Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcap17%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcap29%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcap31%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcap23%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
hot_spicy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
Darkangel
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
angel boy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
Child In Time
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
rapper_girl
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
Mars
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 20 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Uroni antaret per ditelindje

Shko poshtė 
+74
Enny-Art
Glamours' Master
Iron Snake
cycling_boy
che tartuf junior
che guevara
Big_Boss
Nightmare
RockAngel
Marionette`s Word
Shpirti-pist
dj hacker
anisa
NIKI
sweet_girl
123bla returns
Slash
Burzgoroth
doni
Grifsha
maria gracia
DARK LOVE
death & black
LaLuC-I
free spirit
*...BE YOURSELF...*
roxy
the space
smart devil
terenc
elbasanlli-puro
the doctor 2000
enio
bituku85
toni'world
Rej
alex_anto
hot_spicy
kitty
odise
cobain
aurel_m131
saturno
eni dr
3bla
LoPiNa
bad boy
wooow
play_boy
don corleone
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
SIMPATIKU_DR
dead angel
ani
dj jero
angel boy
Endi
Venus
Blue Paradise
RioT
SupergirL
Darkangel
spartaku
Child In Time
rapper_girl
baks
MaRgOt
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
78 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:47 pm

edhe 100 eri se dje s'kam hyre ne net

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 2:00 am

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 HappyBirthdayGuitar

YLLI IMEE JA ARRITE DHE KSAJ DITE Cool
U BEFSH EDHE 10000 VJEC DHE QOFSH I LUMTUR SE E MERITON, TE DU SHUUUUM

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 2:01 am

edhe 100 fefe, gjithe te mirat ne jete. Gezuar

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 2:05 am

ooo edhe 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 ai qe ka ditelindjen fefe..me vjen mire qe po ta uroj tani...gezuar vetem fat e lumturi ne jete..gezuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 2:07 am

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Happy_birthday_rock-1
fefe gezuuuuuaaaarrrrrrr,te uroj vetem lumturiiiiiii, tpuuuuccccc foooooolt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 2:08 am

sh flm child in time sof lacuna dhe sweet girl !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 2:11 am

wee ca eshte ajo fjale u bere i madh.. Razz
naten edhe 100 edhe klm te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 3:23 am

edhe 100
te uroj absolutisht gjith te mirat ne cdo kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 3:41 pm

edhe 100 fefes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 3:49 pm

gezuar ditlindjen,fefe. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:09 pm

edhe 100 fefe se nuk te paskam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:13 pm

edhe 100vjec ai qe ka pas ditlindjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:35 pm

Photobucket
per fefen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:41 pm

edhe 100 fefes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:05 pm

nuk ika sot te rocku Crying or Very sad Crying or Very sad
sorry fef.
tkshxh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj hacker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:19 pm

i uroj te tere antaret de vdesin sa me shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:20 pm

dj hacker shkruajti:
i uroj te tere antaret de vdesin sa me shpejt


ca flet re hahaha i modh qenke lale po une e di qe ato qe e majne ne goje si puna jote nuk e kane shum te gjate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:21 pm

dj hacker shkruajti:
i uroj te tere antaret de vdesin sa me shpejt
affraid affraid affraid affraid pale pale pale pale UAAA PSE MI?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:28 pm

dj hacker shkruajti:
i uroj te tere antaret de vdesin sa me shpejt
affraid affraid Shocked Shocked OUUUU E PSE MO???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj hacker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:31 pm

bera shaka mo mos u merzisni kaq shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 7:55 pm

thnx kush ka uru
se skam kohe me i shkrujt emrat te gjithe , se do leviz
puc gocat , nga 1 birr cunave haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj hacker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 8:32 pm

uroj stergjyshen time qe mbush sot 105 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 8:37 pm

u beft 200 vjece stergjyshja jote.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 8:39 pm

EDHE 100 FEFE.DHE QOFSH I LUMTUR GJITHMONE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 12:51 am

Edhe 100 kush ka dtl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 20 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Uroni antaret per ditelindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 20 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???
» uroni mirserdhjen antarit te 200!
» uroni per gjera te tjera,,per festa ose gje tjeter
» Pershendesni antaret me nje kenge

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Urime-
Kėrce tek: