

qamiles lart i uroj dhe 100 vite te lutmura dhe sa me pak vodka se le nam Razz te puth te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
evisa
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
evisa


Female
Numri i postimeve : 7
Mosha : 26
Vendndodhja : gramsh city
Hobi : kercimi &sporti(volej)
Koha e lire : sporti
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2010

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 5:46 pm

plz me thoni disa urime(poezi) per ditelindje qe te jen te bukura ...............<3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1Mon Jan 03, 2011 11:37 pm

ja ta them un nje edhe 100
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 40 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Uroni antaret per ditelindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 40 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???
» uroni mirserdhjen antarit te 200!
» uroni per gjera te tjera,,per festa ose gje tjeter
» Pershendesni antaret me nje kenge
» Pershendesni antaret qe keni perzemer

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Urime-
Kėrce tek: