Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcap17%Uroni antaret per ditelindje I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcap29%Uroni antaret per ditelindje I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcap31%Uroni antaret per ditelindje I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcap23%Uroni antaret per ditelindje I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
hot_spicy
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
Darkangel
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
angel boy
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
Child In Time
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
Blue Paradise
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
rapper_girl
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
Mars
Uroni antaret per ditelindje I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje I_voting_barUroni antaret per ditelindje I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Uroni antaret per ditelindje

Shko poshtė 
+74
Enny-Art
Glamours' Master
Iron Snake
cycling_boy
che tartuf junior
che guevara
Big_Boss
Nightmare
RockAngel
Marionette`s Word
Shpirti-pist
dj hacker
anisa
NIKI
sweet_girl
123bla returns
Slash
Burzgoroth
doni
Grifsha
maria gracia
DARK LOVE
death & black
LaLuC-I
free spirit
*...BE YOURSELF...*
roxy
the space
smart devil
terenc
elbasanlli-puro
the doctor 2000
enio
bituku85
toni'world
Rej
alex_anto
hot_spicy
kitty
odise
cobain
aurel_m131
saturno
eni dr
3bla
LoPiNa
bad boy
wooow
play_boy
don corleone
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
SIMPATIKU_DR
dead angel
ani
dj jero
angel boy
Endi
Venus
Blue Paradise
RioT
SupergirL
Darkangel
spartaku
Child In Time
rapper_girl
baks
MaRgOt
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
78 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Mon Jun 23, 2008 12:06 am

Uroni ata qe kane ditelindjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 4:06 pm

100 vjec vellait im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 4:35 pm

edhe 100 vllait te fefes qe e la pa gjume. Razz

edhe pak e ka nje shtrigeeeee ditlindjen . lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 7:43 pm

U BEFTE 100 MGJS E KAM URUAR NEPERMJET FEFES lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 10:43 pm

Po e uroj dhe une vellain tend :D
Edhe 100 pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 10:58 pm

rrofsh rrofsh te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:01 pm

U be dhe vellai Fefes vip lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:03 pm

ti e njef
kalo ne msn se do te tregoj 1 gje haha
qe ka lidhje me ate mhb qe mthe ndrek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 29
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:53 pm

Edhe 100 vllai fefes.E po dhuratat ku duhet ti lem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 29
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:54 pm

E po sa vjec mbushi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:54 pm

23 vjec !
dhuratat mi jipni mu se ja jap un ! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:55 pm

hahah,ej po per ato qe nuk jane materiale si do ja bejme? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:56 pm

prap mu cke ti lol
se e rregjitrojme me kamer , dhe i tregojme vetem gjestin qe ka me shum rendesi haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:58 pm

haha,mire e ke,nice idea.Hajt pra naten te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 11:59 pm

e mir pres dhuraten un qe do me japesh mu x vellain tim heres tjeter lol
puc naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:40 am

ueeeee qeke ber chat ktu. hera fundit, ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 3:30 pm

PO MIR MI SE NE LIDHJE ME TEMEN PO FLASIN. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 4:24 pm

joo se tema esht uroni ANTARET. kur te behet antar vllai i fefe ateher po.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 1:31 am

100 vjec free spirit !
puc te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 1:44 pm

PO UNE E DI QE E KA NSR PO SJAM E SIGURTE!NJS,PO E UROJ EDHE UNE.
U BEFSH 100!!KLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 9:55 pm

Edhe 100 pra free spirit! torte GEZUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:05 pm

ue paska ditelindjen shoqja ime e banges sot. O free spirit, edhe 100 lal! torte Puthje

_________________
Uroni antaret per ditelindje Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 1:43 am

i uroj te gjithve ato qe kane ditelindjen edhe 111 vjet dhe jini ne paqe me veten tuaj hahahahahahaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:30 pm

edhe pse kane kaluar ca dite i uroj spartakut edhe 100 vjec !
suksese kudo, ne shkolle, pune, jete e familje
iu befshin realitet te gjtiha deshirat ty dhe familjes tende :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:38 am

Urime tgjithve atyre qe kan apo kan pas ditlindjen Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Uroni antaret per ditelindje Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Uroni antaret per ditelindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Urime-
Kėrce tek: