Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcap17%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcap29%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcap31%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcap23%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Uroni antaret per ditelindje

Shko poshtė 
+74
Enny-Art
Glamours' Master
Iron Snake
cycling_boy
che tartuf junior
che guevara
Big_Boss
Nightmare
RockAngel
Marionette`s Word
Shpirti-pist
dj hacker
anisa
NIKI
sweet_girl
123bla returns
Slash
Burzgoroth
doni
Grifsha
maria gracia
DARK LOVE
death & black
LaLuC-I
free spirit
*...BE YOURSELF...*
roxy
the space
smart devil
terenc
elbasanlli-puro
the doctor 2000
enio
bituku85
toni'world
Rej
alex_anto
hot_spicy
kitty
odise
cobain
aurel_m131
saturno
eni dr
3bla
LoPiNa
bad boy
wooow
play_boy
don corleone
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
SIMPATIKU_DR
dead angel
ani
dj jero
angel boy
Endi
Venus
Blue Paradise
RioT
SupergirL
Darkangel
spartaku
Child In Time
rapper_girl
baks
MaRgOt
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
78 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:56 pm

pse kush eshte zene me mua?

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:58 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
pse kush eshte zene me mua?

hihihi ti me mua pra nejse vl po deshe sqarohemi me pm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:59 pm

ok!

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 3:02 am

edhe 100 vjec COLORED_SPIRIT
E KALOFSH SA ME BUKUR DITEN ME FAMILJEN APO SHOQERINE
SA ME SHUM FAT E MBARESI E SUKSESE KUDO NE JETE !

torte Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 9:21 am

shuum urime per colored_spirit. shuum suksese ne jete dhe lumturi. torte Kalofsh mire

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 10:18 am

colored_spirit u befsh edhe 100 vjec!!!ja kalofsh sa me mire sot dhe tu realizofshin te gjitha endrrat dhe deshirat!!!!! torte torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:50 am

colored_spirit te uroj gjithe te mirat ne jete, shnet pare dhe dashuri perhere ishalla.

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 12:36 pm

ylliiiiiiii u befsh edhe 100 vjeeeeeeeec Smile :Birre;: :Birre;:
hera e dyte qe te uroj Laughing Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:29 pm

100 vjec rea
puc foooort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:30 pm

Edhe 100 colored spirit! torte SUKSESE KUDO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:31 pm

edhe 100..dhe qofsh gjithmone e lumtur me njerezit qe te duan dhe i do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 12:07 am

u befsh 100 colored spirit te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 12:09 pm

edhe 100 colored spirit mgjth se e urova dje te hi5 Smile
tdshshshhshshshs :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:22 pm

u befsh 100 colored spirit,sorry per vonesen po se skam hy fare dje! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 3:41 pm

mduket se sot e ka dtl mel-L !u befsh 100 pra! te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 3:43 pm

u befte 100 mel-L dhe colored spirit torte Puthje

happy birthday torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 4:12 pm

edhe 100 mel-l dhe colored-spirit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:01 pm

edhe 100 vjet te lumtura per te dyja. Birre torte

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:34 pm

melushe edhe 100 te tjera zemra!!euxes mou ta oneria sou!!!!te du shume!!filakia!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:37 pm

edhe 100 mel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 7:47 pm

edhe 100 mel -L
befsh sa me shum qejf sot :D

torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 9:35 pm

gezuar ditelindjen mel-l Birre

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 10:58 pm

edhe 100 vjec mel-L!!! torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:58 pm

U befsh edhe 100 vjec ANI :D
shpresoj ta kesh kaluar mire paraditen dhe te vazhdosh tja kalosh akoma me mire edhe mbasdite si me shoqerine ashtu edhe me familjen
torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 5:01 pm

shume shum shum shum shum faleminderit!!!!je e papame!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Uroni antaret per ditelindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 40Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Urime-
Kėrce tek: