Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcap17%Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcap29%Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcap31%Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcap23%Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
angel boy
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
Mars
Pershendesni antaret me nje kenge I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
+50
elbasanlli-puro
hot_spicy
Stratovarius
Iron Snake
the doctor 2000
AURORA BOREALIS
don corleone
3bla
angel_wolf
cobain
Shpirti-pist
odise
Nejona
xhamajka
ani
wooow
play_boy
vagabondi_eri
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
Mrs.perfect
3rrorr
Burzgoroth
kristi
S.A.M--->2
bad boy
Endi
smart devil
Tarjaholic
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
SupergirL
Blue Paradise
RioT
Enny-Art
kitty
saturno
Darkangel
chrisbrown
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
MaRgOt
fefe_
Mars
Venus
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
54 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Mon Jun 23, 2008 12:05 am

Pershendesni njeri-tjetrin me nga nje kenge. po te doni edhe dy, nuk ja u prish njeri :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:42 pm

pershendes soldier of fortune me nemo-nightwish
lacuna coil me iced earth-watching over me
dhe veten time me in extremo-vollmond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:43 pm

shi me shi sa mire me na njef gocat, edhe shijet muzikore na di.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:50 pm

hahhhahhah po po ashtu eshte Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:00 pm

Child Of Darkness shkruajti:
pershendes soldier of fortune me nemo-nightwish
lacuna coil me iced earth-watching over me
dhe veten time me in extremo-vollmond
shiifff me njihka me verte. Razz

ty te pershendes me houses of the holy--led zeppelin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:03 pm

shi me paska pershendet me kengen qe sapo mbaroi duke e degjuar lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:05 pm

po prandaj te pershendeta me ate une se spo me vinte gje ne mendje.
tani te pershendes me nje kenge cfare te duash ti. puucc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:10 pm

ehe ok.te prsh me metallica-nothing else matters te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:13 pm

iiii flm . sot e degjova live te lokali nga cunat.
ty te pershendes me boom---system of e down.
kiiisssssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 10:16 pm

I pershendes te gjithe me Hello - Evanescence.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

pershendes venus dhe Lacuna_Coil me going under-Evanescence.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:27 pm

pershendes Venus me I can fly--Gabriell (nuk e di ca shijesh muzikore ke dhe po te pershendes me nje kenge qe me pelqen shuum mua)

pershendes Child of darkness me Toxity--soad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:43 pm

thnx te prsh me him-poison girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:50 pm

yyyyyy sa kohe pa e degjuar. uhhh flm qe ma kujtove.
flm . te pershendes me nje kenge hip hop --titullin gjeje vet se nuk e kam iden. lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:52 pm

hhhhahah thnx mgjs sme pelq hip hop :D
p.s fjala e fundit qe ke shkrujt ti me lart eshte nicku im ne 1 forum tj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:30 am

Venus shkruajti:
I pershendes te gjithe me Hello - Evanescence.

Kjo eshte kenge tamam per te pershendet nga titulli,e une te persh ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:40 am

prsh kete lart me bon jovi-always
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:47 pm

SH flm e pelq me verte kete kengen.
Une te pershendes ty me whatching over me-Iced earth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 1:41 pm

Child Of Darkness shkruajti:
hhhhahah thnx mgjs sme pelq hip hop :D
p.s fjala e fundit qe ke shkrujt ti me lart eshte nicku im ne 1 forum tj lol!

e dii. dmth i lov ya eee. e thash ne te foluren e njerzve me ngjyree se mpelqen.
te pershendes me When the eagle cryes---iced earth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 2:25 pm

I pershendes te gjithe me Hotel California-Eagles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:06 pm

thnx,ju prsh me nirvava-smells like a teen spirit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:20 pm

edhe une ju pershendes me nirvana--rape me Embarassed Embarassed me falni po kjo me pelqen shuume, por mos e merrni titullin me kuptimin e pare, ok? lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:24 pm

jo mi jo e dime mos ki turp ti!!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:28 pm

sh mire....uhhhh shyqyr.haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:30 pm

Mars shkruajti:
SH flm e pelq me verte kete kengen.
Une te pershendes ty me whatching over me-Iced earth
se e di qe e pelq mi prandaj te prsh,edhe ti e di qe un e "dua"shume kete kengen .hahha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendesni antaret me nje kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pershendesni antaret qe keni perzemer
» Uroni antaret per ditelindje
» a e ndoqet koncertin e mtv dje te top chanel dhe kush kenge ishte per ju fituese?
» cila kenge ju pelqeu me shume te kenga magjike 2008?
» kush nga antaret e forumit ju mbeti ne mendje,nga takimi i socem.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: